Keystone logo
Universidad CEU San Pablo

Universidad CEU San Pablo

Universidad CEU San Pablo

Įvadas

Universidad CEU San Pablo – daugiadisciplinis aukštasis mokslas

Daugiau nei 90 metų: Universidad CEU San Pablo universitetas buvo skirtas padėti studentams sėkmingai įgyti būsimas profesijas. Mokykla siūlo platų bakalauro laipsnių, dvigubų bakalauro laipsnių ir antrosios pakopos studijų programas ispanų ir anglų kalbomis daugelyje dalykų, tokių kaip ekonomika ir verslas, komunikacija ir humanitariniai mokslai, architektūra, inžinerija ir sveikatos mokslai.

Universitete yra stipri tarptautinė aplinka, kurioje gyvena studentai iš daugiau nei 70 skirtingų šalių. Dėl atviro, kosmopolitiško ir kultūrinio Madrido atmosferos Ispanijos sostinė yra populiarus pasirinkimas studijoms užsienyje studentams iš viso pasaulio.

Tarptautinis bendradarbiavimas

Daug dėmesio skirdamas įsidarbinimo galimybėms, universitetas siūlo konkurencingas stažuočių programas, sudarydamas sutartis su daugiau nei 9000 įmonių ir institucijų tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Daugybė tarptautinių mobilumo programų taip pat yra prieinamos studentams, dėstytojams ir mokslininkams. Universitetas bendradarbiauja su prestižiškiausiais Jungtinių Amerikos Valstijų universitetais, įskaitant Kolumbijos universitetą, Bostono universitetą, Čikagos universitetą ir Fordhamo universitetą.

CEU San Pablo universitetas yra įsipareigojęs mokytis ir tobulėti bei siūlo daugybę stipendijų galimybių.

Universiteto ypatybės

Studijuokite nuostabiuose Madrido miesteliuose

Universitetas turi du didelius miestelius, esančius privilegijuotose Madrido vietose: Moncloa ir Monteprincipe . Abu leidžia studijuoti tendencijas formuojančioje tarptautinėje aplinkoje ir turėti pažangiausias patalpas su pilniausiomis paslaugomis veiklai ir praktikai vykdyti: laboratorijas, tyrimų centrus, kompiuterių kabinetus ir kt.

Be to, pačiame Madrido centre esančiame universitete yra poliklinika, kurios specializacija yra odontologija, kineziterapija, psichologija, mityba ir dietologija , kur gydomi tikri atvejai, o studentai lanko profesorių prižiūrimus pacientus.

  Stipendijos ir finansavimas

  Tarptautiniai studentai gali kreiptis dėl Talentų tilto stipendijos, kuri gali jiems sumažinti studijų mokestį iki 50%.

  Campus Life & Facilities

  CEU San Pablo universitete yra gerai išvystyta paslaugų studentams sistema:

  • Bibliotekos, sporto ir savanorystės veikla abiejuose miesteliuose
  • Stažuotės biurai ir karjeros konsultacijos
  • Tarptautinis svetingumo paketas: aukštosios mokyklos diplomo pripažinimas, leidimo gyventi studijoms gavimas, banko sąskaitos atidarymas
  • Kalbų centrai
  • Medicininė ir psichologinė pagalba

  Mokinių reikalų ir mokyklinio gyvenimo skyrius vadovauja popamokinei veiklai, kuria siekiama praturtinti mokyklos gyvenimą.

  Labai norėtume, kad savo pomėgiais atsigręžtumėte universiteto aplinkoje ir užmegztumėte naujus pomėgius bei santykius, kurie papildytų jūsų išsilavinimą:

  • Kultūrinė veikla – gastronomija, teatras, muzika, filmai, opera, kelionės, debatų klubas, kūrybos konkursai ir kt.
  • Savanoriškos veiklos galimybės – ne pelno ir informavimo kampanijos, veikla, skirta padėti tiems, kuriems reikia pagalbos, skurstantiems ar marginalizuotoms grupėms.
  • Pastoracinė veikla – atviros diskusijos, bendruomenės, kultūriniai vizitai, rekolekcijos, piligriminiai maršrutai, seminarai, debatai ir kt.
  • Sportinė veikla – organizuojame vidaus varžybas, dalyvaujame vietiniuose ir respublikiniuose tarpuniversitetiniuose turnyruose.

  Vietos

  • Madrid

   Calle de Julián Romea,23, 28003, Madrid

  Klausimai