Keystone logo
© BIMM University
The Academy of Contemporary Music

The Academy of Contemporary Music

The Academy of Contemporary Music

Įvadas

Kodėl verta rinktis ACM? Mokymasis atlikdamas "Ethos"

"ACM" supranta, kaip šiandien muzikos pramonė veikia, ir sukūrė įkyrus ir išsamią mokymosi aplinką, tiesiogiai susijusią su pramone. Mūsų mokymasis atliekant "ethos" padeda supaprastinti pramonės veiklą ir aiškiai parodo karjeros galimybes bei galimybes. Šis aiškus ir praktiškas požiūris pagreitina mokymąsi.

Išsami informacija apie visus pramonės aspektus, kaip tai vyksta (gyvena!), Atskleidžia galimybes ir vietas, o tai labai padeda mūsų mokiniams aiškiai pasirinkti ir kurti jiems reikalingus žemėlapius ten. Jei esate gamintojas, jūs žinote, kad jums reikia esminio dainų struktūros ir dainų kūrimo suvokimo, bet iš esmės turite žinoti apie pajamų srautus ir intelektinę nuosavybę, iš kurių jūs gaunate pajamas.

Jūs taip pat turėsite suprasti, kaip jūsų muzika išmeta per gyvus pasirodymus, dainų įrašų kreditus ir leidybą, įskaitant sinchronizavimą ir licencijavimą. Mes viską visa tai mokysime ACM, susiekite jus su komandomis, kurios kiekvieną dieną atlieka "Metropolis".

Taip pat galite būti būgnininkas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas sesijoms atlikti ir kuo daugiau patirties. Tokiu atveju vis tiek turėtumėte suprasti, kaip mokate užmokesčio, ir kaip, jei jūs įtakojate takelį, galbūt jį galite bendrai parašyti ir padėti kurti produktą. Šiuo atveju sesija groja iš tikrųjų tampa raštu. Jums reikės žinoti, kaip mokate už žaidimą ir rašymą.

Nors jūs mokotės, jūs pastatysite savo portfelį ir padėsime jums suvokti, kaip panaudoti sukurtą kūrinį, kad sukurtumėte savo fanų pagrindą, o ne tiesiog dirbate muzikantu. Tai maksimaliai padidins jūsų galimybes įsidarbinti kaip profesionalus muzikantas, padarys tai, ko jums patinka, paprasčiausiai perduodamas save kaip pagrindinį turtą. Mes jus išmokysime, nes kiekvieną dieną mes turime geriausius pramonės specialistus.

Gerbiamasis jūsų amatas kaip menininkas, tikėdamasis pasirašyti didelę etiketę, yra pasenusi sąvoka ir tai nebeatitinka įmonės veiklos. Mūsų tikslas yra inicijuoti kiekvieną menininką, kuris ateina per ACM, įsitikinimą, troškimą ir supratimą, kaip tapti patikimu, savarankišku menininku. Kai būsite tokioje padėtyje, turėsite pasiruošti, kad su pasitikėjimu aptarti terminus su grupe, gamintoju, vadybininku, etikete ir leidėju. Mes pasirūpinsime, kad galėtume valdyti savo karjerą, priešingai nei jūs lenktyniaujate, kad galėtumėte pasirašyti su menedžeriu, o ne visiškai suprasti, kaip valdyti savo karjerą ir galimybes.

Per mūsų giliai integruotus santykius su "Metropolis", "ACM" pirštu atlieka pulsas, tai padeda suteikti studentams galimybę nustatyti savo vietą. Mes žinome, kur ši pramonė yra dabar, nes "Metropolis" komandos dirba visuose lygmenyse, įskaitant didžiųjų bendrovių, nepriklausomų įmonių atstovus ir tiesiogiai pasirašytus ir nepasirašytus atlikėjus, prekių ženklus, platinimo partnerius ir turinio kūrėjus.

ACM apibūdina pramonę nuo pabaigos iki pabaigos, kur šiandien ir rytdienos muzika yra parašyta, gaminama, sumaišoma, įvaldoma, platinama, parduodama ir skelbiama. Mūsų studentai mokosi ne iš knygos, o iš praktinės muzikos verslo patirties. Tai yra vidinė, gyvenanti, kvėpuojanti ACM ir Metropolis jungtis, suteikianti studentams šią unikalią perspektyvą ir galimybę.

Esminis ryšys tarp "ACM" ir "Metropolis" suteikia mūsų studentams galimybę mokytis iš pasiūlymų, kuriuos mes darome, kai jie įvyksta. Septynerius metus studijavo Ian Brenchley, "Metropolis" generalinis direktorius, anksčiau dirbo daugiau nei penkiolika metų didelėse etiketėse, įskaitant "Universal". Savo susitikimuose su aukščiausio lygio pramonės specialistais ir iš jų atsirandančiais sandoriais Ianas tiesiogiai supažindina su ACM studentais. Štai keletas praktinio pramonės turinio įterpimo pavyzdžių į mūsų studentų patirtinį mokymąsi pagal Iano žodžius:

"Aš susipažinau su Andy Rossu ir Charlesu Barsamianu dėl neseniai vykusios verslo keliones į LA. Jie abu dirbo pažangiausiuose filmuose ir atsakė už sinchronizavimą, muzikos priežiūrą ir orkestro balų pateikimą. Jie pradėjo naują "Exit Strategy Productions" kompaniją, kuri specializuojasi muzikos priežiūros ir leidybos srityse. Po to mes paskyrėme juos kaip konsultantai, kad galėtume kurti leidybines galimybes per Holivudo filmus ir pagrindinę veiklą per orkestro balus studijai, kurią rengiame Dohoje, Kataras, "Metropolis" "Katara Studios". "ACM Business" studentų meistriškumo turinys buvo naudojamas kaip mokymasis iš šių naujų santykių kūrimo ir kaip mes sukūrėme strategiją, kad gautume naudos iš pagrindinės veiklos. Mes ir toliau informuosime studentus apie tolesnę šio "Metropolis" projekto raidą realiuoju laiku. Be to, verslo mokyklos mokiniai, kurie prisijungia prie mūsų "Metropolis" kaip stažuotes, padės mums kurti realius sinchronizacijos katalogus, iš kurių mes žiūrime į filmus, kuriuos mes prižiūri.

Mes taip pat neseniai susitiko su "Shazam", kurio mes paprašėme padėti mums reklamuoti mūsų koncertus studijoje. Dėl to bendrovė pasiūlė mums savo prekių ženklų pardavimo komandą, kad parduodant du TV formatus "Blue Chip" prekių ženklams. Jie taip pat galės naudoti mūsų "Virtual Vinyl" programą. Tai suteiks mums prieigą 600 mln. Vartotojų. Tai yra puikus pavyzdys, kaip mes dirbame bendradarbiaujant su kitais prekių ženklais ir organizacijomis, kad galėtume komerciškai išnaudoti tai, ką mes galime pasiūlyti, ir sustiprinti jo poveikį. Bendradarbiavimas yra esminis efektyvus muzikos industrijos darbas, nes jis veikia šiandien. Tokiu atveju mokymai bus pristatomi ACM studentams per mano savaitinį podcast'ą, kurį jie gali žiūrėti, siekiant išanalizuoti, kaip tai buvo padaryta, ir tada turėsite galimybę bendrauti su manimi naudodamiesi tiesioginiais klausimais ir atsakymais. Jie galės pasiūlyti savo turinio idėjas, kurios bus svarstomos, kai mes sukursime savo ateities produktus kartu su didžiausiais šios pramonės šakos žaidėjais. "

Ian Brenchley generalinis direktorius "Metropolis Studios"

Vietos

 • Guildford

  Rodboro Buildings, Bridge Street, Guildford, GU1 4SB, Guildford

 • London

  London, Jungtinė Karalystė

  • Birmingham

   Birmingham, Jungtinė Karalystė

   Klausimai