Keystone logo
© UniKL
Universiti Kuala Lumpur- UniKL

Universiti Kuala Lumpur- UniKL

Universiti Kuala Lumpur- UniKL

Įvadas

Universiti Kuala Lumpur (UniKL) yra pirmaujantis inžinerinių technologijų universitetas, įkurtas 2002 m. rugpjūčio 20 d.

Visiškai Majlis Amanah Rakyat (MARA) priklausantis universitetui vyriausybė suteikė mandatą atnaujinti techninio išsilavinimo statusą Malaizijoje.

Kadangi tauta iš techninių aukštųjų mokyklų tikisi daugiau, "UniKL" ugdo savo absolventus, turinčius stiprių technologinių žinių ir įžvalgių verslumo įgūdžių, kurie vėliau patenkintų dabartinę pramonės paklausą. 13 "UniKL" filialų siūlo įvairias pagrindų, diplomo, bakalauro ir magistrantūros studijų programas. Vadovaudamasi koncepcija "Vienas institutas, viena specializacija", "UniKL" prisideda ne tik prie aukštojo mokslo, bet ir prie mokslinių tyrimų ir plėtros komerciniais tikslais.

Visame Malaizijos pusiasalyje strategiškai išsidėstę "UniKL" filialai siūlo įvairias programas savo specializacijos nišose. Šiuo metu "UniKL" iš viso studijuoja 22 372 studentai.

Vizija

Būti pirmaujančiu verslumo technikos universitetu.

Misija

Gaminti iniciatyvius pasaulinius technologinius verslininkus.

Bendros vertybės

 • Įsipareigojimas
 • Vientisumas
 • Komandinis darbas
 • Naujoviškumas
 • Kompetencija

Nuo pat įkūrimo UniKL išleido 56 293 absolventus, iš kurių 7 998 absolventai atšventė 15-ąją šaukimo ceremoniją 2018 m. UniKL absolventai sėkmingai įsitvirtino arba tapo sėkmingais verslininkais vietinėje ir tarptautinėje arenose.

Statistika

 • 1 universitetas
 • 13 institutų
 • 2 614 darbuotojai
 • 22 372 studentai
 • 26 679 bakalaurai
 • 370 meistrų
 • 274 Pažymos
 • 12 miestelis
 • > 140 programų
 • > 300 ekspertų
 • 56 293 absolventai Nuo 2005 m
 • 28 928 diplomai
 • 42 mokslų daktarai

Nuo 2005 m., kai baigė pradinė studentų grupė, UniKL išleido 56 293 absolventus. 2018 m. UniKL buvo įvertintas kaip vienas geriausių universitetų Azijoje ir užėmė 351 vietą iš 7700 akredituotų universitetų regione.

  Priėmimai

  UniKL labiau vertiname žmogiškąją švietimo pusę. Taigi, siekdami suteikti studentams praturtinančios universiteto patirties, sukūrėme subalansuotą ir hibridinę švietimo sistemą, kuri sukuria drąsius, nepriklausomus, kūrybingus mąstytojus.

  Simbiotinis ir dinamiškas ryšys tarp akademinės bendruomenės ir pramonės suteikia pridėtinės vertės mūsų integruotai į taikymą orientuotai mokymo programai. Tai suteikia palankią dirvą savarankiškiems, kūrybingiems ir novatoriškiems absolventams, galintiems prisidėti prie naujovių skatinamos dideles pajamas gaunančios šalies ir pasinaudoti jos teikiama nauda.

  Fondo priėmimas

  UniKL “ įkūrimo programomis siekiama paruošti studentą sėkmingai dirbti konkurencingoje universiteto aplinkoje. Turėdami tvirtą inžinerinį pagrindą ir kruopščiai parengtą mokymo programą, studentai gali naudotis praktiniu mokymo būdu, kuris leis jiems gerai suprasti estetinius, analitinius ir gamybos įgūdžius – visus esminius požymius, kad būtų sėkmingas mokslas. , inžinerijos ir technologijų srityse.

  Bakalauro studijos

  Ateičiai reikia ne tik techniškai kompetentingos darbo jėgos, bet ir savarankiškų, novatoriškų ir iniciatyvių talentų. Sužinokite daugiau apie mūsų bakalauro studijų programas čia.

  Magistrantūros priėmimas

  Mūsų antrosios pakopos studijų programomis siekiama mokyti absolventus tapti pasauliniais iniciatyviais tyrėjais, kurie yra gerai nusimanantys, kvalifikuoti ir orientuoti į verslumą. Magistro ir Ph.D. programos yra pagrįstos dieniniais ir neakivaizdiniais kursiniais darbais ir mokslinių tyrimų studijomis, kuriose teikiame patobulintas ir kokybiškas antrosios pakopos studijų programas ir patirtį, susijusią su įperkamais mokesčiais, novatorišku mokymusi ir mokymu, aplinka, pramonei svarbia mokymo programa ir studentų talentų ugdymu.

  APEL priėmimas

  APEL (ankstesnio patirtinio mokymosi akreditavimas) yra sistemingas procesas, apimantis ankstesnio patirtinio mokymosi identifikavimą, dokumentavimą ir įvertinimą. APEL procesas apima patirtinio mokymosi vertinimą, kurį galima pasiekti per mokymąsi ir mokymąsi; gyvenimo ir darbo patirtis, bendruomenės paslaugos ir pomėgiai, įgyti formaliai, neformaliai ir savaime.

  Tarptautiniai studentai

  Tarptautiniai kandidatai ateik ir prisijunkite prie mūsų gyvybingos ir įdomios universiteto bendruomenės, kurią sudaro žmonės iš įvairių sluoksnių ir kultūrų, o tai prisideda prie skatinančios mokymosi aplinkos. Turėdami aukščiausios klasės išsilavinimo patirtį, kurią skatina praktinis praktinis požiūris ir verslumo vertybės, mes ruošiame savo mokinius ateities poreikiams.

  Anglų kalbos mokėjimo reikalavimas

  Visi tarptautiniai studentai turi turėti TOEFL / IELTS, o studentai, išlaikę toliau pateiktą anglų kalbos mokėjimo testą, yra atleidžiami nuo bet kokių anglų kalbos testo (EPT) / parengiamųjų anglų kalbos programų (EPP) kursų.

  Reitingai

  Universiti Kuala Lumpur ( UniKL ) – didžiausias su vyriausybe susijęs universitetas Malaizijoje, kuriame mokosi 22 000 studentų iš 65 tautybių. Naujausiame QS Asia University reitinge UniKL yra TOP 300 Azijoje ir Times Higher Education reitingo TOP 10 Malaizijoje.

  Studentų atsiliepimai

  </div>

  Apdovanojimai ir pripažinimas

  Pasidalinkime savo šlovingais pasiekimais kartu.

  Iš techninės aukštosios mokyklos tauta tikisi daugiau nei vien akademinės kompetencijos ir paklausių absolventų. Tai ypač aktualu mums, kaip komandai, pilnai ekspertų, kuriant nepriklausomus absolventus, kurie ieško alternatyvaus Pathway tyrinėdami technopreneurinį pasaulį.

  Kaip universitetas, pradėjęs Technopreneurship su integruotu profesiniu mokymu, UniKL garsėja nuolat puikiais rezultatais ir partnerystės rezultatais. Šimtai įmonių visame pasaulyje pastebėjo, kad UniKL garsi profesinio mokymo programa suteikia neprilygstamų galimybių.

  Sužinokite daugiau:

  • Sertifikavimas
  • Šlovės salė
  • Tyrimų pasiekimai

  Campus Life & Facilities

  Siekdamas sėkmės

  UniKL savo studentus laiko vertingiausiu turtu; todėl siūlome įvairius interaktyvius kursus, kad užtikrintume savo studentų tobulėjimą. Įspūdingas UniKL mokymosi priemonių asortimentas liudija UniKL įsipareigojimą siekti meistriškumo. Šios mokymosi priemonės aprūpintos naujausiomis technologijomis, kad būtų sukurta aplinka, atkartojanti tikrąjį darbo pasaulį. Šie kursai ir priemonės turi užtikrinti, kad studentai įgytų reikiamų įgūdžių ir būtų pasirengę rinkai ateityje susidurti su sudėtinga darbo aplinka.

  Studentų patirtis

  „Feels Like Home“ – taip mokiniai apibūdina savo jausmus apie savo patirtį UniKL . UniKL siūlo unikalų aukštų akademinių standartų ir puikių vietų derinį su lengvu susisiekimu su miesto centru. UniKL visada pirmenybę teikia studentų pasitenkinimas, todėl teikiame platų paslaugų spektrą, padedantį studentams siekti savo mokymosi ir asmeninių tikslų. Mūsų užduotis yra pasiūlyti kokybiškas, konkrečiai studentams skirtas paslaugas, kurios leistų jiems intelektualiai ir socialiai sėkmingai mokytis koledže.

  Studentų tobulėjimas

  UniKL tiki holistiniu požiūriu į visapusišką individą. Studentų veikla ir organizacijos yra svarbi visapusiško universitetinio išsilavinimo dalis. Studentai gali dalyvauti daugybėje UniKL klubų ir organizacijų, įskaitant socialinius ir akademinius klubus, vidaus sportą, garbės draugijas ir specialias interesų grupes. Esami UniKL klubai ir draugijos suteikia puikią galimybę studentams ištirti savo kūrybiškumą ir potencialą, nesvarbu, ar tai būtų menas, ar sportas.

  Studentų gerovė

  Studentų taryba (MPM) rūpinasi visų UniKL studentų gerove ir organizuoja įvairias veiklas, skatinančias didesnį studentų socialinį sąmoningumą ir sąveiką. Taryba taip pat suteikia studentų ir administracijos bendravimo būdą gyvenimo ir studijų sąlygų klausimais.

  Įranga

  Dėstytojai, darbuotojai ir studentai klesti UniKL dėl geriausio kokybės ir apimties derinio, standartų, taip pat atviros, bendradarbiavimo ir novatoriškos kultūros. Mūsų miesteliuose įrengta įspūdinga mokymosi įranga su naujausiomis technologijomis, kad būtų sukurta aplinka, atkartojanti tikrąjį darbo pasaulį. Mūsų patalpose yra apgyvendinimo patalpos, mokymosi patalpos ir tyrimų patalpos.

  Vietos

  • Kuala Lumpur

   1016, Jalan Sultan Ismail, 50250, Kuala Lumpur

  Programos

  Klausimai