Keystone logo
Universidad Europea del Atlántico Vertimo raštu ir žodžiu laipsnis
Universidad Europea del Atlántico

Vertimo raštu ir žodžiu laipsnis

Santander, Ispanija

8 Semesters

Ispanų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Stovykloje

Įvadas

Universidad Europea del Atlántico savo studijų pasiūlymą įtraukia vertimo raštu ir žodžiu bakalauro laipsnį, kad atitiktų tų studentų, kurie nori profesionaliai atsiduoti vertimui raštu, vertimą ir mokymo poreikius bei interesus.

Laipsnyje pateikiami atnaujinti, specializuoti ir daugiadisciplininiai tyrimai, kuriems būdingi šie skiriamieji bruožai:

  • Sukurti trikalbę mokymo programą, pagal kurią mokinys mokymų metu pasiektų C2 lygį anglų ir ispanų kalbomis, o antrosios užsienio kalbos (prancūzų arba vokiečių) - C1 lygį.
  • Galimybė mokytis trečiosios užsienio kalbos (prancūzų ar vokiečių) ir pasiekti C1 lygį.
  • Galimybė pradėti specializuotis profesinėje srityje paminint vieną iš šių dalykų:
    • Specializuotas vertimas (MTRAESP).
    • Literatūrinis ir humanistinis vertimas (MTRALIT ir HUM).
  • Pirminė praktikos įmonėse svarba, todėl studijų plane joms skiriamas 12 kreditų svoris.
  • Ypatingas dėmesys kompiuterinių ir informacinių įgūdžių, susijusių su vertimo verslo pasauliu, įgijimas.
  • Galimybė naudotis šiuolaikinėmis priemonėmis, leidžiančiomis studentams lavinti praktinius laipsnio įgūdžius: kompiuterių kambarys su vertimo kompiuteriu programomis, kalbos laboratorija ir kabinos, kuriose galima praktikuoti nuoseklųjį ir sinchroninį vertimą.

Anglų kalba universitete

Vertimo raštu ir žodžiu bei taikomosiomis kalbomis laipsniai studentai mokomi tris kalbas: ispanų, anglų ir prancūzų arba vokiečių kalbomis. Norėdami patekti į studijas, studentai turi įrodyti B1 lygį anglų kalba. Prancūzų ir vokiečių kalbomis nereikia jokių išankstinių žinių.

Visų studijų metu anglų kalba siūlomas kalbinis mokymas leidžia studentams pasiekti šios kalbos magistro lygį (C2) ir tokiu būdu būti pajėgiomis vienodomis sąlygomis konkuruoti darbo rinkoje, palyginti su absolventais, įgijusiais šiuos laipsnius kitose srityse. Europos šalys.

Tam buvo sukurtas studijų planas, kuriame be to, kad studentai mokosi anglų kalbos nuo pirmųjų metų, 50% privalomų dalykų ši kalba yra transporto priemonė.

Taip pat šiose klasėse studentai turi pasirinkti mokytis antrosios užsienio kalbos: prancūzų ar vokiečių. Šiuo atveju, nepaisant to, kad studijos pradedamos neturint išankstinių žinių, mokymai, kuriuos studentai gauna nuo pirmųjų metų, leidžia įvaldyti tiek žodinius, tiek rašytinius įgūdžius (C1 lygis) ir per antrąją pakopą laikyti šiomis kalbomis dėstomus dalykus.

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai