Keystone logo
Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School Dvigubas teisės ir vadybos laipsnis
Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Dvigubas teisės ir vadybos laipsnis

Porto, Portugalija

5 Years

Portugalų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 375 / per course *

Stovykloje

* 1 semestras: 33 ECTS x 17,20 EUR = 5 mėnesinės 567,60 EUR įmokos | 2 semestras: 33 ECTS x 17,20 € = 5 mėnesiniai mokesčiai 567,60 EUR

Įvadas

Teisės ir vadybos dvejopo laipsnio programa leidžia per penkerius metus įgyti du bakalauro laipsnius skirtingose, bet papildomose srityse: teisės laipsnį ir vadybos laipsnį. Tai programa, sudaryta iš partnerystės tarp dviejų katalikų Porto mokyklų: teisės fakulteto ir Porto katalikų verslo mokyklos.

Dvigubas laipsnis leidžia teisės absolventams įgyti verslo viziją ir jautrumą organizaciniam pasauliui, didindamas jo gebėjimą dirbti daugiadisciplininėse komandose, kur reikalingos žinios, jautrumas ir dviejų sričių sujungimas.

Savo ruožtu, dvigubas laipsnis parengia vadybos laipsnį pagrindinių teisinių sistemų ir priemonių srityje ir apsvarstyti tarpdisciplininį iššūkių, su kuriais susiduria organizacijos, pobūdį, skatinant integruotą tikrovės viziją.

Teisės ir vadybos dvejopo laipsnio programa veikia dienos metu „Foz da Católica Porto“ miesteliu.

Daugiausia mokomoji kalba yra portugalų kalba, o kai kurie mokymo dalykai yra dėstomi anglų kalba.

 • Tai yra dviejų kompetencijos mokyklų - „Católica Porto“ verslo mokyklos ir Katalikų Porto teisės fakulteto - partnerystės rezultatas.
 • Tai leidžia per 5 metus sudaryti du laipsnius: teisės laipsnį ir vadybos laipsnį.
 • Jis įgalina studentus praktikuoti teisines profesijas ir praktikuoti profesijas, susijusias su organizacijų valdymu privačiame ir viešajame sektoriuje.
 • Jis pagrįstas dviem mokyklomis, kurios dešimtmečius mokė specialistus su žiniomis, įgūdžiais ir nuostatomis, būtinomis reaguoti į šiandienos pasaulio iššūkius.

Gavėjai

Studentai, norintys susipažinti su visais profesionaliais teisės aktų išėjimais ir visais vadovybės išėjimais, pristatydami save darbo rinkai su puikiu mokymu fiskalinėms ir finansinėms konsultacijoms, verslo teisei, analizei, planavimui ir struktūrizavimui operacijos, sutarčių sudarymas ir derybos, finansinis auditas, reguliavimas, įmonių paslaugos ir instituciniai santykiai.

Programos

Norint pasiekti Dvigubo laipsnio teisės ir vadybos programą, būtina turėti teisę į teisės ir vadybos laipsnį.

Prieiga prie vadybos laipsnio

 • Turėti vidurinį kursą arba teisiškai lygiavertę kvalifikaciją;
 • Išlaikė stojamąjį egzaminą (19) Matematika A, 2021, 2020 arba 2019 m.

Teisės suteikimas teisės srityje

 • Turėti vidurinį kursą arba teisiškai lygiavertę kvalifikaciją;
 • Laikėte bent vieną iš šių stojamųjų egzaminų - (11) istorijos, (16) matematikos A arba B, arba (18) portugalų kalbos - 2021, 2020 arba 2019 m.

Pastaba: atsižvelgiant į COVID-19 nustatytus apribojimus, 2020 m. Teisės laipsnio paraiškos buvo pateiktos išimties tvarka be išankstinio profesinio išankstinio egzamino patvirtinimo.

Įgijus į abu laipsnius, galėsite būti serijiniu būdu prieinamu Dvejopo laipsnio teisės ir vadybos programai.

Fazė Programos Rezultatai Registracija Pamokų pradžia
1 -asis Birželio 7 iki rugpjūčio 6 d Rugpjūčio 11 d Rugpjūčio 12 ir 13 d 13 rinkinys (dešinėje)
Rugsėjo 15 d. (Valdymas)
2 -as Rugpjūčio 16 - rugsėjo 28 d 30 rinkinys 1 ir 4 spalio

6 spalio mėn

mokestis už mokslą

Mokesčių, studijų ir kitų mokesčių vertė nustatoma kasmet ir skelbiama specialiame dokumente (mokesčių, rinkliavų ir rinkliavų lentelė), todėl vertės, kurios turi būti taikomos vėlesniais mokslo metais, gali keistis.

Kita informacija

 • Kandidatai, neįleisti į pirmąjį etapą, automatiškai perkeliami į kitus etapus, nereikalaujant naujos paraiškos ar papildomos sumos mokėjimo.
 • Paraiškos mokestis ir registracijos mokestis negrąžinami.
 • Užsiregistravus reikia sumokėti registracijos mokestį ir pirmąjį mėnesinį mokestį
 • Pateiktos vertės atitinka iš anksto apibrėžtas ir pavyzdines situacijas, neatsižvelgiant į mokesčius ir studijų lentelę
 • Aukščiau pateiktos vertės gali keistis kiekvienų mokslo metų pradžioje
 • Nauda šeimoms: UCP sumažina mėnesinį mokestį šeimoms, kuriose yra du ar daugiau to paties namų ūkio narių, studijuojančių universitete (1 ir 2 pakopos), kurios priklauso nuo tų pačių pajamų, kaip apibrėžta jos reglamente. 25% sumažinimas suteikiamas antrajam nariui ir 50% trečiajam.

Apie Mokyklą

Klausimai