Keystone logo
Trevecca Nazarene University Verslo administravimo vadybos bakalauras
Trevecca Nazarene University

Verslo administravimo vadybos bakalauras

Nashville, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 19 995 / per semester

Stovykloje

Įvadas

TreveccaVerslo administravimo bakalauras vadybos srityje sujungia pagrindinius verslo principus ir vadybos mokymą, kad suteiktų jums labai pritaikomą ir universalų laipsnį. Išmoksite pagrindinių valdymo principų, tokių kaip vadovavimas, kokybė, operacijos, žmogiškieji ištekliai, duomenų bazės ir skaičiuoklės, kartu apimdami pagrindinius verslo aspektus – ekonomiką, apskaitą, finansus, rinkodarą, teisę ir kiekybinę analizę.

Programos privalumai

  • Baigęs studijas turi įgūdžių ir patirties, kurių reikia norint būti konkurencingam įvairiose karjerose.
  • Mokykitės iš dėstytojų, kurie turi aukštus laipsnius savo srityse, turi svarbios ir vertingos realaus pasaulio patirties ir stengiasi jus pažinti asmeniškai.
  • Mėgaukitės mūsų mažomis klasėmis ir palaikančia universiteto bendruomene.
  • Gaukite prieigą prie daugiau nei 40 000 Nešvilio įmonių, kuriose gausu stažuočių ir įsidarbinimo galimybių.

Ko tikėtis

Būdami TreveccaBBA vadybos programos studentai, gausite geriausius pagrindinius verslo principus ir vadybos mokymus. Mūsų visa verslo mokymo programa suteikia jums apskaitos, finansų, rinkodaros, teisės ir kiekybinės analizės kursus, kad suprastumėte kiekvieną pagrindinį verslo aspektą. Taip pat būsite apmokyti pagrindinių valdymo principų, tokių kaip lyderystė, kokybė, operacijos, žmogiškieji ištekliai, duomenų bazės ir skaičiuoklės.

Galėsite pritaikyti savo laipsnį, kad jis atitiktų jūsų interesus ir tikslus, kai pasirinksite iš integruotų pasirenkamųjų dalykų tokiose srityse kaip verslumas ir ryšiai. Jūsų laipsnis baigiasi įdomia stažuote, suteikiančia galimybę įgyti vertingos praktinės patirties ir užmegzti profesionalius tinklo ryšius.

Kodėl verta rinktis Trevecca?

Įkurta 1901 m. ir daugiau nei du dešimtmečius pirmaujanti internetinio švietimo srityje, Trevecca padeda mokiniams atrasti ir siekti individualaus pašaukimo, teikdama naujoviškas pamokas; ugdyti palaikančią, į Kristų orientuotą bendruomenę; ir užmegzti santykius, kurie atveria duris.

Nacionaliniu ir vietiniu mastu pripažintas už akademinę kokybę, Trevecca užsitarnavo reputaciją teikdamas pasauliui tarnautojų lyderių, problemų sprendėjų ir skirtumų formuotojų. Treveccaholistinis požiūris į švietimą apima intelektualinį, socialinį, emocinį, fizinį ir dvasinį augimą.

Kaip krikščioniškas universitetas, siūlome programas, kuriose tiriama, kaip tikėjimas susikerta su jūsų studijų sritimi. Tai reiškia, kad galite įgyti vadybos laipsnį palankioje krikščioniškoje bendruomenėje, kurioje yra nedidelės klasės ir dirbantys fakulteto nariai, kuriems rūpi jūs ir jūsų tikslai. Mes taip pat integruojame Biblijos principus į savo supratimą apie tai, ką reiškia vadovauti dabartinėms verslo aplinkybėms.

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai