Keystone logo
Trevecca Nazarene University Religijos studijų menų bakalauras
Trevecca Nazarene University

Religijos studijų menų bakalauras

Nashville, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

USD 28 590 / per semester

Stovykloje

Įvadas

TreveccaReligijos studijų menų bakalauras yra unikali dviejų krypčių programa, skirta studentams, norintiems studijuoti ne religijos srityje, bet tikintiems, kad klasikinis Biblijos, biblinių kalbų, teologijos, bažnyčios istorijos ir filosofijos išsilavinimas bus naudingas. papildyti savo ateities karjeros ar magistrantūros studijų tikslus.

Programos privalumai

  • Mokykitės iš dėstytojų, kurie turi aukštus laipsnius savo srityse, turi svarbios ir vertingos realaus pasaulio patirties ir stengiasi jus pažinti asmeniškai.
  • Mėgaukitės mūsų mažomis klasėmis ir palaikančia universiteto bendruomene.
  • Uždirbkite antrą pagrindinį klasikinės disciplinos laipsnį.

Ko tikėtis

Mes tikime, kad Trevecca universitete Dievas turi unikalų planą ir tikslą kiekvieno studento gyvenimui. Mūsų religijos studijų bakalauro laipsnis yra unikalus, dvigubas specialybės laipsnis, skirtas studentams, kurie:

Jau turite specialybę ne Millard Reed teologijos mokykloje ir krikščionių tarnystėje arba turite bent 60 valandų akademinių kreditų (tokiu atveju jie gali pateikti prašymą dėl priėmimo į programą neturėdami antros specialybės).

Nebūtinai siekia įšventinimo ar karjeros tradiciniuose tarnystės vaidmenyse, o nori sukurti tvirtą klasikinių Biblijos, biblinių kalbų, teologijos, bažnyčios istorijos ir filosofijos žinių bazę.

Studentai lanko tokias pamokas kaip sisteminė teologija, Senojo Testamento teologija, Naujojo Testamento teologija ir krikščioniškoji pasaulio religijų teologija. Religijos studijų kryptis neatitinka visų išsilavinimo reikalavimų, keliamų įšventinimui Nazareno bažnyčioje, tačiau ji suteikia pagrindinius Biblijos, teologijos ir istorijos kursus, kurių reikia, jei studentai nuspręstų siekti įšventinimo ateityje.

Kodėl verta rinktis Trevecca?

Įkurta 1901 m. ir daugiau nei du dešimtmečius pirmaujanti internetinio švietimo srityje, Trevecca padeda mokiniams atrasti ir siekti individualaus pašaukimo, teikdama naujoviškas pamokas; ugdyti palaikančią, į Kristų orientuotą bendruomenę; ir užmegzti santykius, kurie atveria duris.

Nacionaliniu ir vietiniu mastu pripažintas už akademinę kokybę, Trevecca užsitarnavo reputaciją teikdamas pasauliui tarnautojų lyderių, problemų sprendėjų ir skirtumų formuotojų. Treveccaholistinis požiūris į švietimą apima intelektualinį, socialinį, emocinį, fizinį ir dvasinį augimą.

Kaip krikščioniškas universitetas, siūlome programas, kuriose tiriama, kaip tikėjimas susikerta su jūsų studijų sritimi. Tai reiškia, kad galite įgyti religijos studijų laipsnį palankioje krikščioniškoje bendruomenėje, kurioje yra nedidelės klasės ir dirbantys fakulteto nariai, kuriems rūpi jūs, jūsų tikėjimas ir jūsų tikslai.

Studijų programa

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai