Keystone logo
The University of Law Business School Undergraduate Bakalauro (Hons) verslo vadyba su įdarbinimo metais
The University of Law Business School Undergraduate

Bakalauro (Hons) verslo vadyba su įdarbinimo metais

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 9 250 *

Stovykloje

* JK miesteliai: 9 250 svarų sterlingų JK / ES; 14 750 svarų sterlingų tarptautinis Londonas; £ 13 750 Tarptautinis ne Londonas

Įvadas

Bakalauro (Hons) verslo vadyba su praktikos metais yra skirta studentams, kurie yra suinteresuoti plėtoti žinias ir supratimą apie pagrindinius verslo ir valdymo aspektus, ypač tiems, kurie nori tęsti verslo valdymo karjerą. Juo siekiama suteikti studentams mokymosi patirties, leidžiančios jiems išsiugdyti įgūdžius, sukuriančius veiksmingą vadovavimo elgesį įvairiose organizacijose šiandienos besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Mokymo programą ir mokymosi bei mokymo strategiją papildo kviestinės paskaitos ir „gyvi“ seminarai, skatinantys savarankišką mokymąsi ir didinantys jų gebėjimus įsidarbinti ateityje. 1 metai apima pagrindinius verslo valdymo elementus. 2 ir 3 metai apima šią sritį išsamiau ir ypač lavina jūsų įsidarbinimo įgūdžius.

Programa suteikia intelektinius pagrindus, reikalingus karjerai sparčiai besikeičiančioje darbo aplinkoje, griežtą požiūrį į savimonę ir asmeninį tobulėjimą bei didelį susidūrimą su darbo pasauliu ir jo dabartiniais poreikiais per darbo patirties galimybes.

*Pritarta

Kurso reikalavimai

  • BBC A lygio ir C/4 ar aukštesnės klasės GCSE matematikos ir anglų kalbos ar lygiavertės kvalifikacijos.
  • Pareiškėjai, turintys profesinę kūno kvalifikaciją (dokumentus):
    • ACCA F1 - F4 = Tiesioginis įėjimas į L5
    • CIMA BA1 - BA4 = Tiesioginis įėjimas į L5
    • ACCA F1 - F9 = Tiesioginis įėjimas į L6

Apie Mokyklą

Klausimai