Keystone logo
The Catholic University In Ružomberok

The Catholic University In Ružomberok

The Catholic University In Ružomberok

Įvadas

Ruzomberoko katalikų universitetas

Ruzomberoko katalikų universitetas, Slovakija, yra viešasis universitetas, kurį sudaro keturi fakultetai (Menų ir raidžių fakultetas, Švietimo fakultetas, Teologijos fakultetas ir Sveikatos fakultetas). Universitetas teikia aukštos kokybės švietimą, grindžiamą individualiu požiūriu modernioje universitete. Dailės ir raidžių fakultetas nuo pat įkūrimo priklauso universitetui. Jame siūlomos patrauklios humanitarinių, istorinių, socialinių ir elgsenos mokslų studijų programos.

Lankstus ir kokybiškas švietimas

Tiek universitetas, tiek jo fakultetas nuolat stengiasi gerinti švietimo ir mokslinių tyrimų kokybę. Šių pastangų sėkmę ne kartą patvirtino studentų nuomonė ir nepriklausomos Slovakijos reitingų ir reitingų agentūros ARRA vertinimas. Pagal paskutinį paskelbtą visų universiteto fakultetų Slovakijoje vertinimą, kurį atliko ARRA agentūra, Ruzomberoko katalikų universiteto Menų ir raidžių fakultetas yra antras, o iš visų menų ir raidžių fakultetų mažiausia dalis bedarbių absolventai. Studentams siūlomos įvairios studijų programos ir jie gali rinktis iš įvairių kursų naujausiomis temomis. Be to, studentai gali dalyvauti mainuose kai kuriuose mūsų partnerių universitetuose užsienyje.

Asmeninis augimas

Universitetas remia asmeninį studentų augimą. Be švietimo, tai suteikia galimybę mokytis naudingų įgūdžių, susitikti su įdomiais žmonėmis ir užsiimti neįgaliais užsiėmimais, pavyzdžiui, studentų žiniasklaida (studentų žurnalas, radijo ir televizijos stotis), universiteto teatro ansamblis, liaudies šokių kompanija ar sporto veikla.

Individualus požiūris ir šeimyninė atmosfera

Menų ir raidžių fakultete studentai žino vieni kitus ir jų profesorius. Yra reguliarių renginių, padedančių jiems susitikti, pavyzdžiui, neformalios pasveikinimo dienos pirmųjų metų studentams, katedrų partijoms, Kalėdų vakarėliams, ekskursijoms ir tt Švietimas paprastai vykdomas mažesnėse grupėse; todėl studentai gali sparčiau siekti pažangos.

Aktualus universitetų universitetas

Universiteto miestelis yra vienas moderniausių Slovakijoje. Jame dominuoja nauja universiteto biblioteka, tačiau yra gerai įrengtos klasės ir modernūs bendrabučiai. Visi svarbūs patogumai yra netoli pagrindinio universiteto pastato. Todėl studentai gali praleisti visą dieną (lankyti užsiėmimus, mokytis bibliotekoje, kavinėje vienoje iš kavinių arba pavalgyti universiteto valgykloje) universiteto miestelyje.

Patrauklus regionas

Menų ir raidžių fakultetas yra Slovakijos šiaurėje, Ruzomberoke. Regionas siūlo daugybę galimybių mėgautis maloniais laisvalaikio užsiėmimais, nes tai suteikia daug galimybių atsipalaiduoti ir pramogauti. Į turistą orientuotus lankytojus sužavės vaizdingos kalnų apylinkės, tinkamos savaitgalio pėsčiųjų ir patyrusiems alpinistams. Netoliese yra Nizke Tatry, Velka Fatra ir Chocske Vrchy kalnai, kur žmonės gali patirti įvairių sunkumų. „Ruzomberok“ suteikia įvairių galimybių įvairioms sporto veikloms. Slidinėjimo ir dviračių šeimos parkas „Malino Brdo“ siūlo puikias paslaugas žiemos sporto mėgėjams, turistams ir tiems, kurie domisi kalnų dviračiais. Patrauklūs terminiai baseinai, tokie kaip Besenova ir Lucky, kurie veikia ištisus metus, yra vos už kelių kilometrų nuo Ruzomberoko.

Parama tarptautiniams studentams

Fakultete, mes turime tarptautinių studentų, atvykstančių daugiausia iš Ukrainos, Lenkijos ar Čekijos Respublikos, kuriems siūloma pagalba su jų praktiniais klausimais, pvz., Leidimais gyventi, ir tt Tarptautiniai studentai turi kursus mokytis slovakų kalbos. Kadangi slavų kalbos turi daug bendrų dalykų, šie mokiniai paprastai gali greitai pereiti į švietimo procesą. Be to, prisitaikymo procesas yra paprastesnis, jei studentai pasirenka mokytis anglų arba vokiečių kalbos, tokiu atveju dauguma jų klasių yra anglų arba vokiečių kalbomis.

Pagrįstos pragyvenimo išlaidos

Studentai, atvykę iš ES šalių ar tokių šalių kaip Ukraina, Baltarusija, Serbija ir kt., Nemoka studijų mokesčio už studijas. Mokestis už apgyvendinimą studentų bendrabučiuose svyruoja nuo 70 iki 140 EUR per mėnesį, atsižvelgiant į lovoje esančių lovų skaičių. Taigi, bendros studentų išlaidos Ruzomberoke gali būti apie 350 EUR per mėnesį. Be to, geriausi studentai gauna dosnias stipendijas ir yra daug galimybių ne visą darbo dieną studentams dirbti šiame turizmo regione.

Vietos

  • Ružomberok

    Nám. A. Hlinku 1159/60, 034 01 Ružomberok, Slovakia, , Ružomberok

    Klausimai