Keystone logo
UBIS

UBIS

UBIS

Įvadas

UBIS yra tikrai unikali, profesionaliai orientuota tarptautinė švietimo įstaiga, kurios miesteliai yra Ženevoje, Šveicarijoje, Barselonoje, Ispanijoje, ir pasaulinį internetinį miestelį, kurio būstinė yra Vašingtone.

UBIS DNR sudaro trys pagrindiniai veiksniai:

 • Realaus pasaulio patirtis
 • Asmeninis dėmesys kiekvienam mokiniui
 • Tarptautinė perspektyva

UBIS siūlo profesionaliai orientuotas programas, pradedant nuo mikrosertifikatų, bakalauro, magistro ir daktaro laipsnių.

UBIS“ profesoriai yra didelę patirtį turintys specialistai. Jie atneša į klasę realaus pasaulio problemas ir nagrinėja jas kritine patirtimi.

UBIS nuolat pritaiko savo kursų turinį ir metodikas, siekdami užtikrinti, kad mūsų absolventai turėtų žinių ir įgūdžių klestėti pasaulinėje verslo ir technologijų rinkoje.

UBIS atkreipiame dėmesį į kiekvieno mokinio poreikius ir siekiame teikti individualizuotą mokymosi patirtį.

Esame tikrai tarptautinė bendruomenė: UBIS dėstytojai, darbuotojai ir studentai yra iš daugiau nei 40 skirtingų tautybių ir iš visų pasaulio kampelių. UBIS taip pat turi stiprų tarptautinių universitetų ir įmonių partnerių tinklą bei tikrai tarptautinį absolventų tinklą. Šiuo metu UBIS šeima yra išsidėsčiusi 4 žemynuose.

Kodėl studijuoti adresu UBIS

 • Individualizuotos, kokybiškos akademinės programos ir fakultetas, kuris labai palaiko individualius į verslą orientuotus studentų projektus. Svarbus dalykas yra mažas klasės dydis.
 • Dėmesys studento karjeros perspektyvai: programos, suderintos su darbo ateitimi; dėstytojai, turintys profesinės patirties, derinamą techninių ir socialinių įgūdžių požiūrį.
 • Labai įvairus studentų būrys. Semestro užsienyje (partnerinės institucijos) ir/ar stažuotės (JAV, Šveicarija, Ispanija) galimybės.
 • UBIS turi pažangiausią internetinę mokymosi platformą, leidžiančią mokytis užsienyje arba patogiai gyventi savo namuose, ir lanksčiai pritaikyti savo išsilavinimą į užimtą tvarkaraštį.

191618_KeystoneSaschaVonWolfersdorfnewbranding.jpg

Detali informacija

Istorija

UBIS buvo įkurta 2006 m., siekiant sukurti aukštus akademinius standartus turinčią instituciją ir palankią aplinką verslo karjera besidomintiems studentams. UBIS yra akredituota IACBE, EduQua ir Aukštojo mokslo licencijavimo komisijos Vašingtone. UBIS turi tarptautinių akademinių partnerių ir tarptautinį absolventų tinklą. Dėstytojai, darbuotojai ir studentai yra iš daugiau nei 40 šalių.

Išsilavinimas

UBIS kuriame mokinių gebėjimus naršyti jiems nepažįstamose teritorijose, prisitaikyti prie kintančių aplinkybių, dirbti daugiakultūriais režimais ir įgyvendinti projektus, kurie turės teigiamą poveikį pasauliui. Nuolat peržiūrime ir keičiame savo programas ir mokymo metodus, kad atitiktume dabartinius verslo ir visuomenės poreikius.

Tyrimas

Studentų moksliniai tyrimai skatinami ir plėtojami per bakalauro projektą ir baigiamąjį darbą magistro bei doktorantūros lygmeniu. Tikimasi, kad magistro ir doktorantūros darbai parodys originalius tyrimus ir indėlį į naujas žinias. Fakulteto profesinė kompetencija yra labai svarbi norint orientuoti šias tezes į realaus pasaulio verslo problemas. Tyrimo originalumas stebimas atidžiai kuruojant baigiamuosius darbus iš anksto nustatytais studentų rašymo darbų etapais. Tikimasi, kad fakultetas parodys mokslinę veiklą, dalyvaudamas recenzuojamuose žurnaluose ir dalyvaudamas paskelbtuose konferencijų leidiniuose.

Karjeros galimybės

Studentų karjeros perspektyvas didina aukštos kokybės akademinės programos, nuolat derinamos su darbo ateitimi, didelę profesinę patirtį turintys dėstytojai, akcentuojami socialiniai įgūdžiai (bendravimas, bendradarbiavimas, kultūrinis jautrumas) ir studentams suteikiama erdvė. kurti savo verslo projektus. Svarbus dėmesys skiriamas moksliniams tyrimams (projektams ir teoriniams darbams), orientuotiems į realaus pasaulio verslo problemas, yra pagrindinis veiksnys ruošiant studentus sėkmei. Studentai turi daugybę galimybių, kurias suteikia internetinė aplinka (pvz., dalyvavimas svarbiose konferencijose, stažuotės įmonėse, tarptautinėse institucijose ir NVO) ir mūsų tarptautinės akademinės partnerystės.

191611_KeystoneCristinaDima-newBranding.jpg

Paslaugos

Studentų biurai

 • Karjeros centras kiekvienam studentui pataria, kur eiti praktikos. Visiems studentams leidžiama dirbti 15 valandų per savaitę po pirmųjų 6 studijų mėnesių Šveicarijoje.
 • Studentų mokymosi platforma padeda valdyti pažymius ir mokymosi medžiagą.
 • Internetinė nuotolinio mokymosi programa.
 • Studentų paslaugos, padedančios su vizomis, leidimo gyventi kortelėmis formalumais, sveikatos priežiūra ir apgyvendinimu.
 • Orientacinės dienos naujiems studentams: pažintis su profesoriais, ekskursijos po miestą, integracija su esamais studentais.
 • Studentų asociacija – organizuoja linksmus renginius studentams Ženevoje ir už jos ribų.

Akreditacija

192453_192406_IACBE_logo_tag_2color_RGB.png

Universiteto ypatybės

Rinkitės iš 2 pasauliniu mastu įtakingų miestų arba patirkite savo išsilavinimą keliose pasaulio vietose su mūsų pasauliniu internetiniu miesteliu.

Ženeva, Šveicarijos miestelis

Ženeva yra pirmaujantis Šveicarijos finansų centras, kuriame gyvena neprilygstamai daug pasaulinių agentūrų, federacijų, finansinių institucijų ir tarptautinių įmonių, įskaitant Jungtines Tautas, Pasaulio prekybos organizaciją, UBS, Tarptautinį olimpinį komitetą ir Thomson Reuters. Keturiomis oficialiomis kalbomis ir daugiau nei 190 tautybių gyventojų turinti Ženeva, Šveicarija, yra svarbiausias verslo ir tarptautinių santykių centras.

Barselonos miestelis, Ispanija

Barselona yra įvairus miestas, pilnas įdomių perspektyvų ir galimybių. Niekada nebus nuobodu Barselonoje su 68 parkais, 55 muziejais, pramogomis lauke ir beveik 5 km ilgio smėlio paplūdimiais. Šis miestas yra viena didelė tarptautinė bendruomenė, kurioje atstovaujamos daugiau nei 179 tautybės, ir nuoširdžiai sveikina visus nuo studentų iki emigrantų, kurie visi nori pavadinti šią vietą „namais“. Barselona gali būti miestas, geriausiai žinomas dėl savo turtingų meno ir kultūros tradicijų, tačiau jis taip pat tampa vis svarbesnė tarptautinio verslo vieta, kuri yra populiariausių technologijų ir naujovių diegimo vieta.

Pasaulinis internetinis miestelis

Patirkite visą pasaulį iš savo namų. Internetinis mokymas suteikia studentams ir verslo specialistams lankstumo ir įvairių privalumų. Pasinaudokite asinchronine mokymosi aplinka lankstumui, virtualiomis darbo valandomis, teikiamomis visuose kursuose, kad gautumėte individualią ir unikalią pagalbą, studentų pagalbos paslaugomis už pamokos ribų, tikrai globaliais dėstytojais ir dar daugiau kaip UBIS studentas. Mūsų pasaulinis miestelis vienija žmones, kultūras ir novatoriškas idėjas iš viso pasaulio.

  Priėmimai

  Mūsų talentinga visuotinio priėmimo komanda susitinka su kandidatais individualiai, kad aptartų karjeros ir mokymosi tikslus, kad įsitikintų, jog UBIS puikiai tinka. Kandidatus vertiname individualiai, atsižvelgdami į viso jų profilio stiprumą. Jūsų polėkis ir mąstymas yra svarbūs jūsų sėkmės rodikliai, ir mes vertiname juos taip pat, kaip ir jūsų įrodytus pasiekimus.

  Paraiškas priimame nuolat, pirmenybę teikdami tiems, kurie paraiškas pateiks iki mūsų nustatytų terminų.

  Stipendijos ir finansavimas

  • Studentų sėkmės stipendijos
  • Nuopelnais pagrįstos stipendijos

  Jūsų priėmimo atstovas išsamiai aptars su jumis galimas stipendijas ir finansavimo galimybes.

  <span translate="no">UBIS</span> MBA reitingas 1 pakopa – CEO Magazine

  UBIS CEO Magazine MBA yra įtraukta į aukščiausią pasaulinių MBA programų pakopą

  Reitingai

  Akreditacijos ir reitingai

  • #7 CEO Magazine Global MBA reitinge 2020/2021
  • Pirmas lygis CEO Magazine Global MBA reitinge 2022 m
  • WURI 2021 reitingai – pasaulio universitetai su studentų mobilumu ir atvirumu
  • WURI 2021 reitingai – realų poveikį turintys pasaulio universitetai
  • EduQua
  • Federation des Enterprises Romande (FER)
  • Europos vadybos plėtros fondas (EFMD)
  • Aukštojo mokslo akreditavimo taryba (CHEA)
  • UBIS buvo patvirtinta aukštojo mokslo mokymosi komisijų akreditacijai Vašingtone

  Vietos

  • Geneva

   Avenue Blanc,46, 1202, Geneva

  • Geneva

   Geneva, Šveicarija

   Klausimai