Keystone logo
Tunku Abdul Rahman University College

Tunku Abdul Rahman University College

Tunku Abdul Rahman University College

Įvadas

Tunku Abdul Rahman University College (toliau – TAR UC) buvo įkurtas 1969 m. kaip TAR koledžas, kurio tikslas – teikti aukštojo mokslo galimybes jauniems Malaizijos piliečiams, nepaisant rasės, klasės ir tikėjimo, siekiantiems kokybiško išsilavinimo ir patenkinti didėjantį žmonių poreikį. kapitalo iš įmonių ir pramonės šakų. Kolegija prasidėjo nuo vieno miestelio Setapake, Kvala Lumpūre, kuris dabar yra pagrindinis miestelis. Vėliau buvo įsteigti penki filialų miesteliai Penange, Perake, Johore, Pahange ir Sabah.

Pagrindinis TAR UC miestelis Kvala Lumpūre yra 171 akrų žemės sklype, o miestelis yra ikoniškas orientyras dėl savo architektūrinio žygdarbio derinant istorinius pastatus su moderniomis struktūromis ir žaliuojančia žaluma. Tuo tarpu filialų miesteliai Penange, Perake, Džohore, Pahange ir Sabah yra specialiai sukurti su naujausia infrastruktūra ir mokymosi bei mokymosi įranga.

Vietos

 • Kuala Lumpur

  Department of International Student Office (DISO)
Address: 
Ground Floor, Tan Sri Khaw Kai Boh Building, Jalan Genting Kelang, 53300 Setapak, Kuala Lumpur, MALAYSIA., , Kuala Lumpur

 • George Town

  F73M+7X Tanjung Bungah, Penang, , George Town

  • Perak

   Jalan Kolej, Taman Bandar Baru, 31400, Perak

   • Johor Bahru

    Jalan Segamat / Labis 85000 Segamat, Johor, , Johor Bahru

    • Kuantan

     Tunku Abdul Rahman University College, , Kuantan

     • Penampang

      Tunku Abdul Rahman University College, , Penampang

      Klausimai