Keystone logo
© Thiel College
Thiel College

Thiel College

Thiel College

Įvadas

Kai pasirinksite „ Thiel College , jūsų investicijos į mokslą grąžins jūsų gyvenimo vertę. Tiesiog paprašykite visų, kuriuos sutinkate miestelyje; aistringai stengiamės padėti savo studentams pasisekti.

Thiel (tariama „teel“) siūlo daugiadisciplininį laisvųjų menų pagrindą su visapusiška, integruota žinių baze apie pasirinktą profesiją. Patirsite teorinį mokymąsi, praktines ir praktines užduotis, mokymosi paslaugas ir stažuotes – kad galėtumėte įsivaizduoti geriausią pasirengimą karjerai. Įvairi bendrojo ugdymo veikla padės jums išsiugdyti lyderystės įgūdžius, apie kuriuos nežinojote. Sudėtinga ir palaikanti apdovanojimų programa paskatins jus augti ir mokytis taip, kaip niekada nemanėte, kad galite!

Akreditacija ir asociacijos

Thiel College yra nepriklausoma laisvųjų menų, mokslų ir profesinių studijų institucija, įsipareigojusi teikti kokybišką bakalauro išsilavinimą ir yra akredituota Vidurio valstijų aukštojo mokslo komisijos, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104 (267-284-5000), institucinė institucija. akreditavimo agentūra, pripažinta JAV švietimo sekretoriaus ir Aukštojo mokslo akreditavimo tarybos. Thiel College palaiko ryšius su:

  • Evangelikų liuteronų bažnyčia Amerikoje
  • Pensilvanijos švietimo departamentas
  • Nacionalinė nepriklausomų kolegijų ir universitetų asociacija
  • Nepriklausomų kolegijų taryba
  • Pensilvanijos nepriklausomų kolegijų ir universitetų asociacija

Tapatybės pareiškimas

Thiel College , įkurtas 1866 m., yra nepriklausomas laisvųjų menų koledžas Vakarų Pensilvanijoje, siūlantis naujoviškas bakalauro ir magistrantūros studijų programas. Liuteroniškojo paveldo sukurtas Thiel suteikia prieinamą ir įtraukią mokymosi aplinką ir aptarnauja įvairias studentų populiacijas. Thiel siūlo tvirtą bendro mokymo programą ir sportinę patirtį bei skatina augimą visą gyvenimą, mokymąsi ir santykius.

Misijos pareiškimas

Thiel College rengia studentus prasmingam ir tikslingam gyvenimui ir karjerai bei suteikia asmenims galimybę išnaudoti visą savo potencialą įvairioje, teisingoje ir įtraukioje mokymosi aplinkoje. Skatindama tobulumo ugdymą, inovacijas ir etišką lyderystę, Kolegija suteikia išskirtines mokymosi galimybes studentams ir yra regiono socialinio, ekonominio ir švietimo plėtros turtas.

Vizijos pareiškimas

Per ateinančius penkerius metus Thiel College apims ir sukurs drąsią ir dinamišką inovacijų ir kūrybinės lyderystės kultūrą. Universiteto bendruomenė bendradarbiaus siekdama įtikinamos misijos, taikydama novatoriškus studentų mokymosi, mokymo programų rengimo, bendruomenės partnerysčių ir miestelio veiklos metodus. Kolegija sukurs naujas galimybes studentams, dėstytojams ir darbuotojams plėtoti inovacijas ir tobulėti kaip kūrybingiems lyderiams. Naujos verslo, bendruomenės ir švietimo partnerystės praplės Kolegijos aprėptį ir suteiks studentams patyriminio mokymosi, stažuočių ir tinklų kūrimo galimybių. Nors ir toliau išryškins savo pagrindinę vertę – itin individualizuotą mokymosi patirtį rūpestingoje ir palaikančioje universiteto aplinkoje, Kolegija išplės savo technologijų naudojimą, kad pagerintų studentų mokymąsi, padidintų bendradarbiavimą ir modernizuos visus universiteto programų ir paslaugų aspektus.

Priėmimai

Vietos

  • Greenville

    75 College Ave, 16125, Greenville

Klausimai