Keystone logo
Universidad CEU San Pablo Tarptautinių santykių ir Europos Sąjungos bakalauro kvalifikacinis laipsnis
Universidad CEU San Pablo

Tarptautinių santykių ir Europos Sąjungos bakalauro kvalifikacinis laipsnis

Madrid, Ispanija

4 Years

Anglų kalba, Ispanų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Stovykloje

Įvadas

Pasiruoškite suprasti, tyrinėti ir spręsti sudėtingas problemas iš tarptautinės perspektyvos

Tarptautinių santykių ir Europos Sąjungos bakalauro laipsnis Universidad CEU San Pablo moko jus kompetencijų ir įgūdžių, reikalingų plėtoti savo profilį Europos ir tarptautiniu mastu, taip pat suprasti ir spręsti problemas, susijusias su ekonomine, socialine, teisine. , ir politines sferas globalioje aplinkoje.

Šis bakalauro laipsnis leis jums:

  • Studijų kalbos: laipsnis dėstomas anglų kalba, be to, galite studijuoti kitą kalbą, pasirenkant prancūzų arba vokiečių kalbą. Tokiu būdu įvaldysite teisinę kalbą skirtingomis kalbomis.
  • Atlikite 6 mėnesių tarptautinę viešnagę pagal mūsų mobilumo sutartis su įvairiais užsienio universitetais.
  • Prieigos sutartys su įmonėmis dėl nacionalinės ir tarptautinės stažuotės.
  • Išplėskite savo studijas įgydami dvigubą laipsnį: galite įgyti laipsnį kartu su teisės bakalauro laipsniu, ekonomikos bakalauro laipsniu arba žurnalistikos bakalauro laipsniu (5 metai).

Laipsnio tikslai

Tarptautinių santykių bakalauro laipsnio daugiadalykis ir tarptautinis pobūdis leidžia šios srities absolventams projektuoti ir įvertinti savo bakalauro laipsnį tarptautiniu lygiu, taip pat plėtoti savo profesiją įvairiose srityse ir organizacijose, pavyzdžiui, Europos institucijose ar diplomatijoje. viešosios sferos atveju arba konsultacijos ir tarptautinė prekyba privačios sferos atveju.

Tarptautinių santykių ir Europos Sąjungos bakalauro laipsnis suteikia mokymą apie žinias, įgūdžius ir asmeninius gabumus, reikalingus profesinei karjerai Europos ir tarptautiniais klausimais ir profiliais, tokiais kaip diplomatija, Europos institucijos ir tarptautinės organizacijos, tarptautinė analizė, žurnalistika ir tarptautinė komunikacija. , konsultavimo ir tarptautinės prekybos, tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo ir kt., tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose. Siekiame suteikti studentams tvirtą akademinį pagrindą tarpdisciplininiu požiūriu, kuris leistų jiems įgyti puikių žinių ir supratimo apie Europos Sąjungą ir tarptautinius santykius iš politinės, istorinės, ekonominės ir teisinės perspektyvos, taip pat įgūdžių, reikalingų dirbti tarptautinė ir daugiakalbė aplinka.

Šis laipsnis gali būti studijuojamas tik ispanų arba anglų kalbomis. Studentai turi pasirinkti vieną iš dviejų kalbų: anglų, prancūzų arba vokiečių. Jie taip pat turi baigti tarptautines vieno semestro studijų laikotarpį užsienio universitete.

Taip pat per 5 metus šį laipsnį galima studijuoti kartu su teisės bakalauro studijomis. Studentai, turintys dvigubą tarptautinių santykių ir Europos Sąjungos laipsnį bei teisės laipsnį, taip pat gali naudotis programa Fordham universitete Niujorke. Tam reikia išklausyti modulį Madride, kurį dėsto Fordhamo universiteto profesoriai kas trejus dvigubo laipsnio metus, ir šešių mėnesių studijų laikotarpį ketvirtaisiais metais Fordhamo teisės mokykloje Niujorke.

Idealūs studentai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos rezultatas

KARJEROS GALIMYBĖS

Įranga

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai