Keystone logo
Transport and Telecommunication Institute

Transport and Telecommunication Institute

Transport and Telecommunication Institute

Įvadas

TSI misija – klasikinių universiteto tradicijų ir novatoriškų technologijų, tiksliųjų mokslų ir kūrybinio požiūrio derinys. TSI tikslas – stabili mūsų absolventų paklausa tarptautinėje darbo rinkoje.

Transport and Telecommunication Institute (lot. Transporta un sakaru institūts – TSI) – modernus universitetas, turintis beveik šimtmečio istoriją. TSI yra legendinių RKIIGA (Rygos Raudonosios vėliavos civilinės aviacijos instituto) ir RAU (Rygos aviacijos instituto) universitetinis įpėdinis. Šiuolaikine išvaizda TSI buvo įkurta 1999 metais. Šiuo metu TSI – vienintelė privati universitetinio tipo technikos kolegija Latvijoje, kurioje galima įgyti aukštąjį išsilavinimą latvių ir anglų kalbomis.

TSI gavo nuolatinę akreditaciją Latvijoje kaip aukštojo mokslo įstaiga.

Institutas teikia šių krypčių akademines programas: transporto ir logistikos, informatikos, elektronikos ir telekomunikacijų, vadybos, aviacijos transporto. 2020 metais visos TSI švietimo kryptys akredituotos maksimaliam laikotarpiui – 6 metams.

Pasirinkę TSI, galite įgyti pirmojo ir antrojo lygio aukštąjį profesinį išsilavinimą, bakalauro ir magistro laipsnius, rengti ir apginti daktaro disertaciją.

TSS studijų programos orientuotos į švietimo praktinę vertę; todėl programos rengiamos bendradarbiaujant su TSS pramonės partneriais partneriais.

Pasinaudokite galimybe patirti pasaulinio lygio išsilavinimą Latvijoje!

Studijų kalba: anglų

Informatika, kompiuterių mokslų ir programinės įrangos kūrimo bakalauras, bakalauras (gerbė)

150122_970x250-engoogle-uwe-tsi.png

DVIGUBO DIPLOMO VERTYBĖ

  • Prestižinis išsilavinimas ir du diplomai per 4 metus
  • Studijų procesas pagal britų kokybės standartą – daugiau grupinio darbo ir individualių projektų
  • Studijų rezultatus vertina ne tik TSI dėstytojai, bet ir UWE atstovai
  • Prieiga ne tik prie TSI, bet ir prie UWE studijų išteklių

Parama studentams iš TSI ir UWE

TSI atlieka įvairų tiriamąjį mokslinį darbą. Remiantis ekspertinio vertinimo rezultatais, Transport and Telecommunication Institute yra vienintelis iš privačių kolegijų, įtrauktų į pirmaujančių mokslo institucijų sąrašą Latvijoje. Bendras instituto absolventų skaičius – daugiau nei 8900. Dabartinis studentų skaičius – daugiau nei 2600. Studentų yra iš Austrijos, Azerbaidžano, Bulgarijos, Egipto, Indijos, Kazachstano, Moldovos, Mongolijos, Rusijos, Ukrainos, JK, JAV, Uzbekistano. ir daugelyje kitų TSS šalių.

Populiariausios užsienio studentų mokymo kryptys yra logistika, informacinės technologijos, aviacija. TSI siūlo akredituotą išsilavinimą, puikų akademinį personalą, mokslo ir technologijų bazę, atitinkančią naujausius reikalavimus, labiausiai apgalvotą mokymosi aplinką ir, žinoma, diplomą, priimtą daugumoje pasaulio šalių.

Vietos

  • Riga

    Transport And Telecommunication Institute Lomonosova street 1 , LV-1019, Riga

Klausimai