Keystone logo
© Carrianna Field
Universidad Loyola

Universidad Loyola

Universidad Loyola

Įvadas

Sveiki atvykę į Universidad Loyola

Universidad Loyola yra socialinė Jėzaus draugijos iniciatyva, integruota į Andalūzijos universitetų sistemą kaip pirmasis privatus socialinės iniciatyvos universitetas autonominėje bendruomenėje.

Universidad Loyola yra geriausių jėzuitų švietimo tradicijų ir vertybių, kurios ją visada skyrė, depozitoriumas – tvirtas įsipareigojimas ateičiai šiais permainų ir netikrumo laikais, siekiantis patenkinti visų tikinčiųjų poreikius. švietime kaip ateities garantija.

Mūsų akademinis pasiūlymas yra nukreiptas į socialinių mokslų ir technologijų srities mokymo poreikius. Mūsų mokslinis pašaukimas siekia pripažinti mus kaip mokslinės gamybos universitetą, turintį didelį socialinį poveikį, kuris siūlo realius mūsų pasaulį veikiančių problemų sprendimus. Mokymas, tyrimai ir paslaugos yra ramsčiai, ant kurių pastatyta Loyola.

Mūsų jėzuitų tapatybė integruoja mus į daugiau nei 230 universitetų centrų visame pasaulyje, turinčių nedviprasmišką trajektoriją ir prestižą, nuo JAV iki Indijos ir nuo Lotynų Amerikos iki Japonijos, tinklą ir patvirtina mūsų socialinį charakterį, kuriuo norime mokyti vyrus. o moterys įsipareigojusios kitiems.

Universidad Loyola – tai universitetas kiekvienam, kuriame vietą turi visi, nuolat stengdamiesi ir ieškantys tobulumo – profesionalumo ir žmogiškumo.

Jėzuitų švietimo tradicijos patikėtiniai

Universidad Loyola yra kilęs iš ETEA, Kordobos Ekonomikos ir verslo mokslų fakulteto, aukštojo mokslo patirtį turintis nuo 1963 m. Jėzuitų švietimo tradicija gimė 1540 m. įkūrus Jėzaus draugiją. Jos įkūrėjas Ignaco de Lojola pasuko tarnauti visuomenei per švietimą, dialogą ir tikėjimo susitikimą su mokslu.

Bendrovė buvo pirmasis religinis ordinas, 1551 m. įkūręs universitetą – Romos koledžą. Šiandien daugiau nei 70 šalių yra 193 universitetai ir kolegijos, kuriuose mokosi daugiau nei 160 000 visų tikėjimų studentų.

Tapatybė ir misija. Universidad Loyola vertybės

Mūsų misija

Universidad Loyola misija yra kurti mintis apie geriausią ir didžiausią žmonijos tarnystę, formuoti vyrus ir moteris kitiems, atsidavusius pasaulio problemoms, o visą savo veiklą paversti vaisingo dialogo ir susitikimų vieta, kurioje skirtingų kultūrų žmonės. , įsitikinimai ir ideologijos gali gyventi įkvėptą ir atsidavusį gyvenimą su kitais ir su kūryba.

Mūsų vizija

Universidad Loyola siekia būti doktorantūros tyrimų universitetu, pripažintu už savo akademinį ir mokslinių tyrimų meistriškumą, įkvėptą tikėjimo ir tarnavimo kitiems. Būti mokslo daktaro universitetu savo veikla ir jėzuitu už įkvėpimą ir eigą.

Universitetas, tiriantis ir skatinantis kurti žinias apie šiuolaikinio pasaulio poreikius ir problemas. Universitetas, kuriame ruošiami žmonės, kurie yra pokyčių agentai, profesionalai, pasiryžę kurti humaniškesnę, teisingesnę ir tvaresnę visuomenę. Universitetas, tarnaujantis artimiausiai visuomenei ir tiems, kurie gyvena engiamose visuomenėse.

Mūsų vertybės

 • Aistra žinoti
 • Kompetencija
 • Reikalavimas
 • Aptarnavimas
 • Universalumas ir atvirumas
 • įsipareigojimas
 • Transcendencija ir dvasingumas

Universidad Loyola yra Ispanijos Jėzaus draugijos universitetų ir universitetų centrų tinklo UNIJES dalis.

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  ¿Quieres estudiar en la Universidad Loyola ?

  Solicitar tu admisión es muy sencillo. El proceso dedmisión y su seguimiento se realizan de manera online desde nuestra web.

  Elige el tipo de estudios que quieres realizar y comienza el proceso.

  Vietos

  • Córdoba

   Calle Escritor Castilla Aguayo,4, 14004, Córdoba

   • Granada

    Calle Profesor Vicente Callao,15, 18011, Granada

    • Seville

     Seville, Ispanija

     Klausimai