Keystone logo
Universidade de Franca (UNIFRAN)

Universidade de Franca (UNIFRAN)

Universidade de Franca (UNIFRAN)

Įvadas

Susipažinkite Unifran

Istorija

Unifran: patikrinti trumpą istoriją augimo, pasiekimus ir sėkmę Unifran buvo įkurta 1970 metais dviejų verslininkų švietimas, kal Salim Cury ir Clovis Eduardo Pinto Ludwig. Su įmonės sėkmę, išplėtė savo kursus įtraukti į Pestalozzi mokyklos ir praėjus penkeriems metams Filosofijos Athenaeum Francano fakulteto. 1994, siūlomų kursų ir vidaus administracinė struktūra yra transformuojami ne iš Franca universiteto, per potvarkiu Nr 1275, atsižvelgiant į CFE Nuomonėje Nr 615/94.

Vėliau, augant institucijos buvo suteiktas pagal šios perspektyvos, kad Prancūzija ir regionas jau pasinaudojo savo įtaka. Sveikindamas tūkstančiai studentų iš skirtingų šalies dalyse, Prancūzija pridūrė paslaugų teikėjo statusą, taip pat svarbus centras avalynę. Miestas, dabar universitetas, pamačiau būti padidinta iki aukštojo mokslo praktikos, mokslinių tyrimų, pratęsimo ir paslaugų bendruomenei, dėka akademinių aspektų mokymo kompetencijos, kurios trukdė teigiamai jų ekonominių, politinių ir socialinių rodiklių.

Nuo pat savo įkūrimo iki šių dienų, tai yra apibūdinamas kaip aukštojo mokslo institucija, žvelgiant į ateitį, visada siekiame infrastruktūros modernizavimą, bibliotekų kolekcijų ir švietimo metodikas.

2013 metais buvo pažymėtas svarbus žingsnis į ateitį ir kompetencijos: Unifran tapo Pietų Švietimo Cruise, penktas pagal dydį šalies švietimo grupės, sudarytos iš institucijų, turinčių geriausius oficialius akademiniais rodikliais Kolegijos Cruzeiro do Sul, San Paulas / SP; Universidade Cruzeiro do Sul, San Paulas / SP; University Center modulis, Caraguatatuba / SP; University Center Federacinės apskritis, Brasília / DF; Universitetas Miestas São Paulo, Sao Paulo / SP; Kolegijos tikslas aukštą, Franca / SP; Karjera remiantis Franca, Franca / SP; Universitetas Franca, Franca / SP; Kolegijos San Sebastianas, San Sebastianas / SP; Kolegijos tikslas San Sebastianas, San Sebastianas / SP; Fakultetas Caraguatatuba, Caraguatatuba / SP; Universitetas centras Our Lady of globoja Salto ir ITU / SP; Kolegijos CEUNSP, Salto / SP, kolegijos ITU, Itu / SP Kolegijos ir Salto, Salto / SP.

1975, universitetas turėjo 400 mokinius. Šiandien yra daugiau nei 16.000, paskirstomos bakalauro studijų, technologijų, atstumas, specializacija, magistro ir daktaro, apimantys visus žmogaus pažinimo sritis. Savo 40 metų istoriją, ji išugdė daugiau nei 43.000 specialistų. Tai namų daugiau nei 500 mokytojų, kurių pavadinimai viršija 60% meistrų ir gydytojai.

Cruzeiro do Sul educacional

Cruzeiro do Sul educacional buvo įkurta 1965 metais ir šiuo metu sudaro kolegijos Cruzeiro do Sul, San Paulas - SP; Universidade Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Universitetas modulis centras, Caraguatatuba - SP; University Center Federacinės apskritis, Brazilija - DF, City University of Sao Paulo, Sao Paulo - SP; Universitetas Franca, Aukštesnysis aukštą ir koledžas CTEC Franca - SP, o pastaruoju metu, San Sebastianas kolegija, kolegija tikslas San Sebastianas - San Sebastijanas - SP ir fakulteto Caraguatatuba - Caraguatatuba - SP.

Strateginis pranašumas grupės yra dirbti su institucijomis, prekių ženklų ir įvairių pozicijų, kaip į konkrečias rinkas ir miestų, kuriuose ji teigia švietimo įstaigas savybių faktas. Visos institucijos išsaugoti savo tapatybę nepateikdamas etinius principus ir idealus švietimo, kad vadovauti Pietų Švietimo Cruise, kuris verčia į kai kuriuos iš geriausių akademinių rodiklių tarp Brazilijos švietimo įstaigų veiksmus.

- Į viršų ženklai pirmosios užsienio institucinio vertinimo Švietimo ir mokslo ministerija - MEC. - Geriausias kursas vizualiųjų menų San Paulas į nacionalinio tyrimo apie mokinių pasiekimai - Enade. - Geriausi kursai Socialinių mokslų Brazilijos Nacionalinis egzaminų Studentų Performance - Enade. - Geriausi Inžinerija gamybos kursai San Paulas į nacionalinio tyrimo apie mokinių pasiekimai - Enade. - Geriausia Fizinė terapija Žinoma Sao Paulo į nacionalinio tyrimo apie mokinių pasiekimai - Enade. - Geriausia Geografija Brazilijos kursą Nacionalinis egzaminų Studentų Performance - Enade. - Geriausias kursas istorijos Nacionalinės apklausos mokinių pasiekimai - Enade. - Biomedicinos: aukščiausias įvertinimas pagal MEC. - Medicina: tik Žinoma San Paulas pripažintas didžiausiu koncepciją. Brazilijoje, Pioneer narys Pasaulinės sveikatos mokymosi oportunities - GHLO, konsorciumas sukūrė Amerikos medicinos asociacijos kolegijos. - Geriausias bakalauro programa, atsižvelgiant į CNPq. - Padidėjęs skaičius mokslinių publikacijų ISI Web of Science. - Geriausia patvirtinimo įvertinimas pagal OAB-DF egzaminą. - Geriausia vieta Enade, Šiaurės pakrantės São Paulo. - Daugiau nei 200 eilučių institucionalizuota tyrimus. - 66 registruotos CNPq mokslinių tyrimų grupių. - 04 daktaro ir 11 magistro programas. - 51 stipendijos Mokslo inicijavimo CNPq.

Tokios charakteristikos ir laimėjimai yra įsipareigojusi, struktūrinį ir pasidalijamąjį valdymą steigėjų mokytojų nariai akademinės bendruomenės ir pripažintų rinkos specialistai, rezultatas.

Diferencialai ir kokybės rodikliai

• Priklauso viena didžiausių švietimo grupių Brazilija: Cruzeiro do Sul educacional. • Puikūs rodikliai fizioterapija, Maistas ir estetika ir kosmetika 5 iš MEC laipsnio. Medicina leidžiama kad galutinis samprata 5 komisinius. • 20 žvaigždėtas kursai Studentų vadovas 2015, pridedant 62 žvaigždžių. • Pažymėkite universitetų reitingavimo lapą - RUF 2014: biomedicinos yra tarp 10 geriausių kursų Brazilija (privačios ir viešosios įstaigos) ir 2-oji vieta tarp privačių šalyje. Fizioterapija yra 5 vieta São Paulo tarp privačių. • Tūkstančiai absolventų iškilias pozicijas darbo rinkoje. • JAV užpatentavo naujovišką molekulę, kuri yra naudojama vaistų, rezultatus farmacijos mokslinių tyrimų grupės.

Vietos

  • São Paulo

    Av. Dr. Armando Salles Oliveira, 201 Pq. Universitário / Franca, SP, , São Paulo

    Klausimai