Keystone logo
Unitec Institute of Technology

Unitec Institute of Technology

Unitec Institute of Technology

Įvadas

APIE MUS

"Unitec" yra didžiausias Naujosios Zelandijos technologijų institutas, turintis daugiau nei 20 000 studentų, besimokančių daugiau nei 150 į darbą orientuotų programų. Mes siūlome pagrindinį užimtumą orientuotą švietimą mūsų dviejų universitetų Mt. Albertas, Waitākere.

Mokymasis ir mokymas

Mokymasis ir mokymasis yra mūsų transformacijos pagrindas.

Mokymasis ir mokymas yra mūsų pagrindinė veikla, ir mes esame pasiryžę tai padaryti geriau, kad mūsų absolventai gautų geresnes darbo vietas, geresnes karjeros galimybes ir geresnius gyvenimus.

Kaip mes keičiamės?

Per pastaruosius keletą metų daugelis mūsų mokytojų pasinaudojo naujais mokymo metodais, apimančiais daugiau mokymosi darbo vietoje, naujų technologijų ir įvairių stilių dirbant su mokiniais.

Mes tai vadiname Gyvenimo aprašymas.

Šie metodai yra skirti tam, kad mūsų absolventai būtų labiau įdarbinami.

Dabar mes orientuojamės į tai, kaip pritaikyti šiuos naujus metodus visose "Unitec" programose, kad kiekvienas studentas galėtų įsitikinti, jog "Unitec" švietimas iš tikrųjų juos rengia pasirinktai karjerai.

Per ateinančius trejus metus (2015-2017 m.) Kiekviena programa yra peržiūrima ir pertvarkyta, kad būtų sudarytos sąlygos mokytis darbo vietoje, mokytis internetu, mokytis akis į akį ir dirbti nepriklausomai ar grupėje.

Kaip keičiasi mūsų mokytojai?

Mes labai investuojame į profesinį tobulėjimą, todėl mūsų mokytojai sugeba kuo geriau išnaudoti naujas technologijas ir mokytis akis į akį.

Linda Keesing-Stileso dekanas "Mokymas ir mokymas" sako: "Mes prašome mokytojų susidoroti su dabartiniais mokymosi ir mokymo metodais ir išplėsti savo praktiką į naujus požiūrius, suderintus su šiuolaikinėmis tendencijomis. Tai apima labai į studentus orientuotą praktiką, svarbių interneto mokymosi komponentų panaudojimą ir naujų praktikų panaudojimą, pvz., "Gaming" ir "makerspaces". "

Kaip mes rengiame savo absolventus darbui?

Mes panaikiname atotrūkį tarp švietimo ir pramonės.

Remiantis mūsų tyrimais, mes žinome, kad Naujosios Zelandijos darbdaviai nori, kad mūsų mokiniai mokytųsi daugiau darbo integruotų mokymosi galimybių, taigi jie turėtų prieigą prie labai galinčių ir tinkamai pasirengusių absolventų.

Visose mūsų programose pereiname prie aukštesnio praktinio darbo integruoto mokymosi lygio. Siekdami to siekiame daugiau ir gilesnių santykių su pramonės partneriais. Mes norime, kad įmonės ir kitos organizacijos galėtų lengviau ir naudingiau bendradarbiauti su mumis, kad galėtume juos sujungti su mūsų mokymo programa, savo darbuotojais ir mokiniais, ir galiausiai pristatysime juos ir jų pramonės šakos, kurių absolventai įdarbins.

Kaip mes keičiame savo erdves?

Kitas besimokančiųjų, pasirengusių dirbti specialistų rengimo veiksnys yra tai, kad jie turi tinkamą erdvę mokytis naudodamiesi geriausiomis technologijomis, kuriomis jie gali padėti.

Mes sukūrėme prototipo mokymosi erdvę mūsų Mt. Alberto universitetas, kuris studentams ir dėstytojams suteikia naujoviškų naujų požiūrių į mokymąsi ir mokymą, naudojant geriausias naujas mokymo technologijas ir priemones. Nauja erdvė skatina studentus bendradarbiauti, dalintis idėjomis, dirbti kartu su kitomis programomis besimokančiais mokiniais ir išmokti vertingų minkštų įgūdžių, tokių kaip komandinis darbas.

Mes renkamės vartotojo atsiliepimų ir naudojimo duomenų šioje erdvėje ir naudojate ją, kad pagerintume mokymosi ir mokymosi aplinką bei naujų erdvių dizainą.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą apie mūsų mokytojų mokymąsi mūsų naujame prototipų mokyme ir mokymo erdvėje:

Skaitykite daugiau apie mūsų mokymo revoliuciją

Vietos

  • Auckland

    Unitec Institute of Technology, Private Bag 92025, Victoria Street West, 1142, Auckland

    Klausimai