Keystone logo
Brawijaya University

Brawijaya University

Brawijaya University

Įvadas

Universitetas Brawijaya (UB) yra įsikūręs Malang, Rytų Java provincija, Indonezija mieste. UB buvo oficialiai paskelbta iki Indonezijos Respublika sausio 5 1963 pirmininkui. Yra 11 fakultetų ir 1 programa vyksta UB.

VIZIJA:

Norėdami būti neįvykdyti universitetą ir vaidinti aktyvų vaidmenį kaip pasikeičia visuomenės pasitelkiant švietimą agentas, mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugų atitinka nacionaliniu ir tarptautiniu standartu.

MISIJA:

Profesionaliai atlikti mokymo ir mokymosi procesą. Skatinti sąmoningumą į Dievo kūriniai ir vertinimas žmogiškųjų ir kitų būtybių teises egzistavimo. Norėdami atlikti akademinį procesą, kuris ugdo mokinius būti labai kompetentingos absolventai ir kvalifikuoti specialistai. Diegti naujoves, kurti ir skleisti mokslo ir technologijų, siekiant suteikti Bendrijos gerovės ir stiprinti nacionalinę kultūrą.

Tikslinės plėtros

Plėtros UB siekiama į Pasaulio klasės, verslumo universitete, kuris yra nustatomas remiantis Vizija, misija ir tikslai Valio Trys aspektai problemų yra: remti pastangas siekiant panaikinti skurdą ir nedarbą, teisę į aukštąjį mokslą ir švietimo globalizaciją.

Tikslai

Gaminti aukštos kokybės absolventus su tikėjo į vieną Aukščiausiojo Dievo, su pasiryžimas nuolat mokytis, turime platų akiratį, palaikyti drausmę ir darbo etosas ir galėtų konkuruoti tarptautiniu lygiu Plėtoti mokslo, technologijų ir menų, siekiant remti kultūrinį vystymąsi Turėti gebėjimus suteikiančio Bendriją per problemos sprendimo koncepcijos vystymą mokslinių metodų taikymas

Teisė Priėmimo:

Jums bus laikomas tarptautinės pareiškėjui, jei jūs neturite turėti Indonezijos pilietybę. Kad galėtų gauti leidimą, kandidatai turi įrodyti gerą akademinę kompetenciją, kuri yra įrodyta aukštos akademiniais nuopelnais.

Tarptautinė pareiškėjams turi tiesiogiai kreiptis į Universitas iš Brawijaya pateikdamas reikalingų dokumentų (žr diagramą įvežimo procedūrą) rinkinį. Tarptautinė pareiškėjams paprastai nereikia sėdėti už įvežimo bandymo priėmimo nebent ypatingo atsirasti.

Priėmimo tinkamumas grindžiamas stalas įvertinimu, kurį atliko UB anketa Admission Test komiteto savo akademinius pasiekimus.

Tarptautinė pareiškėjams turi atitikti akademinius, kalbos reikalavimus ir įsipareigoti laikytis konkrečių taisyklių Indonezijos vyriausybės, susijusių su švietimo politikos siekiant kreiptis dėl universitete Brawijaya laipsnį.

Trumpa istorija Universitas Brawijaya

Pavadinimas Universitas Brawijaya (Brawijaya universitetas) buvo suteikta Indonezijos Respublikos Prezidento per vielos Nr. 258 / K / 61 išsiųstas liepos 11, 1961. Šis pavadinimas kilęs iš "Kings of Majapahit, puikus karalystės Indonezijos pavadinime nuo 12 iki 15 a.

UB virsta valstybinio universiteto sausio 5, 1963, po Prezidento dekretu anksčiau išduotą tais pačiais metais. Ši data vėliau buvo paskelbtas kaip UB jubiliejų (konkrečiai vadinamas Dies Natalies tarp Indonezijos akademinių visuomenės narių).

Anksčiau Universitas Brawijaya buvo viešai žinomas santrumpą UNBRA ir tada UNIBRAW. Dėl Universitas Brawijaya Senato posėdyje kovo 17, 2008, UB buvo atidarytas kaip oficialus santrumpą Universitas Brawijaya.

Iš UB himnas buvo sudaryta pagal iš veterinarijos ir gyvulininkystės fakulteto vadinamas Yanardhana 1963 studentas, o UB Marsas buvo sudarytas iš Lilik Sugiarto 1996. Abi dainos vis dar dažnai dainuojama iki šios dienos.

UB miesteliu yra įsikūręs Malang, East Java mieste, strateginė vieta gali būti lengvai pasiekiamas viešuoju pervežimai. Su medžių auga visose miesteliu ir vėsaus oro iš Malang kampuose, UB tiesų yra labai švieži miesteliu. Kaip švietimo miestą, Malang sparčiai vystėsi. Tai gali būti neatsiejamas nuo Rytų Java šlovės praeityje.

Šiandien UB yra vienas iš pirmaujančių universitetų Indonezija su daugiau nei 60.000 studentų iš įvairių laipsnių nuo diplomo programa, Bakalauro studijų programos magistro studijų programos, doktorantūros studijų programos, ir medicinos specialistas programa, 12 fakultetų, 2 fakultetas lygio programos, 1 profesinio programą ir 1 magistrantūros programa.

Vietos

  • Malang

    Universitas Brawijaya Jl. Veteran Malang East Java, Indonesia , 65145, Malang

Klausimai