Keystone logo
The Education University of Hong Kong

The Education University of Hong Kong

The Education University of Hong Kong

Įvadas

Apie „EdUHK“

The Education University of Hong Kong (EdUHK) yra vyriausybės finansuojama aukštojo mokslo įstaiga, skirta mokymo ir mokymosi pažangai, siūlant įvairias akademines ir mokslinių tyrimų programas mokytojų rengimo ir papildomų socialinių bei humanitarinių mokslų srityje.

Universitetas ugdo dėstytojus ir socialinius lyderius, kurie yra intelektualiai aktyvūs, socialiai rūpestingi ir visame pasaulyje suvokiantys, kad jie taptų pokyčių agentais bendruomenėse, kurioms jie tarnauja. Jame didelis dėmesys skiriamas mokslinių tyrimų pajėgumams – jos moksliniai tyrimai prisidės prie žinių, moksliškumo ir naujovių tobulinimo, o tai darys tvarų poveikį socialinei pažangai ir žmonių tobulėjimui.

„EdUHK“ siekia tapti pirmaujančiu universitetu švietimo srityje, sukuriantį poveikį ir apibrėžiant švietimo kraštovaizdį ne tik Honkongui, bet ir Azijos Ramiojo vandenyno regionui.

Vizija

EdUHK dar labiau sustiprins mūsų, kaip pirmaujančio universiteto, vaidmenį Azijos Ramiojo vandenyno regione ir už jo ribų, daugiausia dėmesio skirdamas švietimo tyrimams, plėtrai ir inovacijoms. Universitetas ir toliau didins savo žinomumą ir poveikį vietos, regiono ir tarptautiniu mastu, naudodamas aukštos kokybės mokslinius tyrimus ir stipendijas. Esame įsipareigoję ugdyti puikius ir rūpestingus pedagogus ir specialistus, kurie konstruktyviai prisideda prie tvaraus socialinio ir ekonominio vystymosi Honkonge ir už jo ribų.

Misija

Įsipareigojusi laikytis švietimo plius metodo, pagrindinė EdUHK misija yra vadovauti švietimo naujovėms, skatinti ir remti strateginę mokymo, mokytojų rengimo ir ugdymą papildančių disciplinų plėtrą, rengiant išskirtinius ir moraliai atsakingus pedagogus ir specialistus, kartu remiant jų mokymąsi visą gyvenimą.

Vietos

  • Hong Kong

    10 Lo Ping Road, Tai Po, New Territories, , Hong Kong

Klausimai