Keystone logo
Universidade de Ribeirão Preto 

Universidade de Ribeirão Preto 

Universidade de Ribeirão Preto 

Įvadas

Kokybės Unaerp

• pirmasis universitetas nuo Ribeirão Preto regione, įkurta 1 birželis 1924 • pripažinta MEC kaip universiteto 1985 m. • Su bendrabučiu remiantis Ribeirao Preto miesteliu ir Guaruja su laipsniais, bakalauro laipsnius ir aukštojo mokslo technologijų pamokose ir nuotolinio mokymosi metodų ir mokymo infrastruktūrą, mokslinius tyrimus ir laboratorijos, įranga, biblioteka ir technologijų išteklius. • 500.000 skambučių į Bendriją per 30 informavimo programas, klinikos, laboratorijos, ligoninės pačios ir ligoninėse, UPA ir UBDS miestą ir regioną.

Misija

Kaupti ir skleisti žinias siekiant skatinti ir prisidėti prie individo ir visuomenės, grindžiamos etikos ir krikščioniškus principus, su laisvės mokslinių tyrimų, mokymo ir pratęsimo inovacijų išlaikant pastovų sąveiką su nacionalinėmis ir tarptautinėmis kontekstuose.

Istorija

UNAERP - universitetas Ribeirão Preto buvo pirmoji aukštoji mokykla į Ribeirão Preto regione. Įkurta 1. Bir 1924, kaip visuomenės mokyklos Pharmacia ir Ribeirão Preto Dantų mokykla, idealistinio sveikatos priežiūros specialistų, intelektualų ir pedagogų grupės, nes jos įgyvendinimas buvo siekiama skatinti socialinę, švietimo ir kultūros plėtrą tiek turtingas kavos kapitalo šiandien Pagrindinis cukranendrių Polo País.Daquele mistikas pradinis projektas, iš UNAERP trajektorija buvo stiprus augimas nuo 1950 pabaigoje, kai profesorius Electro Bonini (1913-2011), perėmė valdymą.

Organizacinė struktūra

Dėl iš Ribeirão Preto universiteto administracija susideda iš subjektų, veikiančių integruota, visus mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo veiklos koordinavimą. Ar aukštojo Tarybą kancleris dekanas, grupės valdytojas, įmonių vadovai, koordinatoriai ir kolegialių.

Infrastruktūros

Unaerp turi du miesteliai: miesteliu būstinę Ribeirao Preto, įdiegta Ribeirânia ketvirtį, o antrąjį Campus Guaruja, The Cove kaimynystėje. Miesteliai yra planuojami ir įrengta klinikose, laboratorijose, biblioteka, patalpos, paslaugų ir posėdžių salėse, akademinių ir administracinių sektorių remti mokymą, mokslinius tyrimus ir plėtrą, taip pat paslaugų sritis, gyvenimo ir laisvalaikio kad įjungti ir gauti Kolegija gyvenimą.

Taigi, tie, kurie gyvena čia yra daugiau nei akademinės infrastruktūros, mokslinių tyrimų ir pratęsimo. Su bendrabučiu Ribeirão ir apgyvendinimu Guaruja planuojama patalpose ir gerai prižiūrimi skatinti tūkstančių žmonių gerovę, kurie dėl jų tranzito per metus, nes be fakultetas, darbuotojams ir studentams, bendruomenės nariai taip pat dalyvaus miesteliai paiešką Paslaugos ir patogumai.

Vietos

  • São Paulo

    São Paulo, Brazilija

Klausimai