Keystone logo
Thiel College Matematikos bakalauras
Thiel College

Matematikos bakalauras

Greenville, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

USD 34 964 / per year *

Stovykloje

* dieninės studijos 2022-2023 m

Įvadas

Matematika yra už beveik visko – nuo informatikos iki finansų iki muzikos. Žinios ir įgūdžiai, kuriuos turi apmokytas matematikas, yra paklausūs visoje šiuolaikinėje į technologijas orientuotoje visuomenėje. Būdami Thiel College matematikos specialybės, jūs ne tik patobulinsite savo algebros, trigonometrijos ir skaičiavimo įgūdžius, bet ir patobulinsite logikos ir kritinio mąstymo įgūdžius, kad spręstumėte sudėtingas problemas.

Pagrindinės savybės

  • Parodykite plačią pagrindinių matematinių įgūdžių bazę, įskaitant skaičiavimą ir tiesinę algebrą. Studentai naudos šiuos įgūdžius vertindami, analizuodami ir modeliuodami, kad išspręstų realaus pasaulio problemas.
  • Parodykite abstrakčią logiką ir samprotavimo įgūdžius, įgytus studijuojant teoremas ir įrodymus. Taip pat tikimasi, kad studentai sukurs savo įrodymus kaip problemų sprendimus.
  • Naudokite kompiuterius spręsdami matematiškai svarbias problemas ir supraskite skaičiavimo metodų matematikoje apribojimus ir privalumus.
  • Supraskite, kaip matematika gali būti naudojama formuluojant realaus pasaulio reiškinių modelius ir kaip remiantis šiais modeliais priimti sprendimus ir numatyti.
  • Gebėti efektyviai komunikuoti matematiką tiek žodžiu, tiek raštu.
  • Suprasti pastarųjų kelių šimtmečių matematinių atradimų istorinę reikšmę.

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai