Keystone logo
The Hong Kong Polytechnic University Department of English and Communication

The Hong Kong Polytechnic University Department of English and Communication

The Hong Kong Polytechnic University Department of English and Communication

Įvadas

Anglų kalbos ir komunikacijos katedroje mūsų pagrindinė misija – teikti taikomąsias anglų kalbos studijas profesijoms, siekiame būti pripažinti tarptautiniu mastu kaip pirmaujanti bakalauro ir magistrantūros studijų, orientuotų į profesinį bendravimą, teikėja. Taikomosios anglų kalbos studijos apima ne tik labai aukšto lygio anglų kalbos įgūdžių, reikalingų profesinei sėkmei, įgijimą, bet ir nuodugnų bei kritišką anglų kalbos supratimą bei išlavintą supratimą apie anglų kalbos bendravimą daugiakultūrėje profesinėje aplinkoje.

Honkonge akivaizdžiai reikia absolventų, turinčių labai išplėtotų kalbos ir bendravimo žinių bei kritinio mąstymo įgūdžių, kurie galėtų prisidėti prie įvairių profesinių ir verslo kontekstų. Nesvarbu, ar yra bakalauro ar magistrantūros studijų pakopos, Anglų kalbos ir komunikacijos katedra yra vienas iš pagrindinių Honkongo absolventų, turinčių anglų kalbos bendravimo įgūdžių ir žinių, kurios yra labai vertinamos šiose profesijose.

Mūsų programose yra novatoriškų funkcijų, kurios labai populiarina studentus, jų tėvus ir studentų galimus darbdavius, ir padeda mūsų studentams plėtoti visuotinius įgūdžius ir pranašumus, kuriuos vertina PolyU ir visa visuomenė.

Vietos

  • Hong Kong

    Room AG428 Chung Sze Yuen Building The Hong Kong Polytechnic University Hunghom, Kowloon, , Hong Kong

    Klausimai