Keystone logo
Technical University From Loja

Technical University From Loja

Technical University From Loja

Įvadas

Privačią Lojos technikos universitetą 1971 m. Gegužės 3 d. Įkūrė Ekvadoro jūrininkų asociacija (AME) ir pripažino Ekvadoro valstybė pagal Vykdomąjį dekretą 646, paskelbtą 1971 m. Gegužės 5 d. Oficialiame registre Nr. kaip autonominis juridinis asmuo, saugomas tarp Šventojo Sosto ir Ekvadoro švenčiamo „Modus Vivendi“, atsižvelgiant į Bažnyčios normas jos organizacijoje ir vyriausybėje.

Universiteto mentorius ir pirmasis kancleris buvo maristas brolis Santiago Fernándezas García, o pirmasis UTPL rektorius - inžinierius Alejo Valdivieso, kuris buvo paskirtas pagrindine universiteto valdžia 1971 m. Spalio 3 d.

UTPL yra savarankiška institucija, turinti socialinį ir viešąjį tikslą, teikianti, plėtojanti mokslinę ir administracinę laisvę tyrimus ir dalyvaujanti šalies plėtros planuose. Nuo 1976 m. Ji yra nuotolinio mokymo modulio pradininkė, suteikianti galimybę įgyti aukštąjį kokybišką išsilavinimą.

1997 m. Lojos vyskupija perdavė Kristaus Atpirkėjo institutui, misionieriams ir ideologiniams misionieriams vadovauti Universitetui, kad jie galėtų jam vadovauti visiškai savarankiškai ir laikydamiesi Idente charizmos.

Vietos

  • Loja

    Calle París, , Loja

    Klausimai