Keystone logo
Centro Universitário Una

Centro Universitário Una

Centro Universitário Una

Įvadas

Geriausias privatus universitetas centras Mines (MEC / INEP)

Su energinga ir novatorišką požiūrį, University Center Una 3 metai, Geriausias privatus universitetas centras kalnakasybos ir už 4 metus iš eilės, Geriausias privatus universitetas centras BH; pagal IGC (bendras indeksas kursai) išleido Švietimo ir mokslo ministerija (INEP / MEC) gruodis / 2014 vertinimo - pagrindinės nacionalinio rodiklio kokybės aukštojo mokslo Brazilijoje.

Indeksas, kuris svyruoja nuo 1 iki 5, atsižvelgiama į studento rezultatų Enade (Nacionalinis egzaminų Studentų veiklos rezultatai), vertinant kolegijų infrastruktūrą ir mokymo fakulteto sumą.

Ar 53 metų siūlo tvirtą profesinį mokymą per skirtingą mokymosi procesą. Mūsų fakultetas susideda iš meistrų ir gydytojai pripažintą akademinę kompetenciją ir rinkoje ir mūsų švietimo programa yra modernus, ir visada siekiama skatinti autonomijos kūrimą ir studentų sprendimų priėmimo pajėgumus, ir pateikti apie darbo pasaulį patirties kambaryje klasės.

Una taip pat investuoja į asmeninį ir profesinį tobulėjimą, jo mokiniai (tik 2-ojo pusmečio 2014 1267 studentai buvo įdarbintų 713 partnerių įmonių), taip pat per Outreach programa, kuri padeda su šviečiamojo pobūdžio veiklą, socialinės, kultūrinės, mokslinės ir technologijų.

Tai atsidavimas ir įsipareigojimas paversti šalį švietimo atsispindi rezultatuose: keletas kursai įmetė EDITORA Studentų vadovas balandžio mėnesį (55 žvaigždžių, didžiausia suma nuo 2009 m įrašas 2015 m redakcijos vadovas) ir universitetų reitingavimo lapas San Paulas - Orfėjus.

Pats akademinės kompetencijos žmogaus mokslų srityse, taikomi socialiniai mokslai, gyvosios gamtos mokslų ir sveikatos, bendravimo ir menai, daro Una nacionalinę nuorodą technologijų universiteto baigimo, per instituto Una technologijos (Unatec). Novatoriškas pasiūlymas baigimo visiems, patikimumą ir greitai, gyvena iki naujų profesinių iššūkių. Laikantis rinką, kursai apima profesinės formavimas turi gebėti sukurti visiškai ir novatorišką būdą, veiklą tam tikroje profesinėje srityje.

Mūsų magistrantūroje siūlo daugiau nei 100 specializuotų kursų ir du magistro laipsnius, valdymo ir socialinės vadybos, švietimo ir vietos plėtros, pateko tarp Brazilijos geriausias aukštojo mokslo personalo tobulinimo koordinavimo (pelerinos). Taip pat magistrų yra tarp Lotynų Amerikos geriausia, pagal leidinys AmericaEconomia (2012).

2014, mes dar labiau sustiprino Brazilijos švietimo sceną su mūsų bakalauro išleidimo į aplinką ir pereiti 100% atstumo. Dabar mes siūlome švietimo be sienų daug šalyje, centrų, esančių Minas Gerais, São Paulo, Mato Grosso do Sul ir šiaurės rytuose. Tarp privalumų yra mūsų novatoriška metodika, asmeninį ir aukšto lygio ryšius su mūsų studentais ir sutelkti dėmesį į karjerą ir profesinį tobulėjimą.

Mes turime 12 vienetų, esančių strateginių taškų į Belo Horizonte, Betim, Contagem, Divinopolis ir Sete Lagoas miestus, siūlo kursus, in-asmens ir atstumas, bakalauro, magistro, technologijos universiteto baigimo, absolventas, ir techninius kursus siūloma per Pronatec - nacionalinės programos prieigą prie techninių švietimo ir užimtumo, federalinės vyriausybės. Įrenginys turi modernius mokslo erdves, laboratorijas praktinės veiklos, santykių srityse ir puikioje vietoje.

Una taip pat išrinktas vienas iš 100 geriausių vietų dirbti Brazilijoje, už 4 metus iš eilės (2011, 2012, 2013 ir 2014), The GPTW institutas / Journal Times ". 2014 m atliktas tyrimas GPTW kartu su laikraščio "Estado de Minas, žurnalas On ir ABRH mg, University Center taip pat buvo pavadintas vienas iš 30 geriausių kompanijų dirbti kasyklose. Šie pasiekimai buvo įmanoma tik su dienos įsipareigojimą sukurti mokymo ir įkvepiančią mokymosi aplinką, kuri pažadina žmonių už visavertį gyvenimą aistra ir pagarba kiekvieno savybes.

Vietos

 • Belo Horizonte

  Campus Guajajaras Rua Guajajaras, 175, centro

  • Belo Horizonte

   Campus Liberdade R. da Bahia, 1764 - Centro

   • Belo Horizonte

    Campus Barro Preto Rua dos Goitacazes, 1159 - Barro Preto

    Klausimai