Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
The Catholic University of America

The Catholic University of America

The Catholic University of America

Įvadas

Nacionalinis tyrimų universitetas, esantis tautos sostinėje, katalikų intelektinės tradicijos pagrindu.

The Catholic University of America yra unikalus tarp JAV universitetų - net tarp katalikų universitetų. Ir ne tik todėl, kad esame Vašingtone - pasaulinės reikšmės mieste ir ypatingų švietimo galimybių vietoje.

Mūsų universitetą įkūrė JAV katalikų vyskupai, turėdami to meto popiežiaus Leono XIII chartiją, kuris yra Amerikos Katalikų Bažnyčios nacionalinis universitetas. Daugiau nei 130 metų mes įgyvendinome savo misiją atrasti ir perteikti tiesą per meistriškumą mokant ir tiriant. Katalikų universiteto mokslininkai, inžinieriai, slaugytojai, filosofai, teologai, istorikai, architektai, socialiniai darbuotojai, muzikantai, menininkai ir visų sričių mokslininkai priima ir protą, ir tikėjimą, nes jie naudoja neišsemiamus katalikų intelektualinės tradicijos išteklius, kad padėtų išspręsti katalikų universiteto problemas. praturtinti mus supančią kultūrą.

Ištikimai katalikas

„Universiteto mokymas turėtų būti ištikimas katalikas, visais atžvilgiais atitikti Bažnyčios tikėjimą ir Šventojo Sosto sprendimus“. The Catholic University of America įkūrėjų nustatytas principas, kuris yra mūsų visų darbų pagrindas ir visų būsimų veiksmų vadovas. Mes ir šiandien esame ištikimai katalikai.

Atraskite tikėjimo kupiną bendruomenę viename geriausių Amerikos katalikų universitetų

Tarnyba ir tikėjimas yra mūsų misijos esmė. Viską, ką darome - akademikų, mokslinių tyrimų, studentų gyvenimo srityje - stebime tą misiją. Aštuoniasdešimt procentų mūsų bakalauro studentų yra katalikai, jie naudojasi daugybe galimybių švęsti ir augti savo tikėjime. Mišios aukojamos kasdien miestelyje ir Nacionalinės Nekaltojo Prasidėjimo šventovės bazilikoje. Ypač populiarios yra sekmadieninės mišios miestelio koplyčiose su studentų atliekama muzika ir liturgija.

Tėvas Judas, mūsų universiteto kapelionas ir miestelio ministerijos direktorius, sako, kad tai geriausia : mums garbė vaikščioti su kiekvienu mūsų bendruomenės studentu - musulmonais, protestantais, žydais ar katalikais - nepriklausomai nuo to, kur jie gali būti tikėjimo kelionėje. Miestelio ministerijoje ištisus metus rengiami įvairūs renginiai, įskaitant rekolekcijas, kuriuose gali dalyvauti visų religinių sluoksnių studentai.

Kaip bendruomenė atsakome į kvietimą į tarnybą. Kiekvieną savaitės dieną yra vietos aptarnavimo galimybių. Kiekvieną rudens semestrą šimtai studentų, dėstytojų ir darbuotojų atvyksta į mūsų kasmetinę Motinos Teresės tarnybos dieną. Ar pavasario semestras, lygiai tiek pat dalyvauja ir mūsų MLK jaunesniojo tarnybos dienoje. Abi dienas universiteto bendruomenės gerbėjai visame Vašingtone padėjo tiems, kuriems to reikia, ir įgyvendino Katalikų universiteto misiją.

Mūsų misija

Kaip JAV Katalikų Bažnyčios nacionalinis universitetas, kurį įsteigė ir remia šalies vyskupai, pritarus Šventajam Sostui, The Catholic University of America yra įsipareigojęs būti visapusiška katalikų ir amerikiečių aukštojo mokslo institucija, ištikima. Bažnyčios perduotiems Jėzaus Kristaus mokymams.

Skirtas skatinti tikėjimo ir proto dialogą The Catholic University of America siekia atrasti ir perduoti tiesą per puikų mokymo ir mokslinių tyrimų darbą, visa tai tarnaujant Bažnyčiai, tautai ir pasauliui.

Skirtumai

Šalia Romos pasaulyje nėra tokios vietos, kaip The Catholic University of America . Istorija, geografija ir apvaizda mus įtraukė į Bažnyčios širdį Amerikoje ir JAV sostinės širdį - sankryžą, kuri labai išplės jūsų intelektinį ir dvasinį akiratį kaip naujos kartos katalikų proto dalį. .

 • Mes esame unikalūs tarp visų šalies katalikų kolegijose ir universitetuose, kad mes esame nacionalinis universitetas Katalikų Bažnyčios Jungtinėse Valstijose Chartered Šventojo Sosto ir įkūrė katalikų vyskupai.
 • Universitetas įsikūręs Vašingtono širdyje
 • Iš „DC Metrorail“ sistemos, esančios greta miestelio, nuo Capitol Hill, Smithsonian instituto, Aukščiausiojo teismo, Kongreso bibliotekos ir Union stoties nueisite tik per 10 minučių.
 • Mūsų miestelis yra 176 nuostabiai gražiuose akruose - didžiausiame miestelyje Vašingtone
 • Universitetas buvo įkurtas 1887 m. Kaip studijų institucija, ne tik kolegija . Rezultatas yra mokslinė patirtis, o ne tik kolegijos patirtis. Kaip bakalauras, rimtas studentas ras unikalių galimybių atlikti mokslinius ir mokslinius tyrimus savo studijų srityse, glaudžiai bendradarbiaudamas su dėstytojais.
 • Visos 12 mūsų mokyklų suteikia aukštojo mokslo laipsnius. Dešimt apdovanojimų bakalauro laipsnių: architektūros ir planavimo, menų ir mokslų, verslo, inžinerijos, muzikos, slaugos, filosofijos, profesinių studijų, socialinio darbo ir teologijos bei religijos studijų.
 • Visi bakalauro laipsniai sujungia laisvųjų menų pagrindinę programą su išsamesniu pagrindinių studijų krypčių kursu.
 • Pirmųjų metų patirtis supažindina jus su filosofija, teologija, retorika ir logika mokantis mažose, palaikančiose mokymosi bendruomenėse. Kursinis darbas paskatins jus galvoti, diskutuoti ir rašyti apie puikius klausimus, kurie suformavo žmonijos istoriją ir kurie šiandien vis dar susiduria su mumis.
 • Visų specialybių studentai gali rasti semestro, metų trukmės ar tik vasaros studijų galimybes penkiuose žemynuose ir The Catholic University of America Romos centre ir Australijos katalikų universitete.
 • Katalikų universitetas yra III skyriaus sporto įstaiga, turinti 25 universitetų programas. Beveik 20 procentų mūsų studentų yra universiteto sportininkai.

Studentų gyvenimas

Patirkite Koledžo gyvenimą Vašingtone

Mes siūlome daugybę galimybių gyvybingam gyvenamajam koledžui . Mūsų mokslo metai prasideda ir baigiasi miestelio šventėmis. Miestelio mieste kiekvieną savaitę šurmuliuoja renginiai: scenos menai, sporto renginiai, paskaitos, lėšų rinkimas, paslaugų dienos, mugės, rekolekcijos, šokiai, žaidimų vakarai, koncertai ir kt.

Daugiau nei 100 studentų organizacijų siūlo kažką kiekvienam. Jei politika yra jūsų reikalas, galite prisijungti prie kolegijos demokratų ar kolegijos respublikonų. Galbūt norėsite papildyti savo akademinius interesus tokiose organizacijose kaip Ispanijos klubas ar Chemijos klubas. Atlikėjus domins „CenterStage Theatre Company“ ar „Redline A Cappella“. Jei norite tarnauti, yra daugybė variantų, įskaitant geriausius bičiulius ir gyvenimo estafetes.

Tarnyba ir tikėjimas yra mūsų misijos esmė, todėl mes laukiame visų religinių sluoksnių studentų. Miestelio ministerijos biuras remia paslaugų teikimo galimybes, programas ir renginius. Mes siūlome kasdienes aptarnavimo galimybes DC bendruomenėje ir vidaus bei tarptautines misijų keliones .

Mūsų miestelis yra didžiausias ir žaliausias Vašingtone. Rasite vietų mokytis po medžiu, krepšinio aikšteles, kuriose galėsite pasiimti žaidimus, atviras vejas „Frisbee“ žaidimams, naujai atnaujintus, energiją taupančius pastatus su istoriniu pobūdžiu. ir gyvenamųjų patalpų salės, siūlančios įvairias gyvenimo galimybes. Miestelis yra žavios Brookland kaimynystės dalis . Mes esame savo mažame kolegijos mieste, kuriame yra restoranai, menininkų studijos, nauji apartamentai ir ūkininkų turgus.

Akademinės ir karjeros sėkmės centras ir mūsų aktyvus absolventų tinklas yra skirti padėti jums užsitikrinti trokštamas darbo vietas ir stažuotes , iš kurių daugelis yra trumpam metro važiuojant DC centre

Tapk kardinolu ir skris į Katalikų universitetą.

Vietos

 • Washington

  Michigan Avenue Northeast,620, 20064, Washington

Klausimai