Keystone logo
Technological and Higher Education Institute of Hong Kong

Technological and Higher Education Institute of Hong Kong

Technological and Higher Education Institute of Hong Kong

Įvadas

Technological and Higher Education Institute of Hong Kong ( THEi ) yra Honkongo aukštojo mokslo įstaiga su skirtumu. Įkurta 2012 m., „ THEi yra Profesinio mokymo tarybos narė. Turėdami daug indėlio į pramonę, siūlome profesinio ir profesinio orientavimo programas. Pabrėždami „integruotą mokymąsi darbe“, mes siekiame ugdyti studentus į pasirengusius profesionalus, turinčius įgūdžių ir žinių, kuriuos jie galėtų pritaikyti realiame pasaulyje.

Mūsų programos turi tvirtą pramonės ryšį. Studentai turi daugybę galimybių įstoti į stažuotes vietinėse ar tarptautinėse firmose. Tikroji darbo patirtis suteikia studentams naujausias pramonės tendencijas ir suteikia jiems galimybę būti vienu žingsniu priekyje kitų absolventų. THEi absolventus plačiai pagyrė už darbo praktiką. Todėl THEi absolventų užimtumo lygis 2017 m. Buvo 93%.

THEi taip pat sukūrė nemažai partnerių su daugeliu pasaulyje žinomų universitetų visame pasaulyje. Mes tikime, kad šie santykiai dar labiau naudingi mūsų studentams mainais, mokomosiomis ekskursijomis ir mokymusi projektais. Esame pasiryžę suteikti studentams įvairias mokymosi galimybes.

Mes siūlome per 20 bakalauro programų vidurinių mokyklų absolventams. Šios programos yra kuriamos glaudžiai bendradarbiaujant su pramone, daug jų gali turėti nišose srityse: dizainas ir aplinka, vadyba ir svetingumas bei mokslas ir technologijos. Aukštųjų mokyklų absolventai nuoširdžiai kviečiami tyrinėti savo mokymosi ir tobulėjimo galimybes kartu su THEi ir būti kitokiais.

Vietos

 • Hong Kong

  THEi Kowloon Tong Campus 30 Renfrew Road, Kowloon Tong

  • Hong Kong

   THEi Kowloon Tong Campus 20A Tsing Yi Road, Tsing Yi Island, New Territories Hong Kong, , Hong Kong

   Klausimai