Keystone logo
Universidade Camilo Castelo Branco (UNICASTELO)

Universidade Camilo Castelo Branco (UNICASTELO)

Universidade Camilo Castelo Branco (UNICASTELO)

Įvadas

Unicastelo yra aukštojo mokslo institucija, kurios istorija datuojamas įsimintiną 1968 metais, kai studentai iš viso pasaulio pasireiškia pokyčiai švietimo ir visuomenėje. Tai buvo Prahos pavasario metais gimė Filosofijos mokslų ir laiškais fakultetą Paryžiaus ir Maria Antonia mūšio užtvaras. Nuo tada, Unicastelo išlaiko nuolatinį ryšį su nuolatinės pažangos pasaulio švietimo, išreiškiamas jos institucinės plėtros plano 2006-2015 m.

Daugiau nei 40 metų, atiduotų aukštojo išsilavinimo Unicastelo jau baigė daugiau nei 30.000 studentų į savo trijų universitetų ir susitiko tūkstančiai žmonių įvairiose pratęsimo projektus ji palaiko. Įstaiga siekia demokratizuoti prieigą prie akademinio pasaulio, taip pat profesinį mokymą, aukštos kokybės standartus, be kitų nuostatų, kurios leidžia mums pasiūlyti pažangų švietimą, būtiną parengti kompetentingas ir etikos specialistus darbo rinkai.

Remiantis Ateities kursai "60s ir '70s, švietimo, meno ir socialiniai tyrimus, Unicastelo sveikina šiandien universiteto būstinėje San Paulas, dešimtys internetinių kursų dėstymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo, Karjeriniai gamybos ir žinių sklaida, taip pat regioninių ir nacionalinių ekonomikų augimas. Fernandopolis Campus siūlo bakalauro programas, kurios prisideda prie ekonominės ir socialinės plėtros regione. Tas pats pasakytina ir apie buvo atidaryta 2000 m Descalvado miesteliu, siūlanti kursus orientuota į kokybę profesinio mokymo ir vietos bendruomenių plėtrą.

Pedagoginiai pagrindai Unicastelo yra suklijuoti tendencija inicijavo pagrindinio ugdymo 1964 su Liceu Camilo Castelo Branco. Šiandien Unicastelo išsiskiria kodai modernumo ir šiuolaikinio prideda pakankamai vertę remti ir praturtinti mokymo programas studentams ir dėstytojams.

Per savo švietimo saga, universitetas įtvirtintas 1971 m Ekonomikos, apskaitos ir verslo administravimo ir kūno kultūros dėstytojų kūrimą. Gimė metais vėliau Verslo administravimo kursai. Pirmieji kursai, įgalioti 1971, buvo pripažinta per 1974 ir verslo administravimo 1975 m. Dėl kursų pasiūla plėtra padidino tiek daug, kad 80-ųjų pabaigoje, institucija jau turėjo 24 pakopos kursus. Neatsitiktinai, 1989 metais, laimėjo akreditavimo universitete per potvarkį 374 Švietimo ir mokslo ministerijos.

2005 gegužės valdyba pristatė naują Unicastelo suveikimo, nuo tada, adaptacijos Universitetui Bridge dekretu procesas, paskelbtas Federal Žin nuo 05/10/06. 2006 surengė pirmąjį savo Superior tarybų CONSUN (Universiteto taryba) ir CONSEPE (valdybos Švietimo ir mokslinių tyrimų), vargonai kolegialūs nariai vadovybei universitetas, kuriam veiksmingas veikimas tinka faktinius statutai universitete, jo GKI (institucinio švietimo programa) ir jos PDI (institucinės plėtros planas), reikalaujama pagal įstatymą, už bet švietimo įstaigoje su Švietimo ministerija ir gyvybiškai svarbių priemonių planavimo ir augimo universiteto akreditavimo.

Galiausiai, įregistruoti Unicastelo buvo pirmasis universitetas šalyje pateikti tokias reguliavimo dokumentus, jau suderintas su naujomis poreikius MEC. Iš tiesų, atsižvelgiant į reguliavimo prisitaikymo procesą, nustatančio iš pradžių Komisijos vertinimo ir atnaujintą statusą, be to, švietimo politiką, atneša novatoriškas planą mokymo karjerą. Svarbu, kad Unicastelo tapatybę būti stiprinamas ir dalijasi visais jų bendruomenės narių akademinei pasididžiavimo neapsiriboja reikšmingų momentų istorijoje išpirkimo, bet susirasti skatinimą nuolatines priemones, atminties universiteto pastato ateitį. Tai nėra pakeisti tradiciją, bet sugalvoti motyvuotą dabartį į tarp teorijos ir praktikos simbiozė.

Vietos

  • São Paulo

    Campus São Paulo Rua Carolina Fonseca, 584 Itaquera • São Paulo/SP, , São Paulo

    Klausimai