Keystone logo
Trevecca Nazarene University

Trevecca Nazarene University

Trevecca Nazarene University

Įvadas

Turėdamas akreditaciją ir gerbiamus dėstytojus, Trevecca daugiau nei 120 metų padėjo lavinti studentų iš viso pasaulio protus. Įsikūręs pačioje Nešvilio širdyje, Trevecca dėstytojai ir personalas stengiasi paruošti studentus vadovavimo ir tarnybos gyvenimui. Įkurta 1901 m., Trevecca siekia visapusiško ugdymo, skatinant mokinius augti intelektualiai, socialiai, emociškai, fiziškai ir dvasiškai.

Trevecca siūlo pamokas pagrindiniame miestelyje, taip pat dviejuose palydoviniuose miesteliuose Vidurio Tenesyje ir internetines klases visame pasaulyje. Su studentais iš 47 valstijų ir 39 šalių, Trevecca siūlo 20 asocijuotų laipsnių, 81 bakalauro studijų kryptį, 25 magistro programas ir tris doktorantūros programas, taip pat specialistų ir sertifikatų programas.

Akademikai

Uždirbkite labai vertinamą laipsnį į Kristų orientuotoje bendruomenėje, kuri yra įsipareigojusi jūsų sėkmei. Trevecca pasieksite savo mokymosi tikslus, kartu pagilinsite tikėjimą ir pasaulėžiūrą. Mūsų daugelio konfesijų, negailestingai krikščioniškų dėstytojų ir darbuotojų kolektyvas leidžia studentams suprasti kitų perspektyvas, kartu augant patiems.

  • Akredituota Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos
  • 19:1 mokinio ir mokytojo santykis
  • 94% dėstytojų, turinčių aukščiausius savo srities laipsnius

bendruomenė

Mes tikime, kad tikėjimas turi būti visų dalykų centre. Štai kodėl mes, kaip universitetas, kelis kartus per savaitę susirenkame garbinti, mokytis, šlovinti ir augti koplyčioje. Šis laikas leidžia mūsų studentams, darbuotojams ir dėstytojams susiburti į bendrystę ir pagilinti savo santykius su Kristumi ir vienas kitu.

  • 9 miestelio ministerijos
  • 47 koplyčios galimybės per semestrą
  • Kasmetinės tarptautinės misijos

Misija

Trevecca Nazarene University yra krikščionių bendruomenė, ugdanti lyderystę ir tarnystę.

Mūsų miestelis

Mūsų pagrindiniame miestelyje gyvena daugiau nei 1000 studentų ir yra daug ką pasiūlyti. Nuo kavinių ir užeigų iki pramogų įstaigų ir „Benson Auditorium“ yra vietų, kur galima pabūti, pasportuoti, užkąsti ar žiūrėti pasirodymą. Mūsų kieme visada kažkas vyksta.

Mūsų Miestas

Trevecca rasite pačioje Nešvilio širdyje, vos už mylios nuo gyvybingo miesto centro, o studentus supa turtinga istorija ir galimybė mokytis, augti ir tarnauti. Savanorių galimybės už universiteto miestelio ribų suteikia studentams galimybę pamatyti miestą iš skirtingų perspektyvų ir padėti skleisti Dievo šviesą įvairiose srityse. Tyrinėdami įdomias miesto apylinkes – nuo „Music Row“ iki krioklio žygių iki Opry Mills – tikrai rasite vietų, kuriose mėgstate leisti laiką.

Priėmimai

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Nashville

    333 Murfreesboro Pike, 37210, Nashville

Klausimai