Keystone logo
Umm Al-Qura University

Umm Al-Qura University

Umm Al-Qura University

Įvadas

Saudo Arabijos karalystė yra pirmaujanti islamo pasaulio šalyse dėl savo religinio statuso, taip pat dėl istorinės ir civilizacinės svarbos. Tai apima Qiblah (Ka`bah), su kuria musulmonai susiduria kasdien maldų metu. Be to, milijonai žmonių kreipiasi į Meką, norėdami atlikti Hajj ir Umrah.

Pastaruoju metu karalystė tapo pavyzdžiu islamo šalims, nes ji naudoja naujausius šiuolaikinės civilizacijos pokyčius, išlaikydama savo originalumą ir ypatingas savybes. Tai papildo išskirtinę vidaus ir išorės politiką, paremtą islamo šari.

Šiuo metu karalystė išmintingos politikos dėka įgijo puikų statusą, kuris ją kvalifikuoja kaip įtakingą vaidmenį tarptautinės politikos ir ekonomikos srityje. Be to, prieš 30 metų karalystės priimti penkerių metų plėtros planai sukėlė bumą ir paspartino augimo tempą taip, kaip retai pasitaiko daugumoje šalių. Pagal subalansuotą politiką karalystė laikėsi požiūrio į statybas ir plėtrą, įrengdama objektus ir gyvybiškai svarbius pastatus, kartu rengdama ir kvalifikuodama piliečius ir naujas kartas.

Vietos

  • Mecca

    طريق الأمير سلطان بن عبد العزيز, , Mecca

    Klausimai