Keystone logo
© The University of Fredericton
Trinity Western University

Trinity Western University

Trinity Western University

Įvadas

Mus skatina gilus noras aprūpinti jus norimu tikslu ir jį įgyvendinti. Esame vienas iš pirmaujančių tikėjimu pagrįstų Šiaurės Amerikos laisvųjų menų universitetų, siekiančių aukščiausios švietimo kokybės. Turėdami aukštus nacionalinius reitingus, apdovanojimus pelniusius dėstytojus, gyvybingą studentų bendruomenę ir klestinčias tarnystės programas, mes suteikiame jums pilnavertį teigiamą poveikį ir prasmę.

Viskas, ką darome, yra pagrįsta mūsų įsipareigojimu suteikti visapusišką išsilavinimą-tokį, kuris ugdo dievotus krikščionių lyderius, kurie suras ir įvykdys savo gyvenimo tikslą ir panaudos savo būsimą karjerą, kad sukurtų ilgalaikius teigiamus pokyčius juos supančiame pasaulyje.

Be tvirtų akademinių programų, mes visada stengėmės suteikti tokią puoselėjančią miestelio bendruomenę, gyvenimą keičiančias paslaugas ir tyrimų galimybes, nepamirštamas draugystes ir prasmingus tikėjimo tyrinėjimus, kurie suformuos studentus taip, kaip jie niekada negalėjo įsivaizduoti. Dabar, naudodamiesi „TWU Access“, mūsų kelių prieigų modeliu, kuris sujungia internetines ir tiesiogines universiteto programas viename portale, mes teikiame visą TWU patirtį visiems studentams, nepriklausomai nuo jų vietos. Esame pasiryžę kurti naujoves ir iš naujo įsivaizduoti vidurinį išsilavinimą, kad patenkintume besikeičiančius XXI amžiaus besimokančiųjų poreikius visame pasaulyje.

TWU siūlo 48 bakalauro ir 19 magistro laipsnių, įskaitant verslo administravimo, slaugos, konsultavimo psichologijos, švietimo, skaičiavimo mokslo, teologijos ir daugelį kitų programų. Mes taip pat siūlome tęstinį mokymąsi, laipsnių baigimą ir lyderystės ugdymą per savo pažymėjimus ir internetines mokymosi programas. Nesvarbu, kokią programą pasirinksite, pagrindinis mūsų tikslas yra palaikyti, įkvėpti ir aprūpinti jus sėkme ir asmeniniu augimu.

Mūsų misija yra ugdyti dievobaimingus krikščionių lyderius: pozityvius, į tikslą orientuotus universiteto absolventus, turinčius kruopštų krikščionišką protą; augantys Jėzaus Kristaus mokiniai, šlovinantys Dievą vykdydami Didįjį pavedimą, tarnaujantys Dievui ir žmonėms įvairiose gyvenimo vietose. Mes aistringai pasiryžę padėti jums atrasti, kaip būti visaverčiam ir ištikimam pasaulyje ir atlikti gyvybiškai svarbų vaidmenį atliekant Dievo gydymą, viltį ir atsinaujinimą.

Pagrindinės vertybės

Šventojo Rašto autoriteto laikymasis: Vakarų Trejybė tiek atskirai, tiek bendrai iš visos širdies apima visą Biblijos mokomą tikėjimą, etinius įsipareigojimus ir gyvenimo būdą, manydamas, kad tai yra pagrindinis tiesos ir vilties etalonas.

Tikėjimu pagrįsto ir tikėjimą patvirtinančio mokymosi siekimas: Vakarų Trejybės mokymosi pradžia yra ta, kad Dievas kviečia žmones būti savo kūrybos tvarkytojais, gero darančiais visiems žmonėms ir savo susitaikymo tarpininkais.

Poveikis kultūrai perkeičiant: Dievas kviečia savo pasekėjus paveikti asmenis ir kultūrą, kurioje jie gyvena, ir galiausiai pritraukti žmones prie savęs. „Trejybės Vakarų“ programos skatina mintis, žodį ir poelgius, turinčius įtakos mūsų visuomenės dinamikai ir institucijoms, remiantis tokiais Biblijos principais kaip teisingumas, gailestingumas ir viltis.

Tarnų vadovavimas kaip gyvenimo būdas: Trejybės Vakarai stengiasi mokyti ir įkūnyti Jėzaus Kristaus pavyzdžiu tarnautojų vadovavimo modelį. Profesoriai, administratoriai ir studentai siekia motyvuoti ir mobilizuoti vienas kitą mąstyti ir elgtis kūrybiškai, sąžiningai ir kvalifikuotai visų suinteresuotų šalių labui.

Universitetinio švietimo kompetencijos siekimas: „Trinity Western“ skatina ne tik akademinį ir intelektualinį meistriškumą, bet ir integruoja juos su aukštais asmeninio, moralinio ir dvasinio vientisumo standartais.

Mokiniai bendruomenėje: „Trinity Western“ studentai, darbuotojai, dėstytojai ir administratoriai yra kviečiami ir raginami gilinti supratimą apie tai, ką reiškia būti Jėzaus Kristaus mokiniais, praktikuoti tokią mokomybę ir palaikyti bei padėti kitiems būti ir tapti. mokiniai. Jie stengiasi elgtis teisingai, myli gailestingumą ir nuolankiai vaikšto su mūsų Dievu.

Krikščioniško svetingumo praktikavimas: sveikina, tikrai apima ir nuolat rūpinasi visais asmenimis. Kristus mokė ir modeliavo svetingumą visiems, taip pat ir pakraštyje esantiems, kaip esminį krikščioniško tikėjimo ir praktikos elementą. Svetingumas yra gyvybiškai svarbus mūsų gyvenimui Trinity Western University bendruomenėje ir mūsų gyvenimui bei liudijimui kitose bendruomenėse.

Universiteto ypatybės

Ekologinių tyrimų sritys

 • Langley Campus ESA: 60 ha
 • Varnų lizdas, Solt Spring Salo sala ESA: 72,7 arai
 • Blaauw Eco Forest BEF: 50 arų

Universiteto institutai

 • Nuosavybės ir globalaus įsitraukimo centras
 • Negyvosios jūros slinkties institutas
 • Vietinių klausimų ir perspektyvų institutas

Filialai

 • Kanados kalbotyros institutas
 • Anglų kalba kaip antroji kalba tarptautinė
 • Ramiojo vandenyno katalikų koledžas
 • Šiaurės Amerikos koalicija krikščionių priėmimo specialistams
 • Tarptautinė krikščioniškų mokyklų asociacija

Bibliotekos ištekliai

Daugiau nei 217 000 spausdintų knygų, 283 000 elektroninių knygų ir 58 000 elektroninių žurnalų pagrindinio universiteto Norma Marion Alloway bibliotekoje. Biblioteka yra BC ELN, eHLbc, COPPUL ir CRKN konsorciumų narė ir dalyvauja provincijos AskAway virtualioje nuorodų tarnyboje.

Rezidencijos

Universiteto miestelyje yra 1100 studentų, įskaitant bendrabučius, bendruomenės gyvenimą (Robsonas) ir apartamentus (rezervuotas aukštesniajam).

Pratęsimo miesteliai

 • Ričmondas, pr
 • Otava, ON
 • Bellingham, WA

  Stipendijos ir finansavimas

  Finansinė pagalba

  • Kiekvienais metais TWU studentams skiriama 8 mln. USD finansinė pagalba
  • 2019 m. TWU stipendijas ir finansinę pagalbą gavo 97 proc. Studentų
  • 5600 USD yra vidutinė finansinė pagalba, kurią TWU studentai gauna kiekvienais metais

  Reitingai

  Pagal žurnalą Maclean's Nacionalinis studentų įsitraukimo tyrimas TWU nuolat patenka į dviejų geriausių Kanados universitetų švietimo patirtį.

  Vietos

  • Langley City

   22500 University Drive, V2Y 1Y1, Langley City

   • Richmond

    305-5900 Minoru Blvd, V6X 0L9, Richmond

    • Richmond

     102-5300 Number 3 Rd, V6X 2X9, Richmond

     Klausimai