Keystone logo
Universidade de Sorocaba (UNISO)

Universidade de Sorocaba (UNISO)

Universidade de Sorocaba (UNISO)

Įvadas

Iš Sorocaba universitetas - Uniso yra Bendrijos universitetas, regioninis, ne denominacinė, kokybė, pirmoji sėkla Filosofijos, gamtos mokslų ir laiškais Sorocaba fakultetas, įsteigta 1951 metais, kuri pradėjo efektyviai funkcionuoti 1954 metais su dviem kursai: Pedagogika ir neo-lotynų raidyno raidės ir tik 27 studentų.

Šiandien Uniso turi daugiau nei 60 bakalauro, siūlo po baigimo kursus ir siaurąja prasme, ir pratęsimas kursus. Jo studentai iš 70 miestų, esančių 100 km spinduliu aplink Sorocaba spinduliu, ir yra paskirstyti per trijų universitetų: University City Mokytojų Aldo Vannucchi, atidarytas 1999 metais; Trujillo miesteliu, kur Filosofijos fakultetas, mokslai ir laiškai buvo įkurta 1954 metais; ir miesteliu Seminaras nuo 1994 m.

Per Nacionalinės aukštojo mokslo organizacija, Uniso yra sukurtas kaip Universitetas: Bendrija, tiek į valdymo objekto, ji priklauso bendruomenei, o ne valstybė ar privati. Todėl ją valdyti, be to, Aukštesniosios Tarybai jos autoriteto lydi, kuriam pirmininkauja Sorocaba arkivyskupijos arkivyskupui ir integruota aštuoneri suskirstyti narių sorocabana visuomenėje, Uniso turi vidines plokštes, įskaitant Universiteto tarybos - konsultantas , sudaryta iš lyderių, mokytojų, studentų ir darbuotojų institucijos atstovai savo lydi asmuo, Rotušė, Rotušė, Advokatų Brazilijos - Brazilijos advokatūros ir San Paulo valstijos pramonės centras - Ciesp. Bendrijos kuri yra Uniso egzistuoja tarnauti veiksmingai jį per griežto valdymo ir visada atnaujinamas.

Nekonfesinio, ty, nors jos kūnas lydi buvo nustatyta pagal Sorocaba vyskupijos, Uniso nevaldo Katalikų Bažnyčios arba akademinė pasiūlymas jai privalomas, tačiau yra įkvėpta krikščioniškųjų vertybių.

Regioninis, bet neprarandant savo visuotinį pobūdį, The Uniso yra dėmesingi savybių ir poreikių Sorocaba regione. Šiuo regione, Uniso vis įdėta, gaminti ir skleisti žinias, socialinę efektyvumą kaip galingą agento veiklos organizavimo pagrindinių lūkesčių regioninės bendruomenės.

Kokybė, ty sumažinta iki ieškant nuolatinės ir reikšmingą pasiekimą žinių ir darnos su savo pedagoginės projekto vadovaujasi vertinimo atitinkamų įstaigų kriterijus universalumo, o ne vien tik kiekybinį augimą.

Vietos

  • Sorocaba

    Rod. Raposo Tavares, s/n - Vila Artura, Sorocaba - SP, 18023-000, Brazil, , Sorocaba

    Klausimai