Keystone logo
The University of Law Business School Undergraduate

The University of Law Business School Undergraduate

The University of Law Business School Undergraduate

Įvadas

Apžvalga:

Teisės universitetas (ULaw) yra vienas iš ilgiausiai veikiančių JK specializuotų teisinio švietimo specialistų. Iš tikrųjų JK mokėme daugiau praktikuojančių teisininkų nei bet kuris kitas.

Turint tokius glaudžius ryšius tarp teisės ir verslo, prasminga, kad teisinio išsilavinimo specialistas turi pakankamai galimybių sukurti puikią verslo mokyklą - Teisės universiteto verslo mokyklą.

Turėdami tvirtą dėmesį praktiniam mokymuisi, mūsų verslo mokykla siekia, kad studentai būtų įsidarbinami ir pasirengę sėkmingai dirbti. Mes didžiuojamės tuo, kad sukuriame tinkamą mokymosi aplinką, kad pasiektumėte savo verslo siekius. Štai kodėl mes pritaikėme mūsų teisinių kursų metodus, siekdami sukurti patrauklią specialistų mokymosi patirtį, kuri padės jums pasiruošti karjerai verslo pasaulyje.

Teisės universitetui 2019 m. Birželio mėn. Buvo suteiktas sidabrinis įvertinimas pagal Mokymo kompetencijos ir studentų rezultatų pagrindų sistemą (TEF). Buvo nustatyta, kad mūsų bakalauro studentai teikia aukštos kokybės mokymą, mokymąsi ir rezultatus ir nuolat viršija griežtus nacionalinius JK kokybės reikalavimus. Aukštasis išsilavinimas.

Vietos:

Mūsų verslo mokykla veikia Teisės universiteto miestuose Londone, Bloomsbury, Birmingham, Leeds, Mančesteryje ir Notingeme, kur vyksta bakalauro kursai. Magistrantūros kursai dėstomi mūsų Londono „Moorgate“ miestelyje arba Berlyne per mūsų partnerystę su GISMA verslo mokykla. Kiekvienas iš jų yra klestintis komercinis centras, idealioje vietoje, kad suteiktumėte puikų priėjimą prie muzikos vietų, teatrų, kino teatrų, barų ir restoranų. Kai kuriuos mūsų magistrantūros kursus taip pat galima įsigyti internetu.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Modulio dizainas:

Tvirtai koncentruodamiesi į praktinį mokymąsi, mūsų verslo mokykla siekia, kad studentai būtų įdarbinami ir pasirengę sėkmingai dirbti darbo vietoje. Mes didžiuojamės sukūrę jums tinkamą mokymosi aplinką, kad pasiektumėte savo verslo siekius. Štai kodėl mes pritaikėme techninius metodus, naudojamus mūsų teisiniuose kursuose, siekdami įgyti patrauklių specialistų mokymosi patirties, kuri paruoš karjerą verslo pasaulyje. Visi mūsų verslo mokyklos dėstytojai turi realaus pasaulio verslo patirtį.

Nemokamas magistro pasiūlymas (tik bakalauro studijoms)

Teisės universiteto verslo mokykla yra pasiryžusi jums padėti kiekviename žingsnyje link jūsų karjeros tikslo. Mes stengiamės užtikrinti, kad būtumėte visiškai pasirengę kvalifikacijai, įgūdžiams ir pramonės ryšiams, kad galėtumėte žengti tiesiai į pasirinktą karjerą. Todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti visiems studentams, pradėjusiems bakalauro studijas Verslo mokykloje kartu su mumis 2019 m. Arba 2020 m. Rugsėjo mėn., Ir be papildomų mokesčių pereiti į verslo magistro kursą sėkmingai baigus bakalauro studijas.

Karjera ir įsidarbinimas:

Įsidarbinimas yra visų dalykų, kuriuos darome verslo mokykloje, pagrindas. Mūsų įsidarbinimo komanda teiks jums vieną patarimą, kaip sėkmingai bendradarbiauti su verslo atstovais iš pagrindinių JK darbuotojų, tokių kaip IBM, Lloyds of London ir Price Waterhouse Coopers (PwC), su kuriais susitiksite renginių, seminarų ir apsilankymų metu organizacijoms, kad galėtumėte pamatyti, kaip verslas veikia realiame pasaulyje. Mes taip pat vykdome verslumo renginius, kuriuose dalyvauja lektoriai ir inovacijų ekspertai, kad padėtų mūsų studentams pradėti savo verslą ir plėtoti verslumą. Pagalba, kurią gausite, vadovausite ir informuosite darbdavių praktika, padidins jūsų gebėjimą pateikti sėkmingas darbo paraiškas, užtikrinti stažuotes ir pasitelkti interviu įgūdžius mūsų bandymų centre.

Tarptautinė vadovavimo vasaros mokykla (bakalauro studentams):

Siekdami palaikyti jūsų siekius, 2019 m. Bakalauro studijų studentams siūlome galimybę lankytis mūsų tarptautinėje lyderystės vasaros mokykloje Berlyne, kur galite lavinti pagrindinius minkštus įgūdžius ir tyrinėti šį įdomų miestą kartu su kolegomis ULaw studentais.

Chartered Management Institute (CMI):

Kadangi kai kurie verslo mokyklos kursai yra akredituoti Chartered Management Institute (CMI), šių konkrečių kursų studentai gali įgyti automatinę nemokamą narystę jų kursų metu ir vienerius metus nuo jų baigimo.

Nauda apima prieigą prie „ManagementDirect“; Didžiausia JK vadybos biblioteka ir prieiga prie internetinių išteklių portalo, įskaitant elektroninius žurnalus, įmonių ir pramonės ataskaitas, taip pat daugiau kaip 300 darbuotojų, kurie naudojasi karjeros plėtros centru, patarimai.

Jūs gausite prieigą prie dabartinių darbo skelbimų naudodamiesi „JobSearch“ duomenų baze ir daugybe vaizdo įrašų, vadovėlių ir straipsnių, kurie padės tobulinti jūsų karjerą ir verslo įgūdžius. Internetinę CMI mentorystės bendruomenę sudaro daugiau nei 120 000 narių, kur jus galima apibūdinti atsižvelgiant į įgūdžius, patirtį ir dominančią industriją, taip pat sužinoti apie CMI tinklo renginius, kuriuose galite dalyvauti.

Sėkmingai baigę vieną iš mūsų CMI akredituotų kursų, be savo laipsnio taip pat gausite kvalifikaciją iš CMI.

Palaikoma aplinka:

Mes siekiame paremti daugiau studentų iš įvairių sričių nei bet kada anksčiau, kad būtų pasiektos jų karjeros ambicijos, todėl siūlome įvairias stipendijas ir stipendijas.

Visiems studentams suteikiama galimybė visapusiškai pasinaudoti mūsų paslaugomis ir paslaugomis. Invalidumo palaikymo tarnyba yra pasiryžusi valdyti visus reikalavimus, kurie gali kilti studijų metu, įskaitant laikiną pagalbą dėl sužalojimo ar ligos.

Sporto įrenginiai:

Yra daug galimybių pakilti ir įsitaisyti visuose mūsų miesteliuose, jei norite naudotis savo kūnu ir protu. Populiariausi užsiėmimai apima „Zumba“, futbolą, tinklą, regbį ir tenisą.

Klubai ir draugijos:

Su visomis bendruomenėmis, sporto komandomis ir socialiniais renginiais, kurie yra prieinami kiekviename mūsų miestelyje, jūs privalote rasti daug, kad galėtumėte užimti ir smagiai praleisti laiką tarp paskaitų. Savo kurso pradžioje galite prisijungti prie savo pasirinktos visuomenės, klubo ar renginio arba per savo studentų asociaciją sukurti savo.

Kursai:

Teisės universiteto verslo mokykla siūlo įvairias bakalauro ir magistro programas visoje JK. Kai kuriuos mūsų magistrantūros kursus taip pat galima įsigyti internetu.

Kadangi verslo mokykla yra akredituota „Chartered Management Institute“ (CMI), studentai gauna automatinę nemokamą narystę jų kurso metu ir vienerius metus po studijų pabaigos.

Daugelis mūsų kursų buvo akredituoti „Chartered Management Institute“ (CMI), vienintelio Jungtinėje Karalystėje užsakomoje profesinėje įstaigoje, siūlančioje itin prestižinį „Chartered Manager“ (CMgr) statusą. Sėkmingai užbaigus vieną iš mūsų kursų, jūs taip pat gausite kvalifikaciją iš CMI be jūsų laipsnio.

Internetiniai verslo kursai:

Mes siūlome pasaulinės klasės mokymąsi magistrantūros kursuose:

 • Visų tipų mokymosi metodai: Yra jūsų stiliui tinkamas studijų metodas: elektroninės knygos, „i-Tutorials“, internetiniai seminarai, atvejų tyrimai, atminties kortelės, garso failai, judesio grafika, realaus laiko studentų pokalbių kambariai, internetiniai vertinimai ir daugiau.
 • Paskirtas mokytojo palaikymas: Jūs gausite nuolatinę paramą ir atsiliepimus apie savo darbą iš specialios programos mokytojo per visą kursą.

Priėmimo reikalavimai ir mokesčiai:

Įėjimo reikalavimai ir rinkliavos skiriasi priklausomai nuo kurso - daugiau informacijos apie stojimo reikalavimus, mokesčius, finansavimo galimybes ir stipendijas bei stipendijas rasite apsilankę Teisės universiteto tinklalapyje.

Tarptautiniai studentai:

Jūs prisijungiate prie daugiau nei 120 skirtingų tautybių studentų, kurie prisideda prie klestinčios tarptautinės bendruomenės visuose universitetuose.

Mes turime Studentų paramos tarnybų komandą, kuri teikia patarimus ir patarimus, susijusius su gerove.

Informaciją apie vizų reikalavimus galima rasti Teisės universiteto tinklalapyje.

Apgyvendinimas:

Mūsų bakalauro studentams mes organizavome apgyvendinimą su specialiais JK studentų apgyvendinimo paslaugų teikėjais, kad užtikrintumėte patogią vietą gyventi, kai studijuojate su mumis. Apgyvendinimas paprastai būna bendri butai, o kai kuriais atvejais - autonominės studijos.

Bakalauro studijoms mes garantuojame jums apgyvendinimo pasiūlymą pirmaisiais studijų metais, jei priėmėte mus kaip savo tvirtą pasirinkimą ir pateikėte prašymą apgyvendinti iki atvykimo metų kovo 30 d.* (* Taikomos sąlygos ir sąlygos, Teisės universiteto svetainė, bakalauro apgyvendinimo puslapis).

Antrosios pakopos studentams, jei pasirinksite universitetą toli nuo namų, mūsų apgyvendinimo duomenų bazė gali padėti jums rasti vietą gyventi, su galimybe rasti privačiai išsinuomotą turtą arba bendrus būstus su kitais studentais, turinčiais neribotą laiką.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Atviros dienos ir įvykiai:

Mūsų „Open Days“ yra puikus būdas sužinoti apie mūsų verslo kursus, susipažinti su mūsų paslaugomis ir susitikti su mūsų mokytojais ir dabartiniais studentais. Bus derybos, degustacinės sesijos ir ekskursijos, ir jūs turėsite galimybę užduoti savo klausimus. Mes padarysime jūsų dieną kaip įdomią ir interaktyvią.

Jei negalite atvykti į vieną iš mūsų miestelio atvirų durų dienų, retkarčiais mes savo kursams siūlome ir internetines atvirų durų dienas - taigi vis tiek turite galimybę sužinoti, ką reiškia mokytis Teisės universiteto verslo mokykloje ir užduokite savo klausimus internete.

Tarptautiniams studentams galbūt norėsite sužinoti daugiau apie studijas su mumis, apsilankę užsienyje.

Teisės universiteto verslo mokyklos vieta:

Galimi kursai skiriasi priklausomai nuo vietos. Daugiau informacijos apie mūsų vietas rasite Teisės universiteto svetainėje, Vietų puslapyje.

Vietos

 • London

  Fountain Court Braboeuf Manor Old Portsmouth Road Guildford GU3 1HA

  • Leeds

   15-16 Park Low Leeds, LS1 5HD

   • Manchester

    2 New York Street Manchester, M1 4HJ

    • Birmingham

     The University of Law 133 Great Hampton Street, , Birmingham

     Klausimai