Keystone logo
United Arab Emirates University - Undergraduate Programs Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis
United Arab Emirates University - Undergraduate Programs

Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis

Al Ain, Jungtiniai Arabų Emyratai

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 2 500 / per credit *

Stovykloje

* per kredito valandą

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Mašinų gamyba yra viena iš plačiausių ir seniausių inžinerijos šakų, todėl jai gali prireikti įvairių darbų - pradedant labai smulkių ir jautrių instrumentų su mikro ir nano svarstyklėmis projektavimu ir gamyba, baigiant didžiulių jėgainių projektavimu ir gamyba. ME programoje pabrėžiamas pagrindinis požiūris į inžineriją, kai studentas išmoksta nustatyti poreikius, apibrėžti problemas ir taikyti pagrindinius principus bei metodus, kad gautų sprendimą. Ši filosofija yra įtraukta į klasės paskaitas, laboratorijos veiklą, projektavimo projektus ir tyrimus. Manoma, kad ME absolventai susidurs su judančiais prietaisais ir sudėtingomis sistemomis. Studentai sužino apie medžiagas, dizainą, gamybą, kietųjų ir skysčių mechaniką, termodinamiką, šilumos perdavimą, valdymą ir prietaisus, supranta mechanines sistemas. Specializuoti ME dalykai yra energijos konversija, energijos valdymas, oro kondicionavimas, turbokompresorius, kompozicinių medžiagų ir medžiagų apdirbimas, degimas, lūžių mechanika, pasirinktos mechatronikos ir vibracijos temos, valdymo inžinerija, robotikos įvadas, pasirinktos gamybos ir projektavimo temos, techninės priežiūros inžinerija, biomechanika ir pasirinktos bioinžinerijos temos. Jungtinių Arabų Emyratų universiteto inžinerijos kolegijos mechanikos inžinerijos bakalauro programą akreditavo ABET inžinerijos akreditavimo komisija.

The torpedo tubes of the submarine H.M.S. Otus.
Philipp Deus / unsplash

Programos uždaviniai

 • Mūsų absolventai bus kūrybingi ir motyvuoti inžinieriai, gebėsiantys prižiūrėti kitus ir pasiekti pažangą savo srityje.
 • Mūsų absolventai bus kvalifikuoti pasiekti pramonės tikslus, kurie bus atpažįstami per periodines akcijas, lyderystę, reputaciją ir papildomas pareigas.
 • Tikimasi, kad mūsų absolventai skleis ir įgyvendins etikos kodeksus ir profesinės praktikos gaires spręsdami etines dilemas savo darbo vietoje.
 • Mūsų absolventai turės verslumo sugebėjimų, kurie įgalins juos vadovauti įvairialypei ir sveikai ekonomikai bei kurti naujovių kultūrą savo darbo vietoje.

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

 • Identifikuokite, suformuluokite ir spręskite sudėtingas inžinerines problemas taikydami inžinerijos, gamtos mokslų ir matematikos principus.
 • Taikykite inžinerinį projektą, kad gautumėte sprendimus, tenkinančius nurodytus poreikius atsižvelgiant į visuomenės sveikatą, saugą ir gerovę, taip pat į globalius, kultūrinius, socialinius, aplinkos ir ekonominius veiksnius.
 • Efektyviai bendraukite su įvairiomis auditorijomis.
 • Pripažinkite etinę ir profesinę atsakomybę inžinerinėse situacijose ir priimkite pagrįstus sprendimus, kuriuose turi būti atsižvelgiama į inžinerinių sprendimų poveikį globaliame, ekonominiame, aplinkos ir socialiniame kontekste.
 • Efektyviai funkcionuokite komandoje, kurios nariai kartu teikia lyderystę, sukuria bendradarbiaujančią ir įtraukiančią aplinką, nustato tikslus, planuoja užduotis ir siekia tikslų.
 • Plėtoti ir atlikti tinkamus eksperimentus, analizuoti ir interpretuoti duomenis bei daryti išvadas remiantis inžineriniu vertinimu.
 • Įgykite ir pritaikykite naujas žinias pagal poreikį, naudodami tinkamas mokymosi strategijas.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai