Keystone logo
Universidad Internacional de las Américas

Universidad Internacional de las Américas

Universidad Internacional de las Américas

Įvadas

Universiteto istorija

1986 m. balandžio 24 d. Nacionalinė privataus universitetinio švietimo taryba (CONESUP) patvirtino Tarptautinio Amerikos universiteto atidarymą – tai pirmoji privati universitetinė aukštoji mokykla, patvirtinta šios institucijos. Jis pradėjo savo darbą pastate, esančiame į rytus nuo sostinės Barrio La California, kur buvo mokoma verslo administravimo, ikimokyklinio ugdymo, tarptautinės prekybos, kompiuterių inžinerijos, pramonės inžinerijos, anglų kalbos ir turizmo.

Devintojo dešimtmečio pabaigoje ir 9 dešimtmečio pradžioje buvo pastatytas naujas miestelis, kuriame šiandien yra pagrindinės būstinės patalpos, esančios Calle 23 ir Avenida 7 bis, San Chosė miesto Aranjuez kaimynystėje, priešais. komplekso Kultūros buvę papročiai. Šiuo metu Tarptautiniame Amerikos universitete yra 21 specialybė, apimanti sveikatos, inžinerijos, architektūros, ekonomikos, socialinių mokslų ir kalbų bakalaureato, bakalauro ir magistro laipsnius.

Universitetas gimė su šūkiu būti privataus aukštojo mokslo etalonu, kuris išryškėjo bėgant metams, palikdamas pėdsaką į darbo rinką integruotų specialistų rengime. Šiandien norime tęsti istoriją, žengiančią į ateitį su optimizmu, nuolat atsinaujindami, perimdami naujas mokymo metodikas, atitinkančias to meto poreikius, plėsdami savo išteklius tyrimams ir su didesne jėga projektuodami save visuomenei, kad detonuotų pokyčius.

Apie Kosta Riką

Kosta Rika yra Centrinės Amerikos šalis, žinoma dėl savo šūkio „Pura Vida“. Jis išsiskiria tuo, kad geriausi jos gyventojų sąjungininkai yra pagarba, nuolankumas ir svetingumas. Remiantis Naujosios ekonomikos fondo „Happy Planet“ indeksu, ji buvo laikoma laimingiausia šalimi pasaulyje ir viena taikiausių pagal „Global Peace“ indeksus (IPG), todėl joje apsilankantiems yra malonu. jie lankosi.

Jame yra 4 % pasaulio biologinės įvairovės; Ji taip pat turi vyriausybę, kuri yra įsipareigojusi aplinkai, todėl ji tvirtai remia pasiūlymą iki 2021 m. pasiekti anglies dioksido neutralumą. Kosta Rikoje vyrauja stabilus ir malonus klimatas. Du vyraujantys sezonai yra sausas ir lietingas.

Priėmimai

Vietos

  • San José

    Barrio Aranjuez, Calle 23 y Avenida 7, 10101, San José

    Programos

      Klausimai