Keystone logo
Universidade Cândido Mendes

Universidade Cândido Mendes

Universidade Cândido Mendes

Įvadas

Į Candido Mendes universiteto rėmėjas Brazilijos draugija Švietimo, seniausia privati ​​aukštoji mokykla šalyje, įkurta 1902 metais grafas Candido Mendes de Almeida, kartu su prekybos akademijos Rio de Žaneire. 1919 jis buvo sukurtas į Politikos mokslų ir ekonomikos Rio de Žaneiras, pirmą vidurinę mokyklą ekonomikos Brazilija mokykla.

Akademija tampa, 50s, Prekybos technikos mokykla Candido Mendes skirta tik vidurinę mokyklą. Per tą patį dešimtmetį Candido Mendes de Almeida Jaunesnysis sukuria teisinės Candido Mendes fakultetą, paremtas Carmo vienuolynas, Praça XV de Novembro, įsteigiantis kompetencijos standartą juridinių mokslų srities ir būties pradininkas teismo praktikos mokymui. 60s, dabartinis rektorius Candido Mendes atidaro universiteto tyrimų institutas Rio de Žaneiras - IUPERJ skirta aspirantūros studijos, magistro, o vėliau daktaro Politikos mokslų ir sociologijos. Mokymo ir mokslinių tyrimų programos kokybė sukurta IUPERJ turi nacionalinį ir tarptautinį pripažinimą.

1970, tada fakultetas Candido Mendes Ipanema plečiasi ir vystosi programas techninių ir mokslinių darbuotojų mokymo ir verslo administravimo kursus, kurie suteikia pakilti į Kampos Dos Goitakazesas ir Nova Friburgo universitetuose. Taip pat Ipanema, Kultūros centras buvo sukurtas Candido Mendes, kuris tapo atskaitos taškas Carioca kultūros ir nutiestas iniciatyvų kino, teatro, vaizduojamojo meno, poezijos, vaizdo ir pratęsimo švietimo sričių.

Nuo 1997 metų, kai Candido Mendes akredituota prezidento dekretu, kaip universitete specializuojasi humanitarinių ir socialinių mokslų taikymą, naujų kursų ir miesteliai yra sukurta, įskaitant Tijuca centro vienetų (Pijus X) padre Miguel Jacarepagua ir Meier be Niterojis ir Araruama, valstybės Rio de Žaneire ir Vitoria Espírito Santo. 2001 metais, Humanitarinių mokslų institutas kyla, integruoti mokymą, mokslinius tyrimus ir plėtrą, turintys didelę mokslinių tyrimų programą. Prideda du centrus studijų ir antrosios pakopos studijų kursus bakalauro ir bakalauro, ir magistro formų socialinių mokslų, istorijos, literatūros, fotografijos, meno ir kultūros, turizmo ir tarptautinių santykių.

Candido Mendes universitetas išsiskiria iš savo bendraamžių, nes ji yra institucija istoriškai įsipareigojusi kompetencijos mokslinių tyrimų veiklos ir absolventas, turintis centrus bei mokslinių tyrimų institutų, septyni magistro programų ir dvi doktorantūros, taip pat dešimtys kursai sensu po baigimo. Skelbia šešis žurnalus.

atidaroma institucija, pradedant 2011 metais, naujų miesteliai įvairiuose regionuose Rio de Žaneire, pavyzdžiui, vnt Santa Cruz ir Bangų, Vakarų zona, ir Penha vienybės, esančio į šiaurę nuo miesto.

Skleiskite per 15 vienetų iš viso su 21 bakalauro ir daugelis kitų eilės ir technologinių sąlygų, iš Candido Mendes universiteto veikla, remiama daugiau kaip tradicija ir kompetencijos amžiuje, kuris įsitvirtino kaip nacionaliniu ir tarptautiniu nuoroda mokslo humanitarinių ir socialinių kartu daugiau nei 20.000 studentų ir 1000 dėstytojai ir mokslininkai.

Vietos

  • Rio de Janeiro

    Rua da Assembleia, 10 - Centro Rio de Janeiro - RJ CEP: 20011-901, , Rio de Janeiro

    Klausimai