Keystone logo
© UNICAM
University of Camerino

University of Camerino

University of Camerino

Įvadas

Kamerūno universitetas yra valstybinis universitetas, kuris po savo įkūrimo (1336 m.) išlieka jaunas ir konkurencingas. Jis pasižymi stipriu gebėjimu vystytis ir priimti laiko iššūkius, visada išlikdamas ištikimas sau, savo vertybėms ir ilgametėms tradicijoms.

Iš viduramžių širdies nuolat kyla novatoriškos idėjos ir sprendimai, todėl UNICAM yra senovinė, bet nuolatinė naujovė. Universiteto struktūros ir įranga nuolat tobulinamos: bibliotekos, mokslinių tyrimų laboratorijos, modernios sporto bazės ir bendrabučiai yra pagrindiniai elementai, užtikrinantys UNICAM mokymosi kokybę.

Tai aukščiausios klasės aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir technologijų perdavimo institucija, kurios struktūra atitinka žmogiškąjį mastą, įsikūrusi saugioje ir draugiškoje vietoje, kurioje vyrauja puiki tarptautinė atmosfera: studentų iš daugiau nei 50 šalių procentas pasiekė 10 %.

Kamerūno universitetas siekia kurti diferencijuotą ir pažangią švietimo pasiūlą, inovatyvias programas, kuriose taikomos moderniausios technologijos.

Dėl mažų klasių, puikių patalpų ir paslaugų bei išskirtinio dėstytojų ir studentų santykio (1 dėstytojas 25 studentams) mūsų kursai yra orientuoti į asmeninių tikslų siekimą ir pagarbą skirtingoms idėjoms, kilmei ir kultūroms.

ERDIS (Regioninė studijų teisės tarnyba) remia tarptautinius studentus, teikdama jiems visiškai pagrįstas stipendijas (maistas, apgyvendinimas ir mokesčių kompensavimas) arba apgyvendinimą ir maitinimą už patogią kainą. Stipendijos skiriamos atsižvelgiant į šeimos pajamas.

Vietos

  • Camerino

    Piazza Cavour 19/f, 62032, Camerino

Klausimai