Keystone logo
The One Academy

The One Academy

The One Academy

Įvadas

The One Academy yra MQA akredituota kolegija, turinti MSC statusą, oficialiai susijusi su gerbiamų dizaino universitetais ir kolegijomis visame pasaulyje. The One Academy “ „Masters Train Masters“ mokymo filosofija, teikianti „Tiesiog pasaulinės klasės rezultatus“, leido studentams patirti didesnę koncepcijos kūrimo ir kūrybiškumo raidą.

Aukštojo meno, kompiuterinės grafikos ir dizaino centras „ The One Academy of Communication Design“ veda kūrybinių paslaugų pramonės naujoves ir plėtrą. Tai pasiekia kompetencijos kaip vienas iš labiausiai pasaulyje vertinamų kūrybinių atskaitos taškų Azijoje.

Mes mokome studentus būti labai patikimais specialistais. The One Academy absolventai džiaugiasi naudinga karjera tarptautiniu mastu ir pasižymi reklamos ir grafikos dizainu, skaitmeninės žiniasklaidos dizainu, skaitmenine animacija, iliustracijomis, interjero dizainu, mados dizainu ir raštų kūrimu, vaizduojamojo meno ir filmų vaizdiniais efektais.

Kaip tarptautiniu mastu pripažinta korporacija, pritraukianti geriausius kūrybinius žmogiškuosius išteklius visame pasaulyje, „ The One Academy vadovybė, dėstytojų darbuotojai ir absolventai yra vieni gerbiamiausių šio regiono profesionalų. Mūsų tikslas yra pasiūlyti vertingą patirtį ugdant geriausius kūrybinius šios srities specialistus, kartu palengvinant įkvepiančią ir naudingą aplinką, suteikiant darbo galimybes ir gausą kūrybiškumo, meno ir dizaino regione.

Vietos

  • Petaling Jaya

    Block B4, Leisure Commerce Square, No. 9, Jalan PJS 8/9, 46150, , Petaling Jaya

    Klausimai