Keystone logo
The University of Law Business School Undergraduate Bakalauro (Hons) tarptautinis strateginis verslo valdymas su įkūrimo metais
The University of Law Business School Undergraduate

Bakalauro (Hons) tarptautinis strateginis verslo valdymas su įkūrimo metais

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 9 250 *

Stovykloje

* JK miesteliai: 9 250 svarų sterlingų JK / ES; 14 750 svarų sterlingų tarptautinis Londonas; £ 13 750 Tarptautinis ne Londonas

Įvadas

BSc (Hons) tarptautinis strateginis verslo valdymas su fondo metais skirtas studentams, kurie yra suinteresuoti plėtoti žinias ir supratimą apie pagrindinius tarptautinio verslo valdymo aspektus, ypač tiems, kurie nori tęsti tarptautinę verslo valdymo karjerą. Juo siekiama suteikti studentams mokymosi patirties, leidžiančios jiems išsiugdyti įgūdžius, sukuriančius veiksmingą vadovavimo elgesį įvairiose organizacijose šiandienos besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Mokymo programą ir mokymosi bei mokymo strategiją papildo kviestinės paskaitos ir „gyvi“ seminarai, skatinantys savarankišką mokymąsi ir didinantys jų gebėjimus įsidarbinti ateityje. Šios žinios ir įgūdžiai bus toliau plėtojami ir plečiami per ateinančius metus po sėkmingo fondo metų pabaigos.

Studijų programa sukurta taip, kad Fondo metai būtų pagrindiniai metai, apimantys tiek akademinį, tiek su darbu/profesiniu mokymusi susijusį mokymą, pareiškėjams, kuriems reikia tobulinti savo žinias ir supratimą apie valdymą ir su juo susijusius įgūdžius. Metai suteikia studentams žinių ir supratimo apie pagrindinius socialinių mokslų aspektus, taip pat reikiamus įgūdžius, reikalingus 4, 5 ir 6 lygių bakalauro verslo programose. Tai apima skaičiavimo įgūdžių ugdymą, siekiant ugdyti studentų matematines žinias. ir įgūdžius, skatinančius pasitikėjimą matematika ir dalyko vertinimu ir suteikiant studentams matematinį išsilavinimą, būtiną verslo studijoms bakalauro lygmeniu. Fondo metai taip pat siūlo raštingumo įgūdžių modulį, skirtą padėti studentams, pradedantiems 3 lygio aukštąjį mokslą, norintiems pereiti į verslo bakalaurą. 1 metai suteikia jums gerą verslo pagrindų supratimą. 2 ir 3 metai suteikia jums išsamų pagrindą labiau specializuotoms strateginio valdymo koncepcijoms ir pritaikymams.

Programa suteikia intelektinius pagrindus, reikalingus karjerai sparčiai besikeičiančioje darbo aplinkoje, griežtą požiūrį į savimonę ir asmeninį tobulėjimą bei didelį susidūrimą su darbo pasauliu ir jo dabartiniais poreikiais per darbo patirties galimybes.

*Neprivalomi įdarbinimo metai, kuriuos reikia patvirtinti

Kurso reikalavimai

  • 32 UCAS taškai iš vieno A lygio ekvivalento arba 40 UCAS taškų iš dviejų A lygių atitikmens;
  • 5 GCSE AC (9-4), įskaitant anglų kalbą, ir D (4) ar aukštesnę klasę matematikos ar lygiavertės kvalifikacijos;
  • Anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 5.5 ar naujesnį, ne mažiau kaip 5,5 kiekviename komponente.

Nestandartinės paraiškos bus peržiūrimos kiekvienu konkrečiu atveju.

Apie Mokyklą

Klausimai