Keystone logo
© Carrianna Field
Universidad Internacional de Valencia - Grados online

Universidad Internacional de Valencia - Grados online

Universidad Internacional de Valencia - Grados online

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Valensijos tarptautinis universitetas (VIU) Tai privatus universitetas su tarptautine Online Švietimo, kultūros ministerijos ir sporto Ispanijos pripažinta.

Mūsų mokymo pasiūlymas susideda iš oficialių laipsnių ir meistrų, kad kiekvienais metais plečia suteikti studentams išsamų ir atnaujintą remiantis mokymo poreikių mokymo rinkoje.

Pagrindinis bruožas yra tai, kad VIU yra internetinė universitetas, kurio veikla yra plėtojama virtuali miesteliu. Bet koks prietaisas, turintis interneto ryšį studentams iš viso pasaulio, gauna realiu laiku klasę per interaktyvius vaizdo konferencijų, kurios teikia geriausius tarptautinius ekspertus. Per 2014-2015 Tarptautinis universitetas Valensijos toliau patvirtiname savo tarptautinį pašaukimą ir turi daugiau nei 2100 studentų iš 35 šalių.

UVI Prisijungę

pradžia

Valensijos tarptautinis universitetas misija yra suteikti studentams galimybę pagerinti savo mokymą, neatsižvelgiant į jų ypatingą padėtį, visiškai pašalinant kliūtis nuotolinio, vietą ar grafikus, dėka naujų technologijų naudojimo ir jų metodas unikalus ir novatoriškas mokymo.

Mūsų švietimo modelis siekiama atkurti visus nekilnojamojo klasės funkcijų ir pašalinti bet kokį barjerą tarp mokinio ir mokytojo, teikiant interaktyvų išsilavinimą, kur studentai gali dalyvauti pamokose, kaip jei jis buvo fiziškai.

Principai, kurie juda Valensijos tarptautinis universitetas yra:

  • Įsipareigojimas mokymo ir studentų sėkmė.
  • Siūlau laipsnių, dvigubai laipsnių ir magistro laipsnius, kurie atitinka mokymo reikalavimus šiuo metu rinkoje paklausių.
  • Pastovi diegti naujoves į mokymą ir mokymosi metodus.
  • Pateikite atnaujinamą turinį ir kokybę mokomoji medžiaga studentams.
  • užimtumo skatinimas.
  • Mūsų mokymo pasiūlymas sudaro laipsnių, dvigubai laipsnių ir meistrų, kad kiekvienais metais plečia suteikti studentams išsamų ir atnaujintą remiantis mokymo poreikių mokymo rinkoje.

KOKYBĖ

Tarptautinis universitetas Valensijos skatina mokytojų dalyvavimą, mokymai dvidešimt pirmajame amžiuje, kokybės užtikrinimo būdus ir mobilumo programas, tęstinis studentas vertinimo ir analizės absolventų įdarbinimo / as.

Kaip švietimo įstaigos, tai daro aiškų įsipareigojimą kokybei ir inovacijoms, ir dirba naujausias technologijas, kurių galutinis tikslas užtikrinti bendrą kokybę ir kompetenciją vertybinių popierių pasiūlą, o tai reiškia, kad iš strategijos įgyvendinimą sistemingas, struktūrinį ir nuolatinį valdymas atitiko šio įsipareigojimo.

Vidaus kokybės užtikrinimo sistema vertikaliosios integracijos įmonei skirta atsižvelgiant į išdėstytus audito programą Nacionalinės agentūros kokybės vertinimo ir akreditavimo (ANECA) principus.

Be to, bakalauras ir magistras siūloma buvo sukurta atsižvelgiant į nustatytus patikrinus programos ANECA, taip pat rekomendacijas ir nustatyti Europos kokybės užtikrinimo asociacija aukštųjų mokyklų (ENQA) gaires gaires.

Galiausiai, Valensijos regione Kaulo Avaluació Aš Prospectiva (AVAP) yra atsakingas už stebėseną ir akreditavimo siūlomų vertikaliosios integracijos įmonei programas.

Vietos

  • Spain Online

    Calle Gorgos, nº 5 y 7 46021 Valencia (España), , Spain Online

Klausimai