Keystone logo
The College At Brockport State University Of New York

The College At Brockport State University Of New York

The College At Brockport State University Of New York

Įvadas

60963_commencement.jpg

"Brockport" koledžas, įsteigtas 1835 m., Yra nacionaliniu mastu pripažintas ketverių metų išsamus valstybinis koledžas, skirtas studentų sėkmei. Mes didžiuojamės savo akademine kokybe ir išskirtiniu verte.

"Brockport" yra atrankinė, nacionaliniu lygmeniu pripažinta ir akredituota viešoji įstaiga. Mes užsiimame SUNY miesteliu ir viena labiausiai užsiimančių kolegijų studentų miestelių šalyje.

Institucinė atskaitomybė

Akredituota Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisijos, "Brockport" kolegija užtikrina institucinį efektyvumą ir atskaitingumą per įvairius biurus, sistemas ir santykius.

Įvairovė ir integracija

Įvairovės biuras kartu su "Collegewide" įvairovės komitetu vadovauja pastangoms informuoti koledžo bendruomenę apie "Brockport" įsipareigojimą siekti įvairovės ir teisingumo; kurti ir stebėti kolegijos įvairovės planą; parengti ir analizuoti ataskaitas, siekiant stebėti mūsų sėkmę; įvardinti ir ugdyti įvairovę kaip institucinį ir švietimo prioritetą.

Alumni ir draugai

"Brockport" tinkle yra daugiau kaip 90 000 absolventų, gyvenančių visame pasaulyje. Mes turime daugiau nei 8000 studentų; šimtai dabartinių ir buvusių dėstytojų, darbuotojų, emeritus ir pensininkų; ir daugybė kitų draugų, tokių kaip šeimos, korporacijos ir fondai. Koledžo nuolatinis dėmesys skiriamas visų šių pagrindinių partnerių, kurie palaiko ryšius su šiandienos "Brockport" atstovais.

Paremkite mus

Brockport pastangos uždirbti finansinę, akademinę, stažuotę ir patirtinę paramą savo studentams iš absolventų ir šeimos tinklo išlaikys Koledžo klestėjimą ateinančiais dešimtmečiais. Jūs visada galite padėti!

Vietos

  • Rochester

    350 New Campus Drive Brockport, NY 14420, , Rochester

Klausimai