Keystone logo
The University of Law Business School Undergraduate Bakalauro laipsnis (Hons) Apskaita su finansais
The University of Law Business School Undergraduate

Bakalauro laipsnis (Hons) Apskaita su finansais

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 9 250 *

Stovykloje

* 2023/2024: JK – 9 250 GBP per metus; Tarptautinė – 16 700 GBP per metus Londone, 15 900 GBP ne Londone

Įvadas

BSc (Hons) apskaita su finansais skirta studentams, kurie yra suinteresuoti plėtoti žinias ir supratimą apie pagrindinius apskaitos ir finansų aspektus, ypač tiems, kurie nori siekti profesinės apskaitos karjeros. Juo siekiama suteikti studentams mokymosi patirties, leidžiančios jiems išsiugdyti įgūdžius, sukuriančius veiksmingus apskaitos specialistus šiuolaikinėje besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Mokymo programą ir mokymosi bei mokymo strategiją papildo kviestinių svečių paskaitos ir "gyvi" seminarai, skatinantys savarankišką mokymąsi ir didinantys jų įsidarbinimo įgūdžius ateityje. Pirmaisiais metais gerai suprasite apskaitos ir finansų pagrindus, taip pat verslo pagrindus. 2 ir 3 kurse įgysite išsamių žinių apie tai, kaip įmonės naudoja apskaitą ir finansus sprendimams priimti ir veiklos rezultatams pateikti neapibrėžtumo ir rizikos sąlygomis.

Programa suteikia intelektinius pagrindus, reikalingus profesinei karjerai sparčiai besikeičiančioje darbo aplinkoje, griežtą požiūrį į savęs pažinimą ir asmeninį tobulėjimą, taip pat suteikia galimybę susipažinti su darbo pasauliu ir jo dabartiniais reikalavimais, įgyjant darbo patirties. Šis diplomas puikiai tinka tiems, kurie nori ateityje siekti profesinės karjeros apskaitos, finansų, audito ir mokesčių srityse. Ji suteikia puikius apskaitos pagrindus ir yra pagrindas tolesnėms apskaitos ar finansų studijoms antrosios pakopos ar profesiniu lygmeniu.

Apskaitos ir finansų bakalauro laipsnis

Norite įgyti laipsnį, kuris padėtų jums siekti profesinės karjeros apskaitos srityje?

Šis kursas, skatinantis savarankišką mokymąsi ir orientuotas į jūsų įsidarbinimo įgūdžių tobulinimą, prasideda nuo apskaitos ir finansų pagrindų bei verslo pagrindų ir toliau suteikia išsamių žinių apie tai, kaip įmonės naudoja apskaitą ir finansus, kad priimtų sprendimus ir pateiktų ataskaitas apie veiklos rezultatus neapibrėžtumo ir rizikos sąlygomis.

Šis dieninis kursas yra interaktyvus ir orientuotas į realią situaciją; tiesioginis mokymasis remiamas internetiniais ištekliais, įskaitant laikraštį "Financial Times", atvejo tyrimus, simuliacijas, mokymosi vaizdo įrašus, skaitymo medžiagą, testavimą internetu ir grįžtamąjį ryšį.

Šis laipsnis idealiai tinka tiems, kurie nori ateityje siekti profesinės karjeros apskaitos, finansų, audito ir mokesčių srityse, ir yra pagrindas tolesnėms apskaitos ar finansų studijoms antrosios pakopos ar profesiniu lygmeniu.

Kursų reikalavimai

1 metų įrašas:

A lygio BBC ir C/4 arba aukštesnio lygio matematikos ir anglų kalbos GCSE arba lygiavertės kvalifikacijos. Leidžiama teikti paraiškas jaunesniems nei 18 metų, bet ne jaunesniems nei 17 metų kursų pradžioje.

Nestandartinė informacija

Nestandartinis įvažiavimo maršrutas B:

Atkreipkite dėmesį, kad šis būdas galimas tik tiems kandidatams, kuriems nereikia studentų vizos, kad galėtų studijuoti universitete:

Kandidatai, kurie neturi BBC A lygio ar lygiaverčio išsilavinimo, bus pakviesti į oficialų pokalbį, kartu su trimis metais tinkamos darbo patirties, kuri bus patvirtinta išsamiu gyvenimo aprašymu ir dviem darbo rekomendacijomis. Kandidatai vis tiek turi būti įgiję tinkamą anglų kalbos ir matematikos žinių lygį.

Tarptautinis įvažiavimas:

1 metų įrašas:

Anglų kalbos lygis atitinka IELTS 6.0 arba aukštesnį lygį su ne mažiau kaip 5,5 kiekvieno komponento.

Išsami informacija apie kursus

Bakalauro laipsnis (Hons) Apskaita su finansais

Šis laipsnis skirtas tiems, kurie domisi apskaita ir finansais.

Pirmaisiais metais įgysite tvirtą supratimą apie apskaitos ir finansų pagrindus. Antraisiais ir trečiaisiais metais bus nagrinėjama, kaip organizacijos naudoja apskaitos ir finansų praktiką, kad galėtų priimti protingas prognozes ir pagrįstus verslo sprendimus nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Be apskaitos ir finansų žinių, pagal mokymo programą taip pat įgysite įgūdžių, kurių reikalauja šiuolaikiniai verslo darbdaviai, įskaitant kritinės analizės, vadovavimo, komandinio darbo, bendravimo ir pristatymo įgūdžius.

Sėkmingai baigę šį bakalauro laipsnį, kurį pripažįsta atestuotų buhalterių asociacija (ACCA), būsite atleisti nuo devynių ACCA dokumentų, taip paspartindami savo karjeros siekius.

Taip pat galite tęsti studijas finansų ir apskaitos srityje, pasirinkdami tokius kursus kaip:

 • Magistrantūros Verslo Finansų Valdymas
 • Magistrantūros finansų rizikos valdymas
 • Magistrantūros finansinis atitikimas ir valdymas

Kurso struktūra

1 metai: 31 studijų savaitė

 • Valdymo pagrindai
 • Akademiniai ir įsidarbinimo įgūdžiai
 • Vadovaujantys ir vadovaujantys žmonės
 • Finansinė apskaita
 • Duomenų analizė
 • Finansai

2 metai: 30 studijų savaičių

 • Etika ir reglamentai finansų ir apskaitos srityse
 • Bendrovių valdymas ir socialinė atsakomybė
 • Ekonomika verslui
 • Įvadas į apmokestinimą
 • Verslo teisė 1
 • Verslo valdymo apskaita

Stažuotės metai pasirinktinai

 • Studentai turi galimybę atlikti apmokamą praktikos metus pas verslo darbdavį.

4 metai: 30 studijų savaičių

 • Pasaulinė lyderystė ir pokyčių valdymas
 • Tarptautinis strateginis valdymas
 • Finansinė atskaitomybė
 • Išplėstinis apmokestinimas
 • Auditas
 • Išplėstinė finansinė atskaitomybė

Informacija apie kursą

Vertinimas

Vertinimus gali sudaryti individualūs klasės testai, individualios ataskaitos, grupiniai pristatymai klasėje, grupiniai projektai ir egzaminai.

Struktūra

Šis kursas turi naujoviškai lanksčią struktūrą su konkrečiais vertinimais, kurie padeda efektyviai mokytis.

Kaip pateikti paraišką

Paraiškos į visus mūsų verslo bakalauro kursus jau atidarytos.

Mokesčiai

2023/24

JK – 9 250 GBP per metus INT – 16 700 GBP per metus (Londonas), 15 900 GBP per metus (ne Londone)

2024/25 m

JK - £9,250 per metus INT - £17,550 per metus (Londone), £16,700 per metus (ne Londone)

Apie Mokyklą

Klausimai