Keystone logo
Universidad CEU San Pablo Verslo administravimo ir vadybos bakalauro kvalifikacinis laipsnis
Universidad CEU San Pablo

Verslo administravimo ir vadybos bakalauro kvalifikacinis laipsnis

Madrid, Ispanija

4 Years

Anglų kalba, Ispanų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Stovykloje

Įvadas

Verslo administravimo ir vadybos laipsnis siūlo tarpdisciplininį išsilavinimą, kuris padės jums tapti puikiu verslo pasaulio profesionalu. Padedant dėstytojų ekspertų komandai, mūsų verslo studijos apjungia mokymus pagrindinėse verslo srityse, tokiose kaip finansai, ekonomika, rinkodara ir kt., su įgūdžių ir kompetencijų, svarbių verslo valdymui, formavimo deryboms su lyderyste, mokymu, nuo komandinio darbo ir verslumo.

Mūsų programos praktinis požiūris, apimantis atvejų analizę ir daugybę papildomų veiklų (Ekonominių reikalų ir verslo programa, Profesionalai klasėje, įmonės vizitai, įmonės remiami universitetų konkursai ir kt.), priartins jus prie verslo pasaulio, kuriame galėsite plėtoti savo būsimą profesinę karjerą. Daugiakultūrė aplinka su studentais iš daugiau nei 70 šalių praturtins jūsų patirtį ir išplės jūsų tarptautinį kontaktų tinklą. Be to, galėsite studijuoti tarptautiniu mastu vienuose geriausių pasaulio universitetų. Sužinokite, kodėl 95 % mūsų studentų randa darbą per pirmuosius kelis mėnesius po verslo administravimo ir vadybos studijų baigimo.

Laipsnio tikslai

Verslo administravimo ir vadybos bakalauro laipsnis turi dvejopą tikslą: viena vertus, pasiūlyti mūsų studentams solidų mokymą, glaudžiai susijusį su profesine veikla, kurią jie vykdys ateityje, ir, kita vertus, padėti įgyti požiūriai ir įgūdžiai, būtini norint dirbti globalizuotame ir dinamiškame pasaulyje ir prisitaikyti prie itin konkurencingo ir nuolat besikeičiančio ekonomikos sektoriaus.

Privalomos įmonės stažuotės ir daugybė papildomų Mokyklos organizuojamų veiklų (Dabartinė ekonomikos ir verslo programa, Profesionalai klasėse, Užimtumo forumas, Karjeros galimybės, apsilankymai įmonėse, dalyvavimas įvairiuose įmonių skelbiamuose universitetų konkursuose ir kt.) įgalina mūsų veiklą. studentams palaikyti ryšius su verslo pasaulio profesionalais ir padėti vadovauti jų būsimam profesiniam tobulėjimui, tuo pat metu baigiant laipsnį.

Vis daugiau įmonių pradeda teigiamai vertinti tarptautinę bakalauro studijų patirtį. Todėl mokykla skatina ir suteikia galimybę studentams dalį studijų baigti užsienio universitete pagal Erasmus programą arba daugiašales dvišales sutartis, kurias universitetas yra pasirašęs su Europos, Amerikos, Azijos ar Australijos universitetais. Bostono universiteto ir Čikagos universiteto dvikalbės programos taip pat suteikia galimybę dalį studijų baigti labai prestižiniame universitete.

To norintys studentai taip pat gali patogiai papildyti studijas, derindami verslo administravimo ir vadybos bakalauro studijas su kitomis: Rinkodaros ir komercijos vadybos, Ekonomikos, Teisės, Farmacijos arba Inžinerijos ir informacinių sistemų.

Visa tai atitinka kokybės, meistriškumo ir griežtumo kriterijus, būdingus CEU, ir siekiama užtikrinti, kad studentai aktyviai dalyvautų ir prisiimtų pagrindinį vaidmenį savo mokymosi procese.

Priežastys mokytis pas mus

Nuorodos į verslo pasaulį

Sutartys su daugiau nei 8000 įmonių ir įstaigų atlikti studentų praktiką Ispanijoje ir užsienyje.

Nr.1 Stipendijose

Esame privati mokymo įstaiga, kuri daugiausiai investuoja į talentų ir meistriškumo stipendijas bei į pagalbą studijoms Ispanijoje.

Tarptautinis pašaukimas

Dvikalbių laipsnių pradininkai. Universitetas siūlo kelis laipsnius anglų kalba arba dvikalbiu būdu ir kalbų mokymąsi per papildomas studijas. Išskirtinės tarptautinės programos, skirtos studijuoti dalį savo laipsnio kai kuriuose geriausių pasaulio universitetų; arba daugiau nei 350 prestižinių universitetų penkiuose žemynuose jūsų mobilumui.

Vertybių mokymas

Mes ruošiame studentus būti puikiais specialistais, bet visų pirma būti apvaliais asmenimis, išsilavinusiomis krikščioniškojo humanizmo vertybėmis.

80 metų tradicija

Mes remiamės viena iš ilgiausių privačiojo švietimo tradicijų Ispanijoje ir plačiu buvusių studentų tinklu, veikiančiu daugiau nei 40 šalių.

Svetingumo paslaugos

Dokumentacija

Nuo prašymo išduoti vizą gavimo iki dokumentų homologacijos pagal Ispanijos sistemą gavimo, įskaitant prašymą išduoti užsienio tapatybės numerį ir fizinę kortelę.

Banko sąskaita ir SIM kortelė

Mes pasirūpiname sąskaitos atidarymu Banco Santander ir, kad niekada nenustotumėte būti prisijungę, tvarkome jūsų SIM kortelę su ispanišku numeriu.

Kelionių kortelė

Gausite miesto kelionės kortelę, kuri leis atrasti kiekvieną Madrido kampelį. Atvykę pasirinkite savo mėnesio planą ir pradėkite naudotis plačiu Madrido bendruomenės viešojo transporto tinklu.

Tarptautinis studento pažymėjimas

Būdamas studentas turėsi kortelę su nuolaidomis prekių ženklams, laisvalaikiui, kultūrai, apgyvendinimui, transportui, restoranams, mobiliajam telefonui ir mokymams.

Idealūs studentai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos rezultatas

KARJEROS GALIMYBĖS

Įranga

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai