Keystone logo
The Millennium Universal College BS (Hons) CS skaičiavimas
The Millennium Universal College

BS (Hons) CS skaičiavimas

Lahore, Pakistanas

Request duration

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Apr 2024

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Šis kursas yra idealus, jei jus domina technologijos ir programinės įrangos kūrimas ir kaip juos galima pritaikyti naudai asmenims ir organizacijoms .

Pagrindinės temos yra skaičiavimo, programavimo, daugialypės terpės, tinklų, duomenų bazių, operacinių sistemų, programinės įrangos inžinerijos ir profesinių klausimų pagrindai. Be to, jūs pasirinksite iš daugybės specializuotų modulių, kad pritaikytumėte savo laipsnį savo interesams.

Pirmieji metai: Jums bus išmokyti kompiuterių mokslų pagrindai, įskaitant problemų sprendimo metodą programuojant, modeliuojant ir vaizduojant duomenis, kompiuterių dizainas, tinklai, operacinės sistemos ir įrenginiai.

Antri metai: pagilinsite supratimą ir išsiugdysite pažangesnius įgūdžius. Jūs studijuosite šiuolaikinius socialinių, profesinių, etinių ir teisinių skaičiavimo aspektų klausimus. Moduliai taip pat apima programinės įrangos kūrimą, duomenų bazes, algoritmus ir duomenų struktūras, operacines sistemas ir tinklus. Antrieji metai suteikia galimybę pasirinkti du papildomus modulius.

Paskutiniai metai: Yra pagrindiniai kompiuterio saugumo, projekto planavimo, vartotojo patirties ir sutapimo moduliai, taip pat du jūsų pasirinkti moduliai. Jūs taip pat atliksite individualų projektą, paprastai išsamų praktinį ir rašytinį darbą.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai