Keystone logo
Universidad CEU San Pablo

Universidad CEU San Pablo

Universidad CEU San Pablo

Įvadas

Universidad CEU San Pablo – daugiadisciplinis aukštasis mokslas

Daugiau nei 90 metų: Universidad CEU San Pablo universitetas buvo skirtas padėti studentams sėkmingai įgyti būsimas profesijas. Mokykla siūlo platų bakalauro laipsnių, dvigubų bakalauro laipsnių ir antrosios pakopos studijų programas ispanų ir anglų kalbomis daugelyje dalykų, tokių kaip ekonomika ir verslas, komunikacija ir humanitariniai mokslai, architektūra, inžinerija ir sveikatos mokslai.

Universitete yra stipri tarptautinė aplinka, kurioje gyvena studentai iš daugiau nei 70 skirtingų šalių. Dėl atviro, kosmopolitiško ir kultūrinio Madrido atmosferos Ispanijos sostinė yra populiarus pasirinkimas studijoms užsienyje studentams iš viso pasaulio.

Tarptautinis bendradarbiavimas

Daug dėmesio skirdamas įsidarbinimo galimybėms, universitetas siūlo konkurencingas stažuočių programas, sudarydamas sutartis su daugiau nei 9000 įmonių ir institucijų tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Daugybė tarptautinių mobilumo programų taip pat yra prieinamos studentams, dėstytojams ir mokslininkams. Universitetas bendradarbiauja su prestižiškiausiais Jungtinių Amerikos Valstijų universitetais, įskaitant Kolumbijos universitetą, Bostono universitetą, Čikagos universitetą ir Fordhamo universitetą.

CEU San Pablo universitetas yra įsipareigojęs mokytis ir tobulėti bei siūlo daugybę stipendijų galimybių.

Vietos

  • Madrid

    Calle de Julián Romea,23, 28003, Madrid

Klausimai