Keystone logo
University of Europe for Applied Sciences

University of Europe for Applied Sciences

University of Europe for Applied Sciences

Įvadas

Sveiki atvykę į Europos taikomųjų mokslų universitetą (UE), kuriame ugdome naują dizainerių ir sprendimų priėmėjų kartą įvairiose srityse, tokiose kaip verslas, sportas, žiniasklaida & renginiai ir menas & dizainas. Mūsų mokymo metodas pasižymi praktine orientacija, tarptautine perspektyva, tarpdiscipliniškumu ir įsipareigojimu skatinti sėkmę.

Europos taikomųjų mokslų universitete didžiuojamės, kad užtikriname palankią ir įtraukią mokymosi aplinką, panašią į šeimą. Mūsų misija - padėti jums asmeniškai augti ir ugdyti tvirtą charakterį. Mūsų etosas grindžiamas penkiais pagrindiniais principais, kuriais remiasi mūsų institucija: neformalios, bet palankios mokymuisi atmosferos puoselėjimas, atsakomybės jums patikėjimas, jūsų pasiekimų šventimas, praktinės mokymosi patirties akcentavimas ir pasaulinio mąstymo skatinimas.

Siekdamas įgyvendinti šiuos principus, Europos taikomųjų mokslų universitetas puoselėja geros savijautos kultūrą ir skatina aplinką, kurioje galite klestėti ir tobulėti.

q

Mūsų miesteliai

Atraskite mūsų gyvybingus miestelius

Leiskitės į unikalią kelionę po Berlyne, Hamburge ir Iserlohne esančius mūsų miestelius, kurių kiekvienas pasižymi savitu žavesiu ir atmosfera. Nesvarbu, ar jums labiau patinka dinamiška sostinės energija, jūrinis šiaurės Vokietijos uostamiesčio žavesys, ar rami amerikietiško stiliaus miestelio aplinka, mes siūlome įvairias sąlygas, atitinkančias jūsų pageidavimus.

Renkantis studijas ir universitetą dažnai reikia atsižvelgti į tai, kokioje aplinkoje galėsite gerai jaustis. Mūsų universitetų miesteliai tenkina daugybę norų, todėl galite rasti tinkamiausią variantą.

Berlyno širdyje įsikūręs mūsų miestelis siūlo neprilygstamą prieigą prie dinamiško miesto gyvenimo, vos už kelių akimirkų nuo Potsdamo aikštės. Tuo tarpu mūsų Iserlohno miestelis išsiskiria sodria žalia aplinka, suteikiančia ramų foną jūsų studijoms, o prie Seilerio ežero galima gausiai leisti laisvalaikį. Hamburge mūsų miestelis įsikūręs gyvybingame Altonos rajone, netoli šurmuliuojančio uosto ir vaizdingos Elbės upės.

Europos taikomųjų mokslų universitete jūsų mokymosi kelionė - tai ne tik akademinė veikla, bet ir pasinėrimas į aplinką, kuri skatina augimą, kūrybiškumą ir neribotas galimybes.

Kodėl Vokietija?

 • Stipri Vokietijos ekonomika skatina inovacijas ir augimą Europoje.
 • Mažas nedarbo lygis šalyje, palyginti su kitomis ES šalimis.
 • Vokietijoje nusikalstamumo lygis nedidelis, todėl čia yra saugi ir patikima aplinka.
 • Vokietijoje pragyvenimo išlaidos yra palyginti prieinamos.

UE Hamburg

Kodėl Berlynas?

 • Berlynas yra gyvybingas tarptautinis centras, todėl čia siūlomas įvairus gyvenimo būdas, kupinas kultūrinių įspūdžių.
 • Kadangi anglų kalba yra plačiai paplitusi, kalbos barjerai yra minimalūs, todėl emigrantai gali sklandžiai bendrauti.
 • Mūsų miestelis yra miesto centre ir turi gerą susisiekimą, todėl iš jo patogu pasiekti viską, ką siūlo Berlynas.
 • Berlyne įsikūrusios daugelio tarptautinių įmonių ir pradedančiųjų įmonių būstinės, todėl tai ideali aplinka verslininkams ir laisvai samdomiems darbuotojams.

Berlin Campus

Mūsų programa

Sveiki atvykę į Europos taikomųjų mokslų universitetą (UE), kuriame siūlome dinamiškas bakalauro ir magistro studijų programas, pritaikytas tiek dieninių studijų studentams, tiek dirbantiems specialistams, siekiantiems tobulinti savo įgūdžius. Mūsų programos grindžiamos dviem pagrindiniais principais - praktiniu mokymusi ir pasauline perspektyva - ir yra sukurtos taip, kad suteiktų visapusišką ir turiningą mokymosi patirtį.

Praktinis mokymasis

UE tikime, kad mokytis reikia darant. Mūsų dėstytojai yra ne tik gerbiami akademikai, bet ir žinomi įvairių pramonės šakų specialistai, kurie į klasę atneša realios patirties. Turėdami glaudžius ryšius su pramonės atstovais, skatiname gyvybingą keitimąsi idėjomis ir užtikriname, kad jūsų studijos būtų aktualios ir atitiktų darbo rinkos poreikius. Mūsų prioritetas - nuo pat pradžių į mokymo programą įtraukti praktinius įgūdžius ir pramonės reikalavimus, kad įgytumėte konkurencinį pranašumą pasirinktoje srityje. Aktyviai bendradarbiaudami su pramonės lyderiais, turėsite galimybę įgyti neįkainojamų žinių apie sėkmingų įmonių ir pramonės šakų veiklą.

Tarptautinis mąstymas

Šiuolaikiniame tarpusavyje susijusiame pasaulyje svarbiausia yra pasaulinė perspektyva. UE įvairovė ir tarptautiškumas yra pagrindiniai mūsų švietimo požiūrio ramsčiai. Mūsų bakalauro studijų programoje numatytas semestras užsienyje, suteikiantis galimybę pasinerti į skirtingas kultūras ir įgyti platesnį supratimą apie pasaulinę verslo praktiką. Panašiai mūsų magistrantūros studijų programoje yra Tarptautinė vasaros mokykla - platforma tarpkultūriniams mainams ir bendradarbiavimui su studentais iš viso pasaulio. Bendradarbiaudami su universitetais, priklausančiais Global University Systems (GUS), užtikriname sklandžią integraciją ir paramą jūsų tarptautinei patirčiai. Be to, mūsų studentų įvairovė atspindi globalų mūsų institucijos pobūdį, todėl suteikiame daug galimybių kultūriniams mainams ir bendravimui.

UE praktinis mokymasis ir pasaulinė perspektyva yra ne tik principai, bet ir visa, ką darome, todėl galite klestėti sparčiai besivystančiame ir tarpusavyje susijusiame pasaulyje.

Galite pradėti mokytis pas mus kovo mėnesį & rugsėjį.

Dėmesys įsidarbinimo galimybėms

 • Aukštas įsidarbinimo lygis: 93% mūsų verslo absolventų įsidarbina per 1 metus nuo studijų baigimo.
 • Praktinė patirtis: Įgykite praktinės patirties per realaus gyvenimo projektus, integruotus į mokymo programą.
 • Pramonės partnerystė: Pasinaudokite mūsų partneryste su žinomomis įmonėmis, suteikiančia vertingų ryšių užmezgimo galimybių ir galimų karjeros galimybių.
 • Vizos po studijų: Tarptautiniai studentai turi teisę gauti 18 mėnesių vizą po studijų, kuri suteikia daugiau galimybių siekti karjeros visame pasaulyje.
 • Studijos užsienyje ir darbo patirtis: Mūsų programose siūlome semestro studijas užsienyje arba darbo patirtį, kuri praturtins jūsų akademinę patirtį ir praplės profesinį akiratį.
 • Įsikurkite Vokietijoje: 24 mėnesius dirbę absolventai gali kreiptis dėl nuolatinės gyvenamosios vietos Vokietijoje.

w

Mūsų tikslas

Mūsų įsipareigojimas siekti jūsų sėkmės

Europos taikomųjų mokslų universitete svarbiausias mūsų tikslas - jūsų sėkmė. Siekiame, kad būtumėte nepriekaištingai pasiruošę pradėti savo profesinę kelionę ir susikurti savo kelią. Siekdami šio tikslo, stengiamės savo studentus išugdyti dinamiškais jaunais profesionalais, pasižyminčiais verslumu.

Šiandieninėje sparčiai besikeičiančioje aplinkoje sėkmei pasiekti reikia įvairiapusių įgūdžių rinkinio. Pripažįstame, kad svarbu derinti dalykines žinias su tarpasmeniniais įgūdžiais, vadovavimo patirtimi ir pasauline perspektyva. Šie elementai sudaro sėkmingos karjeros dinamiškoje laisvosios rinkos ekonomikos srityje pagrindą. Darbdaviai vis dažniau ieško iniciatyvių vadovų, turinčių tvirtą teorinį pagrindą ir įgijusių vertingos praktinės patirties tiek šalies, tiek tarptautiniu mastu. Esame pasiryžę suteikti jums įrankių ir žinių, kad galėtumėte patenkinti ir viršyti šiuos lūkesčius.

Apčiuopiami mūsų požiūrio rezultatai akivaizdūs: Europos taikomųjų mokslų universiteto absolventai nuolat greitai įsilieja į darbo rinką, įgiję įgūdžių ir pasitikėjimo savimi, kad galėtų sėkmingai dirbti įvairioje profesinėje aplinkoje.

Programos ir studentų patirtis

 • 10 geriausių verslo studijų dėstymo kokybės reitingų
 • Mažų klasių dydžiai asmeniniam mokymuisi
 • Aukštos kvalifikacijos dėstytojai, turintys patirties pramonės srityje
 • Įvairių programų pasirinkimas
 • 100% anglų kalba dėstomi laipsniai
 • Moderniausia infrastruktūra ir įranga
 • Tarptautinis dėmesys - studentai iš daugiau nei 23 tautybių
 • Tarptautinės ekskursijos studentams

b

Vietos

 • Berlin

  Dessauer Str 3-5 , D-10963 DE, Berlin

  • Iserlohn

   Reiterweg 26b, 58636, Iserlohn

   • Hamburg

    Museumstraße 39 , 22765, Hamburg

    • Potsdam

     UE Innovation Hub, Konrad-Zuse-Ring 11, D-14469, Potsdam

     • Dubai

      The Offices 3 - One Central, Dubai World Trade Centre Dubai - United Arab Emirates, 32257, Dubai

      Klausimai