Keystone logo
Tomorrow University of Applied Sciences

Tomorrow University of Applied Sciences

Tomorrow University of Applied Sciences

Įvadas

Perėjimas prie tvarios visuomenės prasideda nuo jūsų

Nuotolinis pirmasis Tomorrow University of Applied Sciences * leidžia besimokantiesiems įgyti 21-ojo amžiaus įgūdžių, reikalingų tvarumo, verslumo ir technologijų srityse, taikant mūsų revoliucinį požiūrį į švietimą. Kuriame bendruomenę iš įgalintų ir susijusių asmenų, kurie, mūsų tvirtai tikime, sukurs šviesesnę ir tvaresnę ateitį. Jų sėkmė yra mūsų misija, jų poveikis – mūsų matas.

Įgaliname ir mokome rytojaus pokyčių kūrėjus

Sujungiame pažangiausias mokymosi mokslus ir technologijas, kad sukurtume lanksčią, prieinamą ir veiksmingą mokymosi patirtį, kuri suteiktų besimokantiesiems pagrindinius poveikio komponentus – tikslą, gebėjimus ir bendruomenę.

Nuolat mokydamiesi, taikydami ir kurdami bendradarbiaujant, mes ugdome augimo ir savęs veiksmingumo mąstymą, siekdami išplėsti besimokančiųjų įtakos ratą ir paversti juos pasitikinčiais pokyčių agentais. Mūsų tikslas yra paspartinti perėjimą prie tvaresnės visuomenės, keičiant švietimo sistemą, kad būtų galima mokytis kitaip ir beribei augti, kad paliktų ilgalaikį palikimą pasaulyje.

Kodėl mokytis su ToU?

Tomorrow University of Applied Sciences * yra tvarumo, verslumo ir technologijų švietimo įstaiga. Mūsų revoliucinis požiūris į švietimą padės jums padaryti ilgalaikį poveikį visuomenei, kai norite įgyti bakalauro ar magistro laipsnį bet kurioje pasaulio vietoje.

Visame pasaulyje prieinama ir lanksti

Mūsų nuotolinio mokymosi platforma leidžia mokytis iš bet kur ir suteikia lankstumo mokytis, nepaisant jūsų profesinių ir asmeninių įsipareigojimų. Mokykitės iš bet kur, kada tik norite, naudodami mūsų platformą, skirtą mobiliesiems.

Naujas požiūris į mokymąsi

Mokytis darant. Mūsų mokymosi filosofija neprisiima mokymosi neprisijungus internete. Naudodami mūsų iššūkiais pagrįstą mokymosi metodą, įgysite praktinės patirties spręsdami didžiausias pasaulio problemas, taikydami praktikoje, vadovaujant pramonės ekspertams ir lyderiams.

Pasaulinio lygio pasaulinis tinklas

Pasaulinė partnerių ir mentorių bendruomenė pasiruošusi jums. Jie jau keičia tvarumą, verslumą ir technologijas ir padės jums padaryti tą patį. Jie yra jūsų bendraamžiai ir mentoriai kartu su jūsų tarptautinių besimokančiųjų grupe.

Turėdami tinkamus įgūdžius, įrankius ir tinklą, galime pakeisti savo – ir pasaulio – ateitį.

  • Kurkite geresnį rytojų nuo šiandien. Gaukite prieigą prie įrankių ir tinklo, reikalingo sėkmingai diegti tvarias naujoves.
  • Nuotolinis pirmiausia ir lankstus. Mokykitės, kad ir kur būtumėte, kada tik norite. Derinkite darbą ir studijas.
  • Mokykitės mažose ir bendraminčių grupėse. Sukurkite bendruomenę ir gaukite prieigą prie visą gyvenimą trunkančio tinklo.

Mūsų mokymosi principai

Pagal misiją

Mes esame nuolatinių besimokančiųjų bendruomenė. Mes sukūrėme savo programą ir mokymo programą, kad jos keistųsi su laiku. Programos metu galėsite pasirinkti iš įvairių iššūkių, kuriuos įkvėpė verslumo ir verslo pasaulyje rasti scenarijai, kuriuos reikia išspręsti ir įveikti. Iššūkių metu pritaikysite, kursite ir įsisavinsite kompetencijas, reikalingas geresniam rytojui. Jūs ugdysite darbdavių ieškomas kompetencijas aktyviai ir patyrimingai mokydamiesi padedami bendraamžių ir mentorių, kurie patys susidūrė su šiais konkrečiais iššūkiais.

Lankstus

Visos mūsų programos yra visiškai nuotolinės. Mūsų mokymosi modelyje laikas parodyti kompetenciją konkrečioje dalyko srityje yra lankstus, o lūkesčiai ją įvaldyti yra pastovūs. Įveiksite iššūkius, o ne tradicinius kursus, ir realiuoju laiku ugdysite kompetencijas, kad atsižvelgtumėte į kiekvieno individualaus mokymosi proceso poreikius.

Suasmeninta

Mūsų technologija nukreipia jus į programą, prisitaiko prie jūsų poreikių ir pateikia grįžtamąjį ryšį nuo pradžios iki pabaigos. Jūsų, kaip besimokančiojo, tikslai programoje ir pagrindinių kompetencijų supratimas yra individualiai pritaikomi programoje, todėl jūsų mokymosi patirtis yra unikali. Matysite vaizdinį mokymosi pažangos įrašą studijų metu, todėl galėsite lengvai susikoncentruoti į norimus rezultatus.

Savarankiškas

Mes naudojame „dar ne“ kaip etaloną, kai besimokantysis dar turi įrodyti, kad įvaldo iššūkį ar kompetenciją. Užuot nepatyrę dalyko ar iššūkio, jums suteikiama galimybė pademonstruoti savo žinias iki meistriškumo. Galite pateikti savo darbą tol, kol recenzentai ir ekspertai manys, kad visiškai suprasite pasirinktą koncepciją. ToU nesėkmės neegzistuoja, bet visada yra kur tobulėti.

Socialinis

Mes leidžiame besimokantiesiems užmegzti prasmingus santykius, kurie veda į turtingą, patrauklų ir veiksmingą nuotolinio mokymosi patirtį. Kartu su savo grupe, mentoriais ir didžiule pasauline bendruomene palaikysite ryšį ir įsitrauksite per reguliarius tiesioginius užsiėmimus, kursų diskusijas ir renginius. Mūsų iššūkiais pagrįstas mokymosi metodas skatina bendradarbiavimą ir 360° grįžtamąjį ryšį iš visų dalyvių, bendraamžių, mentorių ir atvirkščiai, bet kuriuo metu.

* Tomorrow universitetas yra visiškai akredituotas, valstybės pripažintas taikomųjų mokslų universitetas

Studentų atsiliepimai

Klausimai