Keystone logo
The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

Įvadas

Keiskimės

Keiskimės. Tu. Mus. Pasaulis. Tokia yra mūsų žinia Hagos taikomųjų mokslų universitete (THUAS).

Norime įgalinti savo studentus pakeisti ir patobulinti pasaulį, kuriame jie gyvena, tačiau tai gali įvykti tik dirbant kartu - jei evoliucionuojame ir keičiamės.

Norėdami išspręsti dabartinius ir būsimus iššūkius, turime nuolat naudoti naujas perspektyvas ir sprendimus. Atsakymus rasime greičiau, jei būsime pasirengę dalytis ir pritaikyti vieni kitų įžvalgas, įgūdžius ir metodus.

Pasaulio piliečiai

Mes skatiname savo studentus, dėstytojus ir partnerius tapti atvirų pasaulinių piliečių žmonėmis - tvirtai laikytis savo įsitikinimų ir susidurti su pasauliu. Mes suprantame, kad mūsų pačių profesinis įsipareigojimas turi reikšmės, todėl turime kartu kurti ir pritaikyti kūrybinius sprendimus.

THUAS yra saugi, patogi aplinka, kurioje galime tobulėti ir kurti naujoves, būdami pasauliniai piliečiai, - susiburti ir pasidalyti plėtra, tinklų kūrimu ir praktika. Taip planuojame formuoti ir keisti pasaulį, kuriame gyvename, tuo pačiu ugdydami savo žinias ir įgūdžius.

"Žmonės, kurie tvirtai laikosi savo įsitikinimų ir susiduria su pasauliu".

127350_127313_studentsHaagseHogeschool.jpg

Kaip mes tai darome?

Mūsų dėstytojai, partneriai ir 26 000 studentų iš beveik 150 skirtingų šalių yra skirti šiai plėtrai kiekvieną dieną. Mūsų globalus, novatoriškas požiūris atsispindi mūsų mokymo programose ir septyniose pagrindinėse temose: kibernetinis saugumas, visuotinis ir integracinis mokymasis, skaitmeninės operacijos ir finansai, nulio misija, sveikatos inovacijos, visuotinis valdymas ir miestų perėjimo valdymas. Taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su daugiau nei 300 mainų partnerių iš daugiau nei 50 šalių, nuo Brazilijos ir Kinijos iki Australijos, JAV ir keleto Europos šalių.

Ideali platforma

Haga yra puiki vieta tapti pasaulio piliečiu. Tai yra tarptautinis taikos ir teisingumo miestas - politinė ir kultūrinė Nyderlandų širdis. Čia įsikūrę Taikos rūmai, Tarptautinis teisingumo teismas, Binnenhofas (parlamentas), 115 ambasadų, tarptautinių įmonių, tokių kaip „Shell“, „Siemens“ ir ING, ir daugybė tarptautinių NVO.

Taigi, keiskimės. Tu. Mus. Pasaulis.

Tai vertybės, kurios mus varo

Smalsu
Prisijungimas
Rūpestis
Esame smalsūs, ambicingi ir iniciatyvūs. Mes norime prisidėti kritiniu mąstymu. Mes labai daug investuojame į savo tinklą, norėdami kartu kurti naujas įžvalgas. Esame atsidavę ir rūpinamės jūsų asmeniniu augimu.

Jei ieškote bakalauro laipsnio programos, tuomet atėjote į reikiamą vietą THUAS. Mes turime daugiau nei 65 bakalauro studijų programas, kurių tipas ir trukmė skiriasi. Daugelis jų yra ketverių metų programos, nors kai kurias galima sutrumpinti iki trejų metų studijų. Nemaža dalis mokoma anglų kalba. Jums tinkamiausias variantas priklauso nuo jūsų pageidavimų ir ankstesnio išsilavinimo. Kelionės pabaigoje jums bus suteiktas taikomųjų mokslų universiteto diplomas.

Vietos

  • The Hague

    Johanna Westerdijkplein,75, 2521 EN, The Hague

Klausimai