Keystone logo
Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)

Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)

Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)

Įvadas

Gimė Prudentina asociacija švietimas ir kultūra (APEC), rėmėjas Vakarų Paulista universiteto (Unoeste), iš Agripino mokytojų Oliveira Limos Filho ir Ana Cardoso Maia de Oliveira Lima svajonė susitikti su aukštojo mokslo Presidente Prudente trūkumas (SP ) ir regionas. 1972 gegužės šie pedagogai atėjo su už leidimo eksploatuoti menų mokslų laiškais ir Presidente Prudente švietimo (Faclepp) fakulteto taikymo nuo Nacionalinės švietimo tarybos.

Jis buvo įgaliotas rugpjūčio tų metų Tarybai, o spalio 3, 1972 Prezidento Emilio Medici Garrastazu pasirašė dekretą 71190, kuriant pirmas aukštasis APEC, kad Faclepp. Tada buvo atlikta pirmoji kaulų APEC, su 536 kandidatų varžosi dėl 350 vietų siūlomų. Spalio 21, 1972, vyskupijos vyskupas Namas José Gonçalves da Costa buvo pristatyti į įžanginę paskaitą apie Faclepp laikinai Kristaus Karaliaus koledžo patalpas.

Dėl Agripino ir Ana Lima ir didelis poreikis kitų sričių žinių idealais, šiais metais gimę sveikatos kolegijas: Slauga, vaistinė, fizioterapija, medicina, odontologija, klinikinė nurodyta, ir vietose, pavyzdžiui, laboratorijų ir treniruoklių salė Sporto rūšys. Tada Civilinės inžinerijos, informacinių technologijų ir daugelio kitų geriausių kursų fakultetai. Iš Bongiovani sodas (dabar universitetas City) aukštos greitai atsirado pastatų kompleksą, kuris apima universiteto I Unoeste.

Vadovaujantis kokybės švietimo ir visą gyvenimą, APEC sustiprino iki. 1987 gimė miesteliu II, iš Raposo Tavares užmiestyje Limoeiro kaimynystėje Presidente Prudente 572 km, kursai žemės ūkio mokslų, žmogaus ir socialinės Taikomosios srityse. Tais pačiais metais, ministrų dekretas 83 / MEC pripažino Unoeste kaip universitete - kadangi ji yra vienintelė privati ​​aukštoji mokykla Vakarų São Paulo su šiuo pavadinimu.

Universitetas taip pat medžiagos struktūros, technologijų ir žmogaus, visada dauginama su aukštos kokybės. Išsikišusių paviljonai, klinikos, veterinarijos ligoninė, eksperimentiniame ūkyje, laboratorinius pastatus, agronomijos centrų, gyvulių ir kitų sričių aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir nusistovėjusią praktiką pilietybės. Kitas svarbus duomenys: iš APEC kryptis visada turi labai kompetentingų specialistų, daugelis yra dalis mokymo / administracinio personalo iš prie šios dienos pradžioje.

Vietos

  • Presidente Prudente

    Rua José Bongiovani, 700 - Cidade Universitária, Presidente Prudente - SP, 19050-920, Brazil, , Presidente Prudente

    Klausimai