Keystone logo
University of the West

University of the West

University of the West

Įvadas

Siekdamas sukurti Kvetzaltenango universitetą, kurio tikslas buvo mokyti savo studentus laisve paremta filosofija, kuria siekiama sukurti laisvą, taikią ir aukšto akademinio lygio visuomenę, kuri taip pat būtų linkusi siūlyti karjerą, kuri paruoštų studentus. studentų, norėdami susidurti su ateities iššūkiais, 1994 m. buvo įkurtas Francisco Marroquín universiteto priestatas El Alto mieste.

University of the West būtų Francisco Marroquín universiteto pratęsimo doktrininės orientacijos tęsinys, kai jis pasitraukė iš Quetzaltenango. Jį įkūrė Quetzaltecan verslininkų ir profesionalų grupė, kuri sudarė jos sukūrimo patikėtinių tarybą ir inicijavo atitinkamas jos įgaliojimo procedūras.

Kai kurie buvo buvę UFM studentai ir profesoriai bei Aukštesniosios tarybos nariai, kurie teigė, kad universitetas buvo paskirtas vadovauti ir administruoti ekonomiškai nepriklausomai. Prasideda žemės pirkimas Universidad de Occidente centrinei būstinei įkurti ir lygiagrečiai su tuo, darbas ir koordinavimas, susijęs su dviejų priestatų atidarymu Gvatemalos mieste ir Escuintla, Suchitepéquez, Retalhuleu, Huehuetenango ir San departamentuose San Marcoso Pedro skyrius. Ji savo veiklą Quetzaltenango mieste pradėjo 2010 m., Kai Aukšto privataus švietimo taryba leido jai veikti ir ji buvo paskelbta Oficialiajame leidinyje 2010 m. Kovo 3 d.

Universiteto misija yra laisvės filosofijos mokymas ir sklaida asmenine atsakomybe visose žmogaus gyvenimo srityse, siekiant prisidėti prie materialios ir dvasinės žmonijos pažangos.

Vietos

  • Quetzaltenango

    Avenida Las Americas,9-84, , Quetzaltenango

    Klausimai