Keystone logo
The State University of New York International Pathway Program Atsinaujinančios energetikos technologijos bakalauras
The State University of New York International Pathway Program

Atsinaujinančios energetikos technologijos bakalauras

New York, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 42 185 / per year *

Stovykloje

* ne Niujorko valstijos gyventojui. 7 070 USD per metus Niujorko valstijos gyventojui

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Išnaudokite neribotą savo potencialo galią.

SUNY Morrisville technologijos bakalauro (B.Tech.) studijų programos praktinis pobūdis papildys teorines sąvokas, aptartas paskaitose, dirbdami su realiomis, gyvomis atsinaujinančios energijos sistemomis miestelyje, taip pat sutelkti dėmesį į sistemos lygio projektavimą, leidimų išdavimą ir projektų valdymą.

Išmoksite naudoti pilno masto sistemos komponentus mūsų išskirtiniuose įrenginiuose, įskaitant mūsų naująjį Žemės ūkio ir švarios energijos technologijų (ACET) centrą, kuriame yra moderniausios vėjo, saulės, vandens, biokuro, šiluminės energijos ir kopimo į bokštus laboratorijos. taip pat miestelyje esančius lauko laipiojimo bokštus, veikiančias vėjo turbinas ir saulės energijos matricas bei bioenergijos augalų plantacijas.

Stažuotė yra rekomenduojamas programos variantas, kuris leidžia jums dirbti prižiūrimoje darbo aplinkoje su bendradarbiaujančiu darbdaviu ir suteikia vertingos darbo patirties, plėtoja profesinius ryšius ir kuria jūsų gyvenimo aprašymą. Sėkmingos stažuotės apėmė patirtį saulės ir vėjo energijos, telekomunikacijų, geoterminės/ŠVOK, energijos vartojimo efektyvumo, bioetanolio gamybos ir bioenergijos sistemų srityse.

Baigę studijas jūsų laukia daug profesijų, įskaitant energetikos sistemų projektuotoją, montavimo ir priežiūros specialistą, kokybės kontrolės vadovą ir visų tipų ir dydžių atsinaujinančios energijos sistemų projektų vadovą.

Baigę programą, jūs taip pat įvykdėte Šiaurės Amerikos sertifikuotų energetikos specialistų tarybos (NABCEP) PV montavimo profesionalų ir PV dizainerio egzaminų išsilavinimo reikalavimus.

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Vandens išteklių inžinerijos technologijos bakalauras su pagyrimu
    • Kuala Lumpur, Malaizija
  • Physics with Renewable Energy Science BSc (Hons)
    • Dundee, Jungtinė Karalystė
  • Mechanical Engineering with Renewables BEng (Hons)
    • Dundee, Jungtinė Karalystė