Keystone logo
Ubon Ratchathani University Menų bakalauras (kinų kalba ir komunikacija)
Ubon Ratchathani University

Menų bakalauras (kinų kalba ir komunikacija)

Ubon Ratchathani, Tailandas

Request duration

Anglų kalba, Tajų

Request pace

Request application deadline

Jun 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Ubon Ratchathani University (UBU) buvo įkurtas 1987 m. Kaip Khon Kaen universiteto regioninis miestelis, o 1990 m. Karališkosios chartijos įsteigtas kaip universitetas. Jo tikslas yra suteikti švietimo galimybes studentams iš visų provincijų, ypač iš Šiaurės Tailando provincijų. , Amnat Charoen, Mukdahan, Nakhon Phanom, Sakon Nakhon, Si Sa Ket, Ubon Ratchathani ir Yasothon. Universitetas remia ir skatina mokslinius tyrimus, kurie naudingi vietos, nacionalinei ir tarptautinei bendruomenei, ir skatina veiklą, kuri išsaugo vietovės kultūrinį identitetą.

UBU yra Warin-Detudom kelyje, maždaug 15 kilometrų į pietus nuo Ubon. Jį viešuoju transportu lengvai pasieksite iš oro uosto ir daugybės autobusų terminalų Ubone bei traukinių stoties Varine. Miestelis yra erdvus ir įsikūręs kaimo vietovėje, užimantis maždaug 5300 rai (848 ha).

Universiteto logotipas yra Lan Chang laikotarpio chedi, religinės struktūros, paplitusios Esarne (Šiaurės rytų Tailandas), forma. Čedyje yra lotoso žiedas, stovintis ant trijų pakopų pjedestalo, vaizduojančio pagrindines provincijos upes Mekhong, Chii ir Moon. Du apatiniai žiedlapiai atspindi moralės ir intelektualumo savybes, kurias universitetas stengiasi ugdyti savo studentuose. Trys viršutiniai žiedlapiai reiškia budizmo „trigubą perlą“, pripažintą Pathway į laimę. Rožinė lotoso spalva yra oficiali provincijos spalva, o mėlynas logotipo kontūras atspindi universiteto stiprybę ir stabilumą. Geltonas fonas yra oficiali UBU spalva.

Simbolinis universiteto medis yra Kan-Krao - kvapnus geltonai žydintis medis, gausiai augantis miestelyje. Kan-Krao gali augti net nederlingoje dirvoje. Jo mediena yra labai kieta ir atlaiko termitus, todėl puikiai tinka statant namus ir baldus. Medis atspindi universiteto, siekiančio ateities, stiprybę ir vienybę.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai